Moskva dala světu jasný signál: povinná vakcinace genovou terapií nebo vyřazení ze společnosti

2021 06 20 03Jen několik hodin po oznámení Moskvy, že zahajuje povinné očkování 60 % zaměstnanců ve veřejném sektoru, se k podobné myšlence připojil i slovenský ministr zdravotnictví!

Dobrovolné očkování na sílu prý nezabralo, a tak je lidi potřeba očkovat násilně, proti jejich vůli, jenom ta lidská práva tomu zatím brání!
V
Moskvě odmítnutí jehly znamená neplacené volno po dobu 30 dnů a poté vyhazov z práce! Evropská agentura pro leteckou bezpečnost vydala nové doporučení, aby letadly mohli volně cestovat jen očkovaní a vyléčení cestující! Všichni ostatní se budou muset trvale testovat a podstupovat karantény!

Velké překvapení přišlo ve čtvrtek 17. června 2021 z Moskvy. Moskevská radnice oznámila, navzdory slibům prezidenta Putina, že se tak nikdy nestane, že vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci nařizuje povinné očkování všech zaměstnanců v celé metropoli, kteří přicházejí do styku s veřejností a s větším počtem osob. V Moskvě se to týká podle odhadů ruských médií asi 60 % všech zaměstnanců v celé Moskvě. Nařízení se týká osob pracujících v úřadech a v terciálním sektoru, tedy ve službách, kde zaměstnanci přichází do styku s veřejností. Primátor Sergej Sobjanin to vysvětlil tím, že když někdo sedí doma nebo na chatě, je to jeho osobní volba, jestli se nechá naočkovat nebo ne, ale když chce dál pracovat ve službách nebo na úřadě, musí se podřídit a nechat se naočkovat.

2021 06 20 01Vakcinační centrum v Moskvě

Podle ruských médií se lidé odmítající očkování dočkají neplaceného volna, které ale podle ruských zákonů může zaměstnavatel poskytnout maximálně po dobu 30 dnů. Po uplynutí této lhůty se musí zaměstnanec vrátit do práce, anebo s ním musí být ukončen pracovní poměr. Jelikož se neočkovaná osoba nebude moci ani po 30 dnech vrátit do práce, je jasné, co ji bude čekat. A je hotovo, vymalováno. Jenže pozor, došlo k něčemu opravdu podivnému. Čtvrteční oznámení Moskvy o povinném očkování cca. 60 % zaměstnanců ve službách a úřadech našlo okamžitě dnes v pátek odezvu na Slovensku.

V Moskvě spustili povinné očkování bez pardónu a Slovensko se hned druhý den chce přidat

Tam totiž slovenský ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský 19. června 2021 prohlásil, že na Slovensku již dobrovolnost očkování není garantována, protože se ukazuje, že Slováci se dobrovolně očkovat nechtějí, a de facto ani dobrovolně na sílu, protože to obchází dobrovolným testováním na sílu. Slováci totiž raději než vakcínu volí testování, a to i v situaci, kdy by měli možnost se nechat očkovat, ale nechtějí. A tak slovenská vláda podle všeho chystá přitvrzení a model vidí podle všeho ve včerejším rozhodnutí v Moskvě.

Pro slovenský Denník N uvedl, že celá věc zavedení povinného očkování se musí projednat s ohledem na slovenské zákony a především z pohledu legislativy a lidských práv, ale už se na tom prostě pracuje. Už to není v teoretické rovině jestli, ale je to o tom, kdy k tomu dojde. A lze se dovtípit, že to bude určitě tento rok na podzim, kdy se chystá nová vlna mutací a opětovné lockdowny. A tam už půjde do tuhého.

Povinné očkování na Slovensku by se zřejmě opíralo o moskevský model očkování, tedy by šlo o povinné očkování osob, které přichází do kontaktu s širokou veřejností, a to jsou státní zaměstnanci v úřadech a zaměstnanci a živnostníci v terciálním sektoru služeb, plus všichni učitelé a zdravotníci. Na Slovensku pracuje v sektoru služeb cca. 35 % populace podle sčítání lidu z roku 2011, což představuje zhruba 1 750 000 lidí, kteří by se museli na Slovensku povinně očkovat.

A představte si tu shodu náhod, že v celé EU jako celku pracuje v sektoru služeb neuvěřitelných 70 % zaměstnanců. Už vám to dochází? Nenapadá vás nic? No přece si vzpomeňte, jak minulý rok epidemiologové pořád básnili, jak by to bylo skvělé, kdyby se podařilo v EU naočkovat alespoň 70 % populace, že by se tím získala velká kolektivní imunita. No, a už je to tady a začíná to do sebe zapadat.

Lidská práva jsou najednou překážkou v nasunování Total Control, kdo by to řekl?

Dobrovolně to nepůjde, to už je jasné. Takže se spustil model. Jako první na světě ho spustili v Moskvě. A z Moskvy se to rozšíří po celé planetě. A tím se vytvořil model, záminka. Hned druhý den slovenský ministr zdravotnictví kontruje, že dobrovolnost vakcinací na Slovensku už nemůže být garantována. Takže, k čemu to povede? No přece k tomu blaženému cíli naočkování 70 % zaměstnanců v EU s odůvodněním, že pracují ve službách a přicházejí do styku s veřejností.

