Petr Hampl: V předvečer zbytečného umírání aneb Mohl bych napsat, že mi těch idiotů není líto

2021 06 03 01PhDr. Petr Hampl, Ph.D.
nezávislý sociolog
 (zdroj)

Přes půl miliónu důchodců se odmítá očkovat. Několik tisíc z nich zemře během následujících měsíců na covid. Úplně zbytečně, mohly být před nimi ještě roky spokojeného života. Tohle všechno tvrdí Dr. Petr Hampl. Na Svob. rádiu vzešel k tomu i tento názor: ZDE

Obzvláště smutné je, že jsme jako daňoví poplatníci vynaložili stovky miliard na podporu vědy, proti nové nemoci existuje obrana, ale někteří lidé tu obranu odmítají použit, a raději zemřou. Naprosto hloupě a iracionálně. Teď se ještě mohou ujišťovat, že tím poškodí globální korporátní elity, ale obávám se, že těm elitám je to naprosto ukradené. Mohl bych napsat, že mi těch idiotů není líto, ale ve skutečnosti mi jich líto je.

Spousta z nich jsou skvělí lidé, jenom se nechali napálit šmejdy, co šíří lži, straší lidi a tahají z nich peníze. Jsem rozhořčený, když se takoví šmejdi prohlašují za vlastence, a když dokonce používají národní symboly, ale co nadělám. Jsem pro svobodu projevu, ale je dobré si uvědomovat, že cena, kterou za ni platíme, je někdy dost vysoká.


2020 01 26 02Pozn. Našeho Restartu:

V článku Dr. Hampla je cítit až mrazivou zášť, spíše až patologickou nenávist vůči těm, kdož odmítají posloužit korporátnímu fašismu jakožto pokusná morčata Big Pharmy made in Pfizer, Moderna atd. To je osobní tragédie Dr. Hampla. Osočit veřejně stovky tisíc důchodců, kteří hrdě brání vlastní zdraví a život proti násilnému vakcinačnímu teroru NWO, že jsou "idioti", kteří "se nechali napálit šmejdy, co šíří lži, straší lidi a tahají z nich peníze", tak to už vyžaduje opravdu buď hroší kůži člověka s duší bezcitného tyrana, anebo, spíše, že pan Hampl ani zdaleka není až tak nezávislý sociolog, nakolik to o sobě tvrdí.

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej, anebo přiléhavěji, za jidášský groš dokonce hrubé urážky se hodí. A to se netýká jen těch "idiotů", jak se o více než půl miliónu důchodců pan Hampl vyjádřil. Pan Hampl natolik hrubě, přímo surově, dehonestoval i tisíce hrdinů v boji proti vakcinační tyranii naprosto nebezpečnou, experimentální a neprověřenou genovou terapií korporátních fašistů Big Pharmy. Mezi tyto hrdiny patří i celá řada naprosto vynikajících lékařů, biologů, biochemiků, ale také právníků a politiků.

Pan doktor Hampl by měl vědět, že si hrubě plete pojmy s dojmy, pokud urážlivě a tragicky píše, že se důchodci s kritickým myšlením "nechali napálit šmejdy, co šíří lži, straší lidi a tahají z nich peníze". Pan Hampl totiž nepochopil naprosto ZÁSADNÍ věc. Ten, kdo šíří PRAVDU, nikdy nelhal, natož aby tahal z kohokoli peníze, protože za šíření pravdy, pane Hampl, se nikdy neplatilo, neplatí a platit ani nebude. To se jako červená nit táhne celými lidskými dějinami. Mistr Jan Hus za PRAVDU skonal mučednickou smrtí na hranici v Kostnici nikoli proto, že šířil lži či tahal z někoho peníze.

Urážka skupiny lidí s opozičními názory, pane Hampl, se netýká jen těch "idiotů", jak jste se urážlivě vyjádřil na adresu hrdinů naší doby, ale také mravního a intelektuálního výkvětu celého lidstva. Dopučuji Vám, pane Hampl, abyste sundal klapky z očí, omezenost a nenávist totiž plodí jen zlobu a chorobné společenské vztahy. Když v březnu 1933 zvítězila v Německu NSDAP, nenávistná společenská atmosféra vůči opozici byla rozpoutána přesně v tom duchu, který jste ve svém článku v Parlamentních listech nastínil i Vy sám.

Proto Vám, pane Hampl, upřímně radím, než budete příště soudit skupinu obyvatel za názory, jež nejsou v souladu s Vaším postojem, abyste se předem řádně poučil od těch, kteří rozhodně idioty nejsou:

2021 11 14 03Imunolog RNDr. Karel Drbal, Ph.D v ČT sdělil revoluční, dosud nepublikovaná fakta. ►Podrobněji ZDE 

2021 11 05 03Profesor-exministr výbušně o vakcínách: Smrt a nemoc po očkování. Podrobněji ZDE

2020 12 31 09

Dr. Fauci: Očkování nezabrání šíření nemoci. Dr. Yeadon: Testování je záměrně zkreslené. ►Podrobněji ZDE

2021 05 18 01CELOSVĚTOVÝ JEV, O KTERÉM SE MLČÍ: Čím více se očkuje proti koronaviru, tím více roste úmrtnost. Podrobněji ZDE

2020 01 26 02Češi žádají stovky miliónů Kč jako odškodné za očkování proti C-19. Peníze však nedostali. ►Podrobněji ZDE

2021 10 04 01

Nebývalé poškození tkání po covid očkování: shrnutí německé konference. ►Podrobněji ZDE

2021 04 25 06Jana Zwyrtek Hamplová

ZAZVONIL ZVONEC… A OČKOVACÍM COVID-POHÁDKÁM JE KONEC ►Podrobněji ZDE

2021 08 26 01

JUDr. Marica Pirošíková (ZDROJ) 

Právnici poslali do Haagu sťažnosť na vakcíny, berú ich ako biologickú zbraň ►Podrobněji ZDE

2020 12 01 03P.C. ROBERTS: TRIUMF ĎÁBLA  ►Podrobněji ZDE 

2021 01 09 03Prof. Valentin Katasonov (ZDROJ) 

Vakcíny mRNA mají jasně negativní účinek!

Statistika vakcinace je zničující: Čím více se očkuje proti C-19, tím více je nakažených a mrtvých  ►Podrobněji ZDE 

2021 09 01 03Prof. a akademik vojenských vied Ruskej federácie Vladislav Šafalinov ─ Ak niektorí blázni majú znova chuť zaviesť fašizmus, nech sa dobre rozpamätajú, čo bude nasledovať.  ►Podrobněji ZDE

2021 08 27 15

Šokující objev německých lékařů: Není normální, co se po očkování děje s krví  ►Podrobněji ZDE

 

2021 08 20 02KAM SE VÁM DOSTANOU VAKCÍNY. VAKCINOLOG PROF. JAROSLAV TURÁNEK UŽ NEMOHL VÍC MLČET. Naprosto vynikající výklad celé kauzy C-19 skrze rozhovor ve VIDEU, které na Youtube vydrželo 22 minuty, pak bylo odstraněno. ►Podrobněji ZDE

2021 08 18 08

Lékař amer. prezidenta Trumpa Dr. Vladimir Zelenko: Proč se covid očkování musí okamžitě zastavit. Tohle je Třetí světová válka.  ►Podrobněji ZDE, včetně strhujícího, česky namluveného videa. 

2021 08 03 12Dr. Astrid Stuckleberger:
Pandemie je mezinárodně organizovaný zločin proti lidem za podpory vlád a sdělovadel.

►Podrobněji ZDE 

2021 01 10 19ZAPOMENUTÝ SKANDÁL: V r. 2009 dodala korporace Baxter do ČR vakcíny infikované smrtelným virem►Podrobněji ZDE

2021 07 03 08

PROF. ŠTEFAN HRUŠOVSKÝ: OČKOVANIE PROTI KORONAVÍRUSU JE GÉNOVÁ MANIPULÁCIA►Podrobněji ZDE

2021 03 23 05DR. JUDY MIKOVITSOVÁ: ZAKÁZANÉ VIDEO
Boj s koronafašismem se stává bojem na život a na smrt. 
►Podrobněji ZDE

Please publish modules in offcanvas position.