KANADSKÝ LÉKAŘ: 62 % MÝCH PACIENTŮ OČKOVANÝCH PROTI COVID-19 MÁ TRVALÉ POŠKOZENÍ SRDCE

Brian Shilhavy (překlad Stan, celý článek ZDE)

Příběh odvážného lékaře jménem Dr. Charles Hoffe, který 28 let praktikuje medicínu v malém venkovském městečku Lytton v Britské Kolumbii v Kanadě, je mimořádný.

Poté, co podal asi 900 dávek experimentálních injekcí mRNA proti nemoci covid-19 od společnosti Moderna, spustil poplach nad závažnými reakcemi, jež pozoroval u svých pacientů, kteří se rozhodli podstoupit očkování (sám se rozhodl neočkovat se), včetně úmrtí.

2021 07 20 02Výsledkem toho, že spustil poplach, se stalo, že byl blokován lékařskými úřady v jeho komunitě. Vzepřel se tomuto tlaku a zúčastnil se pořadu Laury-Lynn Tyler Thompsonové, kde spustil poplach.

Za to, že Laury-Lynn Tyler Thompsonová veřejnost varovala skrze vystoupení Dr. Ch. Hoffe před nebezpečím těchto experimentálních injekcí, se stalo, že Dr. Ch. Hoffe vyřadili z nemocničních služeb a přišel o polovinu svého příjmu.

Minulý týden s doktorem Hoffem opět hovořila Laura-Lynn Tyler Thompsonová. Charles Hoffe své poznatky o experimentálních injekcích proti covid-19 i nadále sdílel s veřejností…

Ve svém posledním rozhovoru Dr. Hoffe uvádí, že krevní sraženiny, o nichž se v korporátních médiích tvrdí, že jsou „vzácné“, nejsou vůbec vzácné, k čemuž dospěl na základě testování svých pacientů, kteří nedávno dostali některou z injekcí.

Krevní sraženiny, o kterých slyšíme a o nichž média tvrdí, že jsou velmi vzácné, jsou velké krevní sraženiny, které způsobují mrtvice a objevují se na CT, magnetické rezonanci atd. 2020 01 26 02Sraženiny, o kterých mluvím, jsou mikroskopické a příliš malé na to, abychom je našli při jakémkoli skenování. Lze je tedy detekovat pouze pomocí testu D-dimerů.

S použitím tohoto testu u svých pacientů Dr. Hoffe tvrdí, že u 62 % pacientů, kterým byla injekčně podána injekce mRNA, našel důkazy o malých krevních sraženinách.

Please publish modules in offcanvas position.