U OČKOVANÝCH SE ZAČÍNÁ PROJEVOVAT NĚCO JAKO AIDS, TEDY POSTUPNÁ, AŽ ÚPLNÁ ZTRÁTA IMUNITY

2020 09 17 01JINDŘICH KULHAVÝ (Pravý prostor)

Zvyšující se tlak na očkování, rostoucí čísla údajně pozitivních, prý plnící se covidová oddělení, hysteričtí politici a burcující diplomovaní prodejci vakcín, to vše naznačuje, že se něco děje.

Takový Chlíbek už se přestal hlídat a v podstatě potvrdil, že očkovací mixy nebyly dostatečně otestovány, což jeho samotného překvapuje, protože přiznal, že nikdo nečekal tak krátkou účinnost těchto experimentálních preparátů. Upřímně řečeno, bylo by naivní si myslet, že budou aspoň nějak účinné. Přestože mRNA produkty mají jistý potenciál, otázkou zůstává, je li to ten, který by lidstvo mělo využít. Je to jako s atomovou bombou. Jistě je ukázkou vědeckého progresu, ale jakým způsobem může být pro lidstvo užitečná zbraň hromadného ničení, po níž zůstávají mrtví a spoušť? Jistě vnímáte tu podobnost včetně toho, že uvést ji do provozu může relativně nízký počet lidí obsluhujících správná tlačítka a případný fatální dopad zasáhne obrovskou část populace.

Společnost covid rozdělil na několik skupin. Část jí je doslova vystrašena. Poznáte je podle toho, že se evidentně těší na 3. dávku a ptají, za jak dlouho přijde čtvrtá. I tito lidé se ještě dělí na dvě části. Jedna se hrdě prezentuje covidpasem se třemi záznamy a přesvědčením, že se jim nic nemůže stát. Takže i přes svůj strach překypují sebevědomím a nenosí roušky a v podstatě žijí normální život. Ignorují možnost, že právě oni mohou být jak nejvíce zranitelnými, tak i přenašeči viru a jeho mutací.

Druzí jsou poté nadále vyděšení a bez respirátoru nedají ani vycházku na balkon. V prvních měsících jste je poznali dle několika roušek překrytých štítem. Ti by se v pseudovakcíně nejradši koupali a my jim můžeme doporučit stěhování do Francie, kde by rádi očkovali každý měsíc (to dle údajně objednaných 2 mld dávek vakcíny u výrobců). Poté tu máme ty, kteří absolvovali doporučený proces vakcinace z různých důvodů s výjimkou ochrany zdraví. Ti chtějí chodit na pivo, na oběd, cestovat, sportovat, neztratit zaměstnání či možnost vzdělávat se. Momentálně jich hodně z nich opustilo víru ve vlastní imunitu a stojí ve frontě na vpich. To jsou vcelku snadné kořisti, protože vyměnili přirozený boj s možnou nákazou za pohodlí. A teď je čas uvést velmi zajímavou skutečnost, kterou moc očkovaných vůbec nebude chtít vnímat, případně se bude snažit ji myšlenkově vetovat. Tedy citujeme (píše The Exposézdroj):

Horor pokračuje. U očkovaných se začíná projevovat něco jako AIDS. Na základě údajů nelze popřít, že plně očkovaní lidé nyní trpí něčím, co vypadá jako syndrom získané imunodeficience, známější jako AIDS. Jak mnozí varovali, jejich imunitní systém mizí. Lidé ve věku 40-69 let již ztratili 40 % schopností svého imunitního systému a postupně je ztrácejí, a to rychlostí 3,3 % až 6,4 % týdně. Zajímavé je, že nejhůře jsou na tom lidé ve věku 40–49 let, kteří mohou zhruba za devět týdnů úplně přijít o imunitu. Nejvíce prosperující skupinou jsou mladí lidé ve věku 18–29 let, u nichž toto období trvá zhruba 44 týdnů. Starší lidé nad 80 let trvají přibližně 20 týdnů a věková kategorie 50–59 let-pouze 15 týdnů. “Všichni lidé starší 30 let ztratí 100 % veškeré imunity (proti virům a některým druhům rakoviny) během 6 měsíců. 30 až 50 let to ztratí do Vánoc.

