P.C. Roberts: Pandemii způsobila kovidová vakcína

2020 12 01 03P.C. Roberts (překlad Lubomír Man, Zdroj)

2020 11 17 03

Korupčnický americký zdravotnický establishment vedený masovým vrahem Tony Faucim (ředitel Nár. ústavu pro alergie a infekční nemoci), byl přinucen přiznat, že kovidová „vakcína“ svou účinnost proti viru rychle ztrácí.

Ale současně jak on, tak lidé kolem něj tvrdili, že je i tak dost dobrá na to, aby vás uchránila od převozu do nemocnice či od úmrtí. Nyní byl však Fauci přinucen od tohoto falešného prohlášení ustoupit. K čemuž Vasko Kohlmayer sděluje:

Minulý týden učinil Dr. Anthony Fauci pravděpodobně nejpřekvapivější prohlášení, které v kovidové sáze dosud padlo. A důsledky tohoto prohlášení, proneseného v interview pro list New York Times, jsou tak významné, že se uvedené prohlášení může stát bodem obratu v současném boji proti velkému vakcínovému podvodu šířenému z USA do celého světa.

V tomto interview, uskutečněném 12. listopadu, byl totiž Fauci nucen přiznat, že vakcína spolehlivým způsobem nechrání očkované od vážných následků onemocnění či od smrti. Když byl totiž dotázán na data, přicházející z Izraele – země s jednou z největších proočkovaností na světě – Fauci řekl: „Pozorují tam úbytek imunity lidí nejen proti infekci, ale též proti nutnosti hospitalizace a do jisté míry i proti smrti, což začíná platit pro všechny věkové skupiny. Nejde už jen o lidi postarší."

Řečeno jinak. Ochranná účinnost vakcíny vyprchává nejen vzhledem k hrozbě infekce, ale též vzhledem k vážnému kovidovému onemocnění a ke smrti.

Když pak Fauci hovořil o účinnosti vakcín v zemích s vysokou proočkovaností, přiznal: „Tato účinnost mizí až natolik, že vidíte stále více lidí onemocnělých průlomovými infekcemi a končících v nemocnicích.“ (ZDE)

Řečeno zkrátka: Všechna dosavadní prohlášení o kovidové vakcíně byla a jsou falešná. Obrovská spousta lidí byla ošálena korupčnickým zdravotnickým establishmentem a korupčnickými médií a přivedena tak buď k sebevraždě či k poškození zdraví. Donucovací vakcinační kampaň nicméně pokračuje, a lidé, kteří jsou za ni zodpovědní, jsou vrahy. Včetně politických vůdců západního světa.

Proč však všichni z nich společně s mediální žumpou nám nepřestávají nestydatě lhát?

Tito totálně zkorumpovaní lidé nafukují dnes nemodernější výraz „pandemie neočkovaných“. Takováto pandemie ovšem neexistuje. A informace ze všech zemí naopak dokazují, že infekce a smrt rostou společně s tím, jak roste vakcinace. (ZDE)

Ve Velké Britanii 74 % domnělých kovidových úmrtí mezi srpnem a zářím postihlo lidi očkované. (ZDE) A data shromážděná Veřejnou zdravotní službou Skotska, dokazují, že onemocnělých na Covid je víc mezi očkovanými než mezi neočkovanými. (ZDE) „Neočkovaní zde představují 19,7 % ze všech kovidových úmrtí od 14. srpna 2021, zatímco očkovaní se na těchto úmrtích podílejí 8o,3 %, a plně očkovaní pak 76 %.“ (ZDE)

Důvod, proč jsou očkovaní vůči Covidu rizikovější, je dvojí. Vakcína má vážné vedlejší efekty, které se falešně připisují Covidu, z nichž nejvážnější je ten, že vakcína oslabuje a v konečné fázi ničí vrozený lidský imunitní systém, čímž činí očkované osoby náchylnější k přijetí jakéhokoli viru a k jejich následnému onemocnění.

Uznávaní vědci a zdravotničtí badatelé, kteří nejsou závislí na grantech Big Pharmy, shora uvedená fakta shromáždili, ale mediální prestituti je odmítají zveřejnit. Takže vše, co se k sluchu a zraku lidí od CNN, MSNBC, NPR, BBC, New York Timesů, NIH, CDC a politiků dostane, je indokrinace, která lidi přiměje k tomu, aby přijetím „vakcíny“ ničili a zabíjeli sami sebe.

Fakta jsou jasná:
Kampaň za očkování proti Covidu
je největším masovým vražedným hnutím historie.

Reakce veřejnosti na právě vydanou knihu Roberta Kennedyho ml. nazvanou Skutečný Anthony Fauci dokazuje, že lidé začínají skrze mlhu vymyšlených oficiálních narativů skutečnou pravdu vidět. Pro média samozřejmě kniha jako by neexistovala, ale přesto se ocitla na prvním místě seznamu bestsellerů vydaných nakladatelstvím Amazon, stejně tak jako nakladatelstvím Kindle. Kupte si a přečtěte si tuto knížku. Dovíte se z ní, že veřejné zdraví se ocitlo v rukou gangsterů.

Kovidová pandémie nás poučila o jednom: Totiž o tom, že vůči zdravotnickému establishmentu, vůči politikům a vůči médiím můžeme mít důvěru jedině nulovou. Agendy těchto korupčníků jsou totiž vším, jen ne zájmem o zdraví lidu.

Please publish modules in offcanvas position.