Dny Ameriky jako supervelmoci jsou pryč. Navždy

2020 12 01 03P.C. Roberts (překlad Lubomír Man, Zdroj)

Což platí i o její vojenské síle.

Podle 2020 11 17 03Pentagonu 71 % Američanů ve věku od 17 do 24 let, což představuje zhruba 24 miliónů mladých lidí z jejich celkového počtu 34 miliónů,...

je neschopno vykonávat vojenskou službu v důsledku obezity, nedokončené základní školy či záznamu v jejich trestním rejstříku (ZDROJ).

Aby USA doplnily volná místa, najímají Pentagon a CIA do armády i ženy s dvěma dětmi a též ženy neschopné rozlišovat barvy či ženy s vrozenou úzkostnou poruchou. Muže na náborových videích nespatříte (ZDROJ). Takže toto je nová armáda Spojených států, která se má postavit Iráncům, Číňanům a Rusům.

Za popsaných poměrů lze očekávat masivní odchody mužů z amerického vojenského námořnictva, výsadkových oddílů i zvláštních sil. CIA se vzdává zpravodajské činnosti ve prospěch blábolu probuzeného dítěte.

V nejčerstvějším náborovém videu CIA uslyšíte: jsem barevnou ženou a matkou. Trpím poruchou rozlišování barev a vrozenými úzkostnými stavy, ale svou existencí nehodlám svázat se stoličkou u pokladny hypermarketu.

2020 01 26 02USA už nemají důvěryhodnou konvenční vojenskou schopnost.

K tomuto názoru musíte dospět, když srovnáte obrázky z náboru nových branců:

2020 01 26 02v USA

2020 01 26 02v Číně

2020 01 26 02v Rusku

Jestliže jste bílý heterