Naša posledná možnosť je masívny, široký a intenzívny občiansky odpor

Zdroj: facebook.com, Spracoval: Badatel.net

V stredu 10.11.2021 schválila vláda nové drakonické obmedzenia zamerané na diskrimináciu a segregáciu neočkovaných ľudí. Tie následne Národná rada SR expresne rýchlym spôsobom počas štvrtku a piatku prerokovala a napokon aj schválila.

Mnohí si neuvedomujú závažnosť toho, čo sa v skutočnosti stalo. Jedným z najlepších spôsobov objasňovania vecí je poukázanie na podobné príklady alebo prirovnanie k známym situáciám.

Na Facebooku sme objavili zaujímavý status v češtine, ktorý je na tento účel priam stvorený.


- Odkaz Osvětimi po dnešní dobu -

Black Mary

Dnes jsem se vrátil z komplexu Auschwitz-Birkenau. Byl jsem tam sice už potřetí, ale až dnes jsem si při výkladu uvědomil několik zajímavostí, které jsem dříve tolik nevnímal.

2021 11 13 02

1. Až 90 procent občanů Německa schvalovalo restrikce pro Židy, protože byli "nebezpečím pro společnost"
2. Nejprve probíhalo vyhlazování tak, že Židy poslali "k lékaři pro injekci", on jim píchl injekci se slovy, že se jim nyní uleví a za pár minut zemřeli
3. V uvedeném táboře pracovalo přes 40 lékařů. Všichni do jednoho se několik let soustavně věnovali masovému vyvražďování a pokusům na lidech.
4. V táboře panovala "mentalita poslušnosti" až do osvobození. Pocit, že když budu loajální k tomu, kdo mě vězní, tak že bude lépe.
5. Kde se při vstupu do "sprch" pokusil o odpor, byl zpacifikován nejen kápem a SSmany, ale otočili se proti němu také samotní Židé se slovy: "Vždyť to s námi myslí dobře, jdeme se konečně umýt!"
6. Až do posledního dechu Židé s Němci hráli uvedenou hru na "přestěhování, dočasné řešení, obětovat se pro společnost, nastoupit na vlak, jdete do sprchy". Nikdo nezpochybňoval pravdivost celého projektu.
7. Násilně se rozdělovaly rodiny. Lidé, kterým se to stalo, neprotestovali. Ani slovně.
8. Tábor byl prolezlý práskači a udavači tak moc, že vzpoura byla nemožná. Lidé se otočili raději jeden proti druhému, než proti utlačovatelům.
9. Pokud se někomu podařilo utéct (ne přímo z tábora, ale z prací, které vykonávali přes den) a upozorňoval na tento problém, byl označen za blázna. Něco takového se nemůže stát.
10. Při soudních procesech bylo nejčastější obhajobou to, že dotyčný člověk jen dělal svou práci. Bylo to totiž nařízení.

P.S: Dodávám, že TEN, kdo zapomněl svoji minulost, tak je odsouzen si ji znovu prožít. Už se koukejte probudit, nebo se za chvilku za vámi zavřou dveře od dobytčáku.


- Záver -

Fašizmus nebola len tá konečná fáza zabíjania počas vojny. Fašizmus boli aj počiatky pred vojnou, kedy sa Židia zatiaľ „len“ diskriminovali, segregovali a utláčali. Nepodceňujme tieto jasné historické paralely s dneškom, inak veľmi zle dopadneme!

Fašizmus musí byť zastavený na začiatku, inak narastie a potom ho už pôjde poraziť len za cenu obrovských obetí. Nech je nám Druhá svetová vojna mementom!

Fašizmus neporazíte tak, že zanesiete trestné oznámenie na Gestapo. Ani tak, že budete písať sťažnosti na fašistické úrady alebo podávať žaloby na súdy ovládané fašistami.

Jediná možnosť, ktorú máme, je vzbúriť sa proti súčasnému režimu.

Momentálne už míľovými krokmi valiaci sa fašizmus zastaví len masívny, široký a intenzívny občiansky odpor. Masívny v zmysle množstva zapojených ľudí, široký v zmysle množstva frontov, na ktorých sa bude bojovať a intenzívny v zmysle dôraznosti a sily vykonávaných akcií.

Buď fašizmus odstránime my, alebo fašizmus odstráni nás! Inej cesty niet. Povstaň Česko a Slovensko! Mor ho!

Please publish modules in offcanvas position.