P.C. ROBERTS: TRIUMF ĎÁBLA

2020 12 01 03P.C. Roberts (překlad Lubomír Man, Zdroj + Zdroj)

Západní zdravotnické úřady a prostitující se média by měly být žalovány za spiknutí vedeného s cílem 2020 11 17 03páchat masové vraždy. SOUDCE VE STÁTĚ OHIO NEMOCNICI NAŘÍDIL, ABY SVÉ PACIENTY, KTEŘÍ JSOU NA VENTILACI, LÉČILA IVERMECTINEM: ZDE

Vrazi nemocnice West Chester v Cincinnati by své pacienty raději nechali zemřít, než aby jim podali lék Ivermectin. Tak šílený a tak vymytým mozkem se prokazuje náš zdravotnický establishment. Takže silou musel zakročit soudce a nařídil nemocnici, aby umírajícímu pacientovi poskytla léčbu Ivermectinem. V Americe totiž, chcete-li být řádně léčen, musíte nejdřív vyhrát právnický spor.

Zkorumpované zdravotnické úřady, hájící zisky Big Pharmy, omlouvají své jednání tím, že pacienti, kteří jsou celí hrrr do léčby Ivermectinem, ale současně nemají možnost získat onen druh tohoto léku určeného pro lidi, poškozují své zdraví tím, že požívají velké dávky Ivermectinu, určeného pro zvířata.

 

IVERMECTIN POTLAČIL COVID V AFRICE,
KDE SE POUŽÍVÁ PROTI ŘÍČNÍ SLEPOTĚ

V jednom ze svých posledních článků jsem zdůraznil, že v malárií sužovaných zemích, jejichž občané zhruba jednou týdně berou hydroxychlorochin jako preventivní ochranu proti onemocnění malárií, zřídka kdy dojde k infekci Covidem. A hydroxychlorochin lidi před onemocněním nejen chrání, ale když už se stane, že se infekci neubrání, působí jako účinný lék.

Nová svědectví japonských výzkumníků hovoří o tom, že v afrických zemích, kde je říční slepota endemická (vyskytující se jen v jistých oblastech), a kde je obyvatelstvu současně podáván Ivermectin jako prostředek prevence, se Covid prakticky nevyskytuje. Svědčí o tom tento graf:

2021 09 09 01

Přiložený graf z 2. září 2021 přesvědčivě dokazuje, že v afrických zemích, kde je užívání léku Ivermectin povoleno, je smrtnost na Covid-19 mnohonásobně nižší než v těch zemích Afriky, kde se Ivermectin nepoužívá.

Legenda:
Modré státy jsou ty, v nichž se Ivermectin k léčbě Covidu používá, a státy hnědé jsou ty, v nichž je léčba Covidu-19 Ivermectinem zakázána. Linka modrá pak ukazuje smrtnost na Covid-19 ve státech modrých, linka hnědá smrtnost na Covid-19 ve státech hnědých.

Řeč barev a křivek mluví tedy jasně, ale jeden už může hádat dopředu, co na tenhle důkaz řekne ředitel amerického Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci Dr. A.S. Fauci: Prostě nám sdělí, že Ivermectin zabírá jen na černochy. A hotovo!


Vědci rozdělili Afriku na země, které uplatňují ivermectinové programy pro omezení říční nemoci, a na ty, ktré tyto programy nemají. A zjistilo se, že v zemích bez ivermectinových programů onemocní na Covid 4,3 krát více lidí než v zemích s těmito programy, a 5,7 krát více jich zde na Covid zemře.

Používání Ivermectinu v Indii přineslo výsledky podobné. V provinciích Delhi, Utár Pradéš, Uttarakhand a Goa, kde se Ivermectin používal jako prevence proti Covidu, poklesly případy onemocnění tímto virem o 98, 97, 94 a 86 procent (ZDROJ).

2020 01 26 02Ve světle těchto tvrdých faktů nejde už jen o nečestné, ale záměrné vraždění lidí, když nám zdravotnické úřady společně s presstitutkami tvrdí, že hydroxychlorochin a Ivermectin jsou nebezpečné, neodzkoušené, a velmi činorodě se jejich používání proti Covidu brání.

2020 01 26 02Pozn. Našeho Restartu: tohle vše, přesně v duchu německých fašistů z let 1933-1945, se děje na celé planetě od r. 2019 v rámci kódového označení C-19. Podrobněji ZDE

Jak hydroxychlorochin, tak Ivermectin jsou v lékařské praxi používány už dlouhá léta a jsou tak bezpečné, že ve většině zemí jsou dostupné v lékárnách i bez lékařského předpisu.

Zdravotnické úřady a presstitutky tato fakta znají. Proč je tedy potlačují? Odpověď je prostá: Jde jen a jen o zisky farmaceutického průmyslu a lidí neznalých hanby.

Please publish modules in offcanvas position.