Zveřejnění údajů o covid injekci od Pfizeru? Až v r. 2076. Ne, to není překlep

ZDROJPřeklad: David Formánek

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) požádal amerického federálního soudce, aby měl čas do roku 2076 ke zveřejnění všech údajů o covid injekci od Pfizeru.

Federální vláda chrání společnost Pfizer před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany užívat její produkt. Ale nedovolí vám nahlédnout do údajů potvrzujících jeho bezpečnost/účinnost. Pro koho vláda pracuje?

FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) požádal federálního soudce, aby mu uložil povinnost počkat do roku 2076 na zveřejnění všech údajů a informací, na jejichž základě udělil licenci vakcíně COVID-19 společnosti Pfizer. To není překlep. Na poskytnutí těchto informací veřejnosti chce 55 let.

Úřad FDA opakovaně slíbil „plnou transparentnost” v souvislosti s vakcínami Covid-19, včetně potvrzení „závazku FDA k transparentnosti” při udělování licence na vakcínu COVID-19 společnosti Pfizer.

S ohledem na tento slib si v srpnu a bezprostředně po schválení vakcíny více než 30 akademiků, profesorů a vědců z nejprestižnějších univerzit této země vyžádalo údaje a informace, které společnost Pfizer předložila FDA za účelem udělení licence na vakcínu COVID-19. Na základě tohoto slibu byla vakcína COVID-19 schválena.

Odpověď FDA? Nepředložila nic. V září proto moje firma podala jménem této skupiny žalobu na FDA, aby si tyto informace vyžádala. Do dnešního dne, téměř tři měsíce po udělení licence vakcíně společnosti Pfizer, FDA stále nezveřejnila ani jednu stránku. Ani jednu.

Místo toho před dvěma dny FDA požádala federálního soudce, aby jí dal čas do roku 2076 na úplné poskytnutí těchto informací. FDA požádala soudce, aby jí umožnil předložit více než 329 000 stran dokumentů, které společnost Pfizer poskytla FDA za účelem získání licence na svou vakcínu, a to tempem 500 stran měsíčně, což znamená, že jejich předložení nebude dokončeno dříve než v roce 2076. Slib FDA o transparentnosti je, mírně řečeno, hromada iluzí.

Od doby, kdy společnost Pfizer začala vyrábět záznamy pro udělení licence (7. května 2021), do doby, kdy FDA udělila vakcíně společnosti Pfizer licenci (23. srpna 2021), uplynulo přesně 108 dní. Vezmeme-li FDA za slovo, provedla intenzivní, důkladné a úplné přezkoumání a analýzu těchto dokumentů, aby se ujistila, že vakcína společnosti Pfizer je bezpečná a účinná pro udělení licence. Zatímco tento intenzivní přezkum dokumentů společnosti Pfizer dokáže provést za 108 dní, nyní požaduje více než 20 000 dní na zpřístupnění těchto dokumentů veřejnosti.

Takže si to ujasněme. Federální vláda chrání společnost Pfizer před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany užívat její produkt. Ale nedovolí vám nahlédnout do údajů, které potvrzují bezpečnost a účinnost jejího produktu. Pro koho vláda pracuje?

Z toho opět plyne poučení, že občanská a osobní práva by nikdy neměla být podmíněna lékařským postupem. Každý, kdo se chce nechat očkovat a posílit, by měl mít možnost tak učinit. Nikdo by však neměl být vládou nucen k účasti na jakémkoli lékařském zákroku. A už vůbec ne k takovému, u kterého chce vláda až do roku 2076 tajit veškeré informace, o které se opírá jeho povolení!

Please publish modules in offcanvas position.