Americké CDC: Kovidová pandémie byla produktem chybného testu. Nebyla žádná pandémie

2020 12 01 03P.C. Roberts (překlad Lubomír Man, Zdroj)

2020 11 17 03

Potichu a bez zájmu médií stáhlo CDC (americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), proces PCR (pí sí ár), čili proces (metoda) polymerázové řetězové reakce, jako pravoplatný test pro zjištění a určení viru SARS-CoV-2, píše v komentáři Paul Craig Roberts.

Po 31. prosinci 2021 tento test v USA už nebude platný! CDC totiž připouští, že test PCR nedokáže rozlišit vir SARS-CoV-2 od virů chřipkových.

2020 01 26 02Pozn. Našeho Restartu: PROČ O TOMTO KOMUNISTÉ A JEJICH STÍNOVÁ MINISTRYNĚ MGR. SOŇA MARKOVÁ MLČÍ? Proboha, vždyť to je naprosto klíčová informace!!! O to více klíčová, že nastala celosvětově tato situace: blíže ZDE.

Napsal jsem už před několika měsíci, že „zdravotnické úřady“ dospěly k tomuto poznání už dávno, ale jak vidno, zadržely jeho zveřejnění až téměř do konce roku 2021. Potřebovaly totiž tento chybný test k tomu, aby strach z Covidu udržel v běhu očkovací maratón a tím i zisky farmaceutického průmyslu tak dlouho, jak to jen půjde.

Je ovšem prazvláštní, s jak málou pozornosti se setkalo uvedené přelomové rozhodnutí CDC u médií i u politiků.

2021 12 29 01Dr. Kary Mullis, laureát Nobelovy ceny a objevitel procesu PCR řekl už před několika lety, že „PCR je proces, který vám nepoví, že jste nemocný“. Nikdy nebyl zamýšlen jako test.

Dr. Pascal Sacre, slavný Belgičan, specializovaný na kritická stádia nemocí, řekl, že proces RT-PCR byl zneužit a aplikován jako neúprosná a záměrná strategie, jejímž cílem je vytvořit zdání pandémie, založené na falešných výsledcích testů, a to se záměrems znásilnit ústavní práva občanů.

Jak jsem se už dříve zmínil, byl test PCR úmyslně prováděn ve vysokých cyklech, o kterých se ví, že přinášejí falešné výsledky. A tak většina domnělých „kovidových případů“ nebyly ničím jiným než záměrnými výmysly. Nemocnice se staly součástí klamného podvodu, protože finančně na něm zainteresováné, hlásily téměř všechny své zemřelé jako zemřelé na Covid. Nebylo to pro ně nakonec ani tak obtížné, protože jejich pacienti, umírající na nejrozličnější nemoci, se museli podtobit i testu PCR, který produkuje až 97 procent falešně pozitivních výsledků, které pak nemocnice samozřejmě hlásily jako zemřelé na Covid.

2021 12 29 02Otázka před světem nyní je, zda „zdravotnické úřady“, které jsou, jak už dokázal Robert Kennedy ml., pouhými převodními kolečky ve službách zisků Big Pharmy, a společně s nimi pak i všechna naše vylhaná média, budou kdy volána k odpovědnosti za poškození zdraví i úmrtí lidí, způsobená „vakcínou“, za krach tisíců výrobních i jiných provozů, padlých po lockdownech, ale též za křiklavá znásilnění norimberských zákonů, když se po občanech vymáhá povinné kovidové očkování.


Poznámka editora portálu Zvědavec

Začíná se jim to hroutit jako domeček z karet. 30.12.2021 se na Globl Research objevil další závažný článek Will Jonese. Pod pojmem negativní efekt se rozumí prokazatelný fakt, že očkovaní jedinci mají vyšší šanci dostat covid než neočkovaní. Důkazy jsou nevyvratitelné a opakovaně potvrzené z různých míst a různými laboratořemi. Jinými slovy očkovaní spíše onemocní a mohutně virus šíří díky na hlavu postaveným pravidlům zvýhodňujícím očkované. Tohle bude ještě velká sranda a Svědci covidovi dostanou takovou sodu, že budou chodit kanály. Jediné, co mě štve, je to, že grázlové a zmetci ve vládě nikdy nebudou potrestáni za svá chybná a vysoce společensky škodlivá rozhodnutí. Oni věděli od začátku, že to je obrovský podvod, přesto tu hru hráli.

Please publish modules in offcanvas position.