Tyranie přichází do Ameriky: CDC navrhuje koncentrační tábory jako preventivní opatření

2020 12 01 03P.C. Roberts (Zdroj)

Nežádoucí účinky, tedy nemoci a úmrtí spojené s vakcínami Covid, se objevují ve velkém množství dříve, než se lékařskému establishmentu Big Pharma podaří všechny očkovat.

V důsledku toho lékařský establishment a poddajné presstitutky zvyšují strach a spěchají, aby dosáhly svých cílů dříve, než hrozivé následky vakcínace nebude možné dál utajovat.

Pentagon 9. srpna oznámil, že očkování proti Covidu je povinné pro všechny vojáky v aktivní službě.

Idiot z Bílého domu říká, že s tím plně souhlasí: "Očkování umožní našim příslušníkům zůstat zdraví, lépe chránit své rodiny a zajistit, aby naše síly byly připraveny operovat kdekoli na světě." Vzhledem k tomu, že vakcína se ukazuje být nejvíce toxická pro mladé, budeme mít sílu nemocných a umírajících vojáků, kteří nebudou moci nikde operovat.

Bidenovo prohlášení a politika Pentagonu nedávají žádný smysl. Z celého světa přicházejí důkazy o tom, že takzvaná "delta varianta" je nejrozšířenější mezi plně očkovanými. Orgány veřejného zdraví tvrdí, že plně očkovaní se musí chránit nošením roušek! Jaký je tedy smysl povinného očkování ozbrojených složek a kohokoli jiného, když vakcína nechrání, ale způsobuje smrt a vážné nežádoucí účinky?! Jak je možné, že americká "supervelmoc" má prezidenta a ministra obrany, kteří jsou příliš hloupí na to, aby si dali dvě a dvě dohromady?

Všude očkováním opíchaní zdravotníci a politici volají po návratu nošení roušky bez ohledu na to, zda jste očkováni, nebo ne. NBC News stejně jako ostatní presstitutky zvyšují strach. Susan Hassigová z Fakulty veřejného zdraví Tulanské univerzity říká: "Myslím, že je rozhodující, abyste ve všech vnitřních prostorách nosili roušky bez ohledu na to, kde žijete." Demokratický guvernér státu Louisiana oznámil povinnost maskovat se ve vnitřních prostorách nejméně do 1. září pro všechny osoby starší 5 let, které vstupují do míst, jako jsou školy, podniky a kostely, bez ohledu na jejich očkovací status.

Strach! Strach! Nemocnice jsou prý plné očkovaných variant delta a my jsme vyzýváni, abychom se nechali očkovat, abychom byli v bezpečí!

Jak upozornilo mnoho odborníků, delta varianta neexistuje. Takzvané "průlomové" případy jsou onemocnění způsobená samotnou vakcínou.

Více strachu! Více strachu! "S tím, jak super-přenosná varianta delta prochází USA, vznikají další mutantní verze." Kromě delty tu nyní máme také AY.1 neboli "delta plus". Health.com bije na poplach.

Všimněte si bodu jedna. Brzy budou oznámeny AY.2, AY.3 a AY.4. Další vakcíny, další posilovací očkování. Jak bude přibývat úmrtí a zranění způsobených vakcínami, budou se obviňovat další vymyšlené "varianty". S tímto herním plánem v akci chápete, proč cena zásob vakcín vystřelila vzhůru. Ceny akcií odrážejí očekávané zisky z nekonečného očkování.

Jak se ukazuje, s agendou Covid je spojeno více záměrů než jen zisk. Dalším cílem je institucionalizace tyranie. Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí  CDC přišlo s plánem chránit "vysoce rizikové" osoby tím, že je přesune do táborů "zelené zóny", kde "budou mít minimální kontakt s rodinnými příslušníky". Kdo je označen za "vysoce rizikového"? Hlavními kandidáty pro plán internačních táborů jsou starší lidé se souběžnými chorobami. Propaganda očkování však definuje "vysoce rizikové osoby" jako neočkované. Tábory budou určeny pro neočkované. Táborům se bude možno vyhnout, když se necháte očkovat. Ne, toto není "konspirační teorie". Zde je dokument CDC na vlastních webových stránkách CDC.

2020 01 26 02Pozn. Našeho Restartu: Objevily se články na téma konc. táborů pro neočkované i v češtině a slovenštině, avšak dlouhého života jim souzeno nebylo. Všechny do jednoho potkal společný osud, tedy výmaz. Na ruských webech, naštěstí, leccos zachováno zůstalo. Zde je důkaz. V článku zdroje mj. stojí, cituji:

Skutečnost, kterou prožíváme, nabývá velmi děsivých obrysů!! Lidé se musí probudit… Guvernér amer. státu Tennessee podepsal smlouvu, která umožňuje Národní gardě provádět únosy pro lékařské účely. Drtivá většina Američanů tomuto nevěnovala pozornost a odmítla to jako "teorii spiknutí", avšak po veřejném prohlášení guvernéra jsou Američané nyní šokováni a prožívají strach s vědomím toho, že kovid-tábory pro internované spoluobčany jsou již aktivně zprovozněny po celé Americe.

2021 08 19 05V pátek 6. srpna 2021 guvernér Tennessee Bill Lee podepsal Dekret 83 (klikněte myší na obr. vlevo pro zvětšení, podrobněji celý dokument ZDE), který opravňuje vojáky Národní gardy a Státní stráž zasahovat do domovů lidí a pod hrozbou jе odvážet do konc. táborů jako pachatele bez řádného procesu a respektu k občanským právům. Lidé se mohou stát tak terčem tohoto zdravotního únosu vojenskými silami prostřednictvím „telefonních zpráv“, rozuměj na základě udání, a zdravotní únos amerických občanů je označen jako "nucené umístění v dočasném karanténním a izolačním zařízení".

2020 01 26 02Jinými slovy, koncentrační tábory ve stylu FEMA jsou již tady a covid je důvodem pro masové zatýkání a internace Američanů. Pro nevěřící Tomáše Náš Restart nabízí děsivý, avšak zcela pravdivý 40-minutový ruský dokument z r. 2014 (jednotlivé klipy byly natočeny však již v r. 2008) pod názvem OPERACE REX, jenž vypovídá jednoznačně o tom, že vše bylo připraveno již před kauzou pod zkratkou C-19. Fim známého ruského TV komentátora Arkadije Mamontova je výbornou ukázkou pro ty, kdož považují současný kapitalismus za "romantickou procházku růžovým sadem". Film je k rukám ZDE (tohle se nikde jinde nedozvíte).

Proč se tak zoufale prosazuje plošné očkování, když jsou jasné důkazy a CDC dokonce přiznává, že očkování nechrání proti variantě delta a že na cestě jsou další nechráněné "varianty". Zoufalá snaha píchnout každému "vakcínu", která nechrání, ale zabíjí a přináší zdravotní újmu, naznačuje temnější záměr. Nyní jsou již jasné důkazy, že "vakcína" poškozuje lidskou plodnost. Viz například zde.

Oběťmi Covidu je pouze malý počet lidí s komorbiditami a slabým imunitním systémem, kterým je odepřena léčba známými léky, jako jsou HCQ a Ivermektin. Tato úmrtí byla potřebná a žádoucí, aby vyvolala strach, který by lidi přiměl k přijetí neschválené, nikdy předtím nepoužité experimentální technologie, jejíž důsledky nebyly známy. Nyní víme, že mezi následky patří smrt a trvalé poškození zdraví, přesto se s očkováním spěchá dál.

Je zřejmé, že agendou, kterou se zabývá, není veřejné zdraví. Virus Covid financovaný Faucim ve Wuhanu přinesl Americe tyranii a "vakcína" přináší smrt a poškození zdraví miliónům lidí.

Please publish modules in offcanvas position.