Pak tito lidé skutečně získají syndrom získané imunodeficience a zničí NHS (National Health Service). Lidé provádějící „posilovací“ očkování tento proces pouze urychlí tím, že do svého těla přidají ještě více chemikálií, které ničí imunitní systém. Jinými slovy, čím více očkování člověk absolvuje, tím rychleji se bude sestupná spirála vyvíjet. “Pokud s tím nic neuděláme, bude to jen horší, než jsme si dokázali představit. Například si vážím všech, kteří této tyranii odolávali a vzdorují jí.napsal jeden z komentátorů Exposé.

"Protein Spike zachycuje vaše mitochondrie … navždy. Mitochondrie jsou srdcem vašeho imunitního systému.” napsal další. V zásadě to narušuje váš imunitní systém. Proteiny Spike jsou biologická zbraň. Váš vlastní imunitní systém se stane smrtící zbraní. Je to HIV na steroidech. Jak může někdo upřímně tvrdit, že se to vše děje kvůli „veřejnému zdraví“, zůstává záhadou.

2020 01 26 02Pozn. Našeho Restartu:

Vakcíny proti C-19? Jedná se o biologickou zbraň

2021 11 07 05Petra Fajmonová Rédová

2020 01 26 02

Blíže ZDE

Nezapomínejme, že vědomým souhlasem a potřebným podpisem se zříkáme vlastní zodpovědnosti a riskujeme nejen zdraví.

2021 08 27 15

Šokující objev německých lékařů: Není normální, co se po očkování děje s krví. Slova německého lékaře žádný komentář nepotřebují.

Vyvstává však jediná a kardinální otázka: co a proč se nám zatajuje ohledně krve pacientů po očkování? Lékařka ve videuTakový extrémní obraz krve den po očkování jsem ještě nikdy neviděla. I ostatní němečtí lékaři shodně potvrzují, že za 30-40 roků praxe tohle NIKDY NEVIDĚLI a vůbec z toho nemají dobrý pocit. TOTO zřejmě konspirace nejsou.

Šokující video vám to odhalí.

Menší skupinou ve společnosti jsou ti, kteří sice očkovaní jsou, ale už jim došlo, že udělali chybu. Buď mají zdravotní problémy, nebo prokoukli fintu s tečkou, která jim byla slíbena, ovšem uvědomují si, že nikdo neřekl, kolik kol v očkovacím centru budou muset absolvovat, než nějaká přijde. A nemá li být náhodou definitivní. Nakonec tu máme ty, kteří o jakémkoliv očkování ani neuvažují. Mohou k tomu mít už tolik důvodů, že je nic nezviklá. Dokonce odmítají i jakékoliv podvádění a hrdě snášejí útrapy, kterým jsou vystaveni. Existuje mnoho materiálů, ve kterých se vyjadřují odborníci, dokonce i francouzský profesor a nositel Nobelovy ceny, a které mají dostatečnou průkazní hodnotu. Právě tito lidé jsou momentálně stavěni na okraj společnosti, je jim vyhrožováno, pokud však vše ustojí, jednou jim lidstvo možná poděkuje za své zachování.

Všechny tyto části společnosti sveřepě obsadili zákopy a schyluje se k závěrečnému boji. Výhodou neočkovaných zůstává to, že na protistraně už dochází k úmrtím, a i přes snahu médií to skrýt pomalu vylézá pravda na povrch. Kolabují sportovci, dokonce umírají v mladém věku, opustilo nás nebývale hodně seniorů, zesnulí jsou i mezi dospívajícími, a dokonce došlo k nenarození miminek nošených v bříšku očkovaných budoucích matek. Jen se o tom nemluví. Proti diktátu se staví personál leteckých společností, což má třeba v USA za následek rušení letů (je zaznamenáno již 13 úmrtí v jejich řadách při vykonávání svého zaměstnání), majitelé obchodů, restaurací, část soukromých firem. A budou li přibývat případy dalších úmrtí, nepomůže covidmafii ani další ohýbání statistik a šíření strachu. Teď už neleží zodpovědnost jen na bedrech neočkovaných, musí se probudit více těch, kteří na sobě nechali udělat experiment. Až si začnou dávat dohromady fakta a zakusí na sobě realitu, snad se probudí. Pokud ne a budou nadále beztrestně ohrožovat ty, kteří odolali, skončí to vše až tehdy, kdy už nebude možné se vrátit. Zatím to ještě jde.

A pro nevěřící. Proč jste museli podepsat informovaný souhlas, bez něhož by Vás nenapíchli, přestože Vás ti samí do toho nutí? Hledáte li v tom, logiku, tak marně. Jen přehodili svou zodpovědnost za následky na Vás. Proč asi?

Please publish modules in offcanvas position.