COVID PASY A OPERACE DELTA

2021 01 06 05Erik Best (EB)

Ve stejný den, kdy v celé Evropské unii začínají platit covid pasy, má český kabinet rozhodnout, zda zakáže rekreační cestování do dalších zemí. Žádná z nových extrémně rizikových (černých) zón není zemí EU, je však nepochybně pouze otázkou času, kdy některá z nich bude na seznam přidána.

Jako předzvěst toho, co přijde, od úterý Německo zakázalo vstup z pevninského Portugalska a Ruska prakticky pro všechny cizince bez ohledu na stav očkování. Přesto tři prezidenti Evropské unie 14. června s velkou slávou oznámili, že „digitální COVID certifikát EU je symbolem toho, co Evropa představuje... [a] umožní občanům znovu využívat to nejhmatatelnější a nejvíce ceněné právo EU - právo na volný pohyb.“ Věděli, že lžou, anebo je zaskočily poslední události? V lednu jsme dospěli k závěru, že tolik vychvalované covidové pasy by mohly být pouhou zástěrkou a že si covidová elita může pouze přát, abychom uvěřili, že nám naše životy chtějí vrátit. Přibližně v té době byla zahájena Operace Delta.


Operace Delta

Válečná propaganda vedená po řadu let s cílem přesvědčit zdráhavé obyvatelstvo o nutnosti zahraničního angažmá má standardní formát. Buduje se postupně a vrcholí pobuřujícím činem nepřítele, který vládě umožní přednést lidu svoje argumenty. Naproti tomu válečná propaganda stlačená do období pouhého jednoho či dvou let je nejlepší, je-li vedena v přílivech a odlivech, kdy po menších ústupech následují dílčí úspěchy podle jakéhosi opakujícího se vzorce.

Na české úrovni je nyní Globální válka proti covidu-19 v útlumu, něco jako letní příměří. Obchody jsou otevřené, děti se vrátily do škol a lidé se opět baví. V euforii se však dělá jen málo pro to, aby byla přijata účinná preventivní opatření proti dalšímu útoku.

Přesto se válečná mašinérie již připravuje na Operaci Delta proti vlastním lidem, a to s předvídatelnými následky. Tedy předvídatelnými pro ty, kteří vidí daný vzorec a tuší pohnutky, které za ním stojí.

Please publish modules in offcanvas position.