Dokonalá záminka je vytvořena a Chasidská Rus jde v čele. I když popravdě, ten model byl poprvé vyzkoušen v Izraeli před několika měsíci, takže Moskva ten proces pouze kopíruje od Izraele. Ale výsledek bude tentýž.

Nyní se hledají legislativní cesty, jak odstranit z cesty ta zatracená lidská práva, která byla 30 let pořád omílána lidem před nosem, a teď je lidé začali vytahovat v době, kdy se to globalistům nejméně hodí. 

Takže na Slovensku se teď bude řešit, jak to legislativně ošetřit a lidi povinně naočkovat, aniž by to spustilo žaloby, a rovněž nepokoje. Povinná vakcinace experimentální látkou je totiž opravdu riskantní a o hubu, tedy pro politiky. Pokud za rok nebo za dva se začnou masově projevovat nečekané vedlejší účinky, např. propuknutí rakovin, cukrovek, neplodností, a začnou se hledat společné znaky, lékaři snadno zjistí, že všichni pacienti z různých věkových skupin mají jeden společný jmenovatel, očkování podstoupené v roce 2021. Přesně tohoto se politici bojí. Čelili by totiž obvinění z genocidy vlastního obyvatelstva, anebo z činů proti lidskosti, protože povinné vakcinace experimentálními vakcínami lze podle mezinárodních norem označit za pokusy na lidech. Ano, pokusy na lidech!

Evropská agentura pro letectví vydala nové doporučení, pouštějte do letadel jen očkované a vyléčené, od ostatních požadujte špejle a PCR výtěry

A globalisté se nezastaví jen u povinného očkování. Agentura Evropské unie pro bezpečnost letectví (EASA) a Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) vydaly 17. června 2021 novou verzi Protokolu o zdravotní bezpečnosti v letectví, který poskytuje jasné provozní pokyny a doporučení založená na rizicích pro zdravotně bezpečnou leteckou dopravu a doplňuje tak iniciativy Evropské unie, jako jsou certifikáty EU Digital COVID.

Nová verze dokumentu zohledňuje nové tzv. důkazy a informace, jako je šíření rizikových variant (VOC) a zavádění očkovacích programů COVID-19. Nová verze rovněž zdůrazňuje potřebu zachovat nefarmakologická opatření – například nošení lékařských obličejových masek, hygienická opatření a fyzický odstup. Má poskytnout podporu vnitrostátním orgánům v členských státech a zúčastněným stranám v oblasti letectví a vychází z nejnovějších vědeckých poznatků, epidemiologické situace a vývoje politiky. EASA uvádí následující:

“Dosáhli jsme významného milníku v boji proti pandemii: skutečné změny přístupu, která může cestujícím umožnit opět létat bez přehnaných obav, že se pravidla mohou v krátké době změnit a zkomplikovat jim cestu nebo ji znemožnit”, uvedl výkonný ředitel agentury EASA Patrick Ky. “Odvětví – a cestující – na tento okamžik dlouho čekalo. Díky odborným epidemiologickým podkladům od ECDC jsme si jisti, že tento protokol nabízí praktické a pragmatické pokyny pro zdravotně bezpečné cestování.“

Ovečky si vybudují vlastní koncentrák a budou ho zuřivě bránit v důsledku masového Stockholmského syndromu

Takže je jasně patrné, že v blízké době už neodletíte letadlem, pokud nebudete mít potvrzení o vakcíně nebo o prodělání nemoci, anebo potvrzení o čerstvém testu. Jinými slovy, bez covidového pasu, ve kterém se budou nacházet právě tyto informace a potvrzení o vakcínách a testech, v blízké době nikam neodletíte, nedocestujete. Nikam vás nepustí. Nejprve přes státní hranice, ale později ani mimo okres, mimo město, do nákupního centra, do divadla, na poštu, prostě vůbec nikam.

2021 06 20 02Všude budou chtít vidět a předložit váš covidový pas v mobilu, legitimování bude probíhat všude, před každým obchodem, úřadem, hlídky budou monitorovat a kontrolovat pasy jako Gestapo.

Tím vznikne taková společenská totalita, která nikdy v historii nebyla, ani za okupace, ani za Protektorátu. Tehdy vás maximálně zkontrolovala vojenská hlídka Wehrmachtu na silnici, ale ne před vstupem do obchodu, na poštu, do školy, k lékárníkovi, k holiči nebo do vlastního zaměstnání. Teror takového formátu ještě lidstvo nezažilo.

A ubečené tupé ovečky si tento teror na sebe ušijí samy, samy si ho zprovozní, samy zaplatí a samy ho budou velebit a dokonce zuřivě bránit. Stockholmský syndrom v mamutím provedení, kdy celé národy a populace se stanou oddanými rukojmími vlastních globalistických tyranů.

ZDROJ

Please publish modules in offcanvas position.