Lenka Dohnalová: Právě jsem dostala dopis od kolegyně z Rakouska. Strašné čtení

Milé kamarádky, milí kamarádi,

v létě 2015 jsem dostala od mého tureckého kamaráda zprávu ohledně puče, který tehdy zorganizoval turecký prezident Erdogan kvůli tomu, aby mohl zlikvidovat opozici.

Dopis jsem tehdy poslala dál, protože pravdivě popisoval, co se skutečně v tu dobu v Turecku dělo. O několik let později jsem se dostala do podobné situace.

V Rakousku žiji 14 let a nikdy by mě nenapadlo, že v této západní demokratické zemi zažiju něco ještě daleko horšího. Jakkoliv se mnou teď při psaní dopisu cloumají emoce, budu se snažit být objektivní a napsat vám to, co jako obyvatelka této země denně vidím.

Od začátku očkování, tedy přibližně od jara 2021, čelím v práci nepřímé šikaně, jakožto neočkovaná osoba. Pokud vím, je nás v Rakousku 40 procent. Od pondělí zavedla vláda lockdown pro neočkované. V praxi to znamená, že nadále chodím plně do práce, platím státu daně, ale nesmím k holiči, volnočasové aktivity jsou zakázány, veškerá kultura, restaurace a obchody jsou jen pro očkované, dokonce vánoční trhy jsou otevřené jen očkovaným.

Po setmění nesmím ven. Budu-li tedy např. potřebovat hřebíky nebo žárovky, mám smůlu. Smím jen do potravin a lékárny. Dokonce jednotky intenzivní péče jsou jen pro očkované. Dostanu-li tedy jako plátce zdravotního pojištění covid a budu muset na intenzivku, tak mě jako neočkovanou neošetří.

Děti zatím do školy smí, ale moje neočkovaná dcera má např. v němčině problém, protože musí chodit do divadla a psát zprávy, což jako neočkovaná nemůže. Učitelka jí nato odpověděla, že se má nechat očkovat. Neočkovaní jsou vyloučeni z veřejného života, přestože právě my se musíme pravidelně testovat, abychom vůbec směli do práce. Jsme tedy neustále pod kontrolou a případná infekce se u nás prokáže hned v začátku.

Očkovací hysterii, která v Rakousku vládne, nechápu. Teď na podzim znám jednoho jediného člověka, který je neočkovaný a dostal covid. U nás v práci jsme měli už dva klastry, všichni očkovaní. U dcery ve škole měli osm případů, všichni očkovaní. Moje turecká tchýně zemřela minulý týden v nemocnici na covid, ležela několik týdnů v komatu, 2x očkovaná Pfizerem. Kolegyně v práci, 52 let, měla krátce po druhém očkování plicní infarkt. Někteří očkovaní spolužáci mé dcery mají najednou problémy s tlakem, buší jim srdce a kašlou. Většina očkovaných dětí je neustále doma nemocných. Hodně mladých a dětí ztloustly, jsou nemocní, protože díky lockdownům se jim oslabila imunita.

Hodně teenagerů chodí na psychoterapie, případně berou antidepresiva. Lidé jsou agresivní, bohužel musím říct, že zvýšenou agresivitu pozoruji zvlášť u očkovaných. Oficiální média vymývají mozky na každém kroku lživou propagandou. Někteří lékaři, kteří mají jiný názor než oficiální média, připravila lékařská komora o praxi. Jednotky intenzivní péče jsou plné očkovaných, i když média a politici tvrdí opak. Každý lékař, který očkuje, dostane za každého pacienta 150,- EUR.

Minulý týden jsem dělala pracovní pohovor, kdy se mě na konci pohovoru zeptali, zda jsem očkovaná, což je nelegální. V Rakousku nejde o společný boj proti nemoci, ale totalitu, diktaturu a moc. Nařízení postrádají smysl, což se ukazuje na tom, že čísla nakažených rostou, i když i ty jsou do jisté míry zmanipulované. V loňském roce, kdy nebylo tolik očkovaných byla čísla nižší.

Prosím, zamysleme se nad tím, oč tu skutečně jde a buďme zodpovědní nejen k sobě, ale jeden k druhému a především vůči našim dětem. Protože, tak jak se momentálně nastavují věci příští, budou žít naše děti. Tady v Rakousku platilo donedávna tzv. tři G - Geimpft, Genessen, Getestet. Tedy očkovaný, ten, co prošel covidem a otestovaný. O čtvrtém G, tedy Gesund - zdravý, nikdo nemluvil. Jakoby se už vůbec neuvažovalo o tom, že někdo může být zdravý. Úmrtnost na covid je přitom někde kolem jednoho procenta.

Nejsem proti vakcinaci, sama jsem proti tuberkulźe, žloutence atd... očkovaná a moje dcera také. Ale v tomto případě se nejedná o společný boj proti tzv. pandemii, ale o nastolení celosvětové diktatury. Přestaňme se proto chovat jako zmanipulované ovce a neprodávejme své zdraví a svědomí za to, abychom zase mohli cestovat nebo jít do restaurace. Jaká bude příště cena za naši svobodu?

A propos - očkovaní se u nás teď musí opět testovat, právě kvůli zvyšujícím se číslům nakažených mezi očkovanými.

Děkuji vám všem za váš čas.

Buďme zdraví nejen na těle, ale hlavně na rozumu a na duši.

Opatrujte se

Lenka

Please publish modules in offcanvas position.