Divoký příběh z jihoruského Krasnodaru: 12-leté dívce zemřela celá rodina po očkování

ZDROJ: ZDE a ZDE (překlad Náš Restart)

Rodina Kolesnikových ─ 58-letá Margarita, její manžel, dcera Lalja a zeť Michail se naočkovali v jeden den. Již po týdnu všichni onemocněli a dostali vysokou horečku a brzy byli hospitalizováni. S odstupem několika dní pak všichni čtyři zemřeli.

Ukázalo se přitom, že všichni čtyři očkovaní měli očkování kontraindikováno z důvodu chronického onemocnění. Přesto lékaři toho nedbaliVe výsledku 12-letá školačka se stala sirotkem.

2021 08 03 04

Očkování nebylo příčinou?

V Krasnodarském kraji řekli, na co mohla očkovaná rodina zemřít. Krajské zdravotnické úřady v Krasnodarském kraji objasnily, na co by po očkování proti koronaviru zemřelo hned několik rodinných příslušníků. Dostali jen první dávku očkování, přičemž v tu chvíli už byli lidé nakaženi COVID-19. Opravdu?

2021 08 03 05Jak informovala 2. srpna 2021 agentura RIA Novosti s odvoláním na zdroj v místních lékařských kruzích, očkování příbuzným bylo provedeno 26. června. Teprve po 10. až 12. dni po podání první dávky vakcíny se u nich objevil koronavirus, a proto další očkování přerušili. Ve zdravotnických úřadech přitom věří, že první dávku lidé dostali už v inkubační době COVID-19. Oni jen věří? "Měli těžká tělesná onemocnění: cukrovku, byli na hemodialýze", poznamenal zdroj.

Podle zdroje, prý, smrt rodinných příslušníků, pravděpodobně, souvisela s prodělaným koronavirem v pozdní formě, nikoliv s očkováním.

Již dříve jsme uvedli, že v Krasnodarském kraji děvče z 6. třídy ZŠ doslova přes noc osiřelo poté, co její rodiče a babička s dědečkem zemřeli na koronavirus v nemocnici. Než se všichni dostali do zdravotnického zařízení, rodina se stihla naočkovat, ale pouze první složkou. Později vešlo ve známost, že tento příběh slíbili prověřit na Ministerstvu zdravotnictví Ruské federace, jakož i parlamentem RF.

Před očkováním všichni zemřelí určitě podepsali informovaný souhlas. Takže, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, je to sebevražda, nic víc. A nikdo za nic nemůže.

Please publish modules in offcanvas position.