K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Moje babička je staré ekologické prase ─ z diskuse na portálu Leva-Net.cz

Kail 28.12.2019 21:34

2019 12 29 10o nedopadne dobře. Výchova dětí k nenávisti! 28.12.2019 Moje babička je staré prase! Šokující VIDEO dětí z Německa rozpoutalo bouři. Moje babička je staré ekologické prase. Tato píseň v podání dívčího dětského sboru, jenž je součástí veřejnoprávní televize a rozhlasu WRD, způsobila v Německu pozdvižení.

Video WDR 2 Comedy Kinderchor: „Meine Oma ist ne alte Umweltsau“ in HD 720p

Meine Oma fährt im Hühnerstall Motorrad – Kinderlieder Klassiker zum Mitsingen || Kinderlieder

Odpověď
milo 29.12.2019 0:57
Môj viac-menej doslovný preklad „diela“:

Moja babka jazdí v kurníku na motorke, motorke, motorke. To je tisíc litrov superbenzínu každý mesiac, moja babka je staré neekologické prasa.

Moja babka hovorí, jazdiť na motorke je super cool, super cool, fakt echt cool. Používa tú mašinu v starobinci ako invalidný vozík, moja babka je staré neekologické prasa.

Moja babka jazdí na SUV k lekárovi, k lekárovi, k lekárovi. Pritom zrazí dvoch dedkov na vozíčku, moja babka je staré neekologické prasa.

Moja babka si pečie každý deň kotletu, kotletu, kotletu. Pretože mäso z diskontu je skoro zadarmo. Moja babka je staré neekologické prasa.

Moja babka už lietadlom nelieta, už má čistý charakter, čistý charakter, čistý charakter. Namiesto toho chodí desaťkrát do roka na okružnú plavbu, moja babka predsa len nie je neekologické prasa.

Na záver „piesne“ nasleduje audiocitát Grety Thunberg: „We will not let you get away with this.“ (asi: „Toto si ešte odskáčete!“ alebo “My nedovolíme, aby vám to prešlo bez trestu!“) – Greta Thunberg „How dare you“.)