K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Někdo vraždí gruzínské i litevské ostřelovače, kteří během Majdanu v lednu 2014 stříleli do demonstrantů

Nasredin

2019 11 06 03článcích v ruském kyberprostoru píší, že někdo vraždí vesměs gruzínské i litevské ostřelovače, kteří během Majdanu v lednu 2014 stříleli do demonstrantů a také do členů ukrajinského policejního oddílu Berkut.

Z diskuse (ZDE):

Anonymní 5. listopadu 2019 13:13

Vždycky jsem si lámal hlavu, proč Rusáci 21. srpna 1968 tak divoce stříleli do budovy Národního muzea v Praze na Václavském náměstí. Po Majdanu v Kyjevě mi to začalo být jasné. Z ochozů Národního muzea někdo střílel do demonstrujících Čechoslováků i do vojáků Sovětské armády. Demonstranti namočili československé vlajky do krve postřelených a ty byly nafoceny reportéry světových zpravodajských agentur. 22. srpna všechny deníky světa měly na přebalu snímky z Václaváku s nadpisy: „Rusové střílí do demonstrantů proti okupaci ČSSR. Biľak ve své autobiografii píše, že vysoce postavení reformní soudruzi v ÚV KSČ záměrně dělali všechno proto, aby do Československa vtrhla vojska VS. V okamžiku, jak se tak stalo, odešli jako jeden muž na Západ. Technologie převratů jsou zatím pořád stejné.

2019 11 06 04

2019 11 06 05

Anonymní 5. listopadu 2019 14:06

Trochu moc konspirujete. Střelba proti Národnímu muzeu byla varovnou střelbou v okamžiku, když lidé prokopli krumpáčem nádrže u jednoho tanku a zapálili ho. Pokud vím, tak na Václaváku nebyl nikdo postřelen. A z vojenského hlediska varovná střelba proti jasně nebytové budově je velmi ohleduplná. Je to mnohem bezpečnější, než střelba do vzduchu, kdy by padající kulky mohly někoho zranit nebo i zabít. Kulka při dopadu má totiž téměř stejnou energii, jako při výstřelu. Prostá fyzika.