Nemocnice v Antverpách přiznala, že všechny JIP má obsazeny pouze očkovanými pacienty

Nemocnice v Antverpách prolomila tabu a přiznala (zdroj), že všechny JIP má obsazeny pouze očkovanými pacienty, u nichž došlo k prolomení očkovací ochrany a nastala vážná reinfekce! A co na to Židé?

Rabínský soud v New Yorku vydal svým usnesením “absolutní zákaz” na očkování židovských dětí, mládeže a mladých žen a mužů!

Soud označil očkování za formu rozšiřování infekce a zakázal nejen podávání vakcín Židům, ale dokonce i jejich propagaci a reklamu! Rabínský soud je nejvyšším justičním tělesem Chasidů a tórické větve světového židovstva, dopady na očkování v řadách Židů budou obrovské!

2021 11 10 02Veřejná lež o tom, že Evropa a svět čelí v současné době pandemii neočkovaných, dostává každou hodinou další a další trhliny a pravda se nezadržitelně dere na povrch. Belgická televize již minulý týden v pátek odvysílala reportáž s lékařem v nemocnici GZA v Antverpách, který narovinu a přímo televizním divákům přiznal, že v současné době leží na jednotkách intenzivní péče JIP u nich v nemocnici jenom a pouze očkovaní pacienti, nikdo jiný, osobně to prý kontroloval před natočením reportáže.

Rаbínský soud v New Yorku vydal absolutní zákaz očkování vakcínami mRNA

2021 11 10 03Dne 1. listopadu totiž Rabínský soud v New Yorku rozhodl, že vakcíny mRNA jsou zdrojem infekcí a jejich šíření, takže vydal absolutní zákaz na očkování židovských dětí, mládeže a mladých žen a mužů, přičemž zákaz byl rozšířen i na reklamu a propagaci vakcín mRNA. V úvodu usnesení soudu se dokonce píše, že úmyslem autorů je zahrnout do tohoto usnesení také adenovirové vektorové DNA vakcíny, tedy Janssen (Johnson & Johnson), AZD1222 (Oxford-AstraZeneca), Ad5-nCoV (CanSino Biologics/Pekingský biotechnologický institut) a Sputnik V (Ústav epidemiologického a mikrobiologického výzkumu Nikolaje Gamaleji). Nikdo z Židů tak nesmí vakcíny ani propagovat a doporučovat. Rabínský soud je nejvyšším justičním tělesem Chasidů nejen v USA, ale na celém světě a jeho rozsudky jsou závazné pro všechny etnické Židy hlásící se k Abrahámově linii a vyznávajících Tóru jako nejvyšší písmo židovského národa.

Please publish modules in offcanvas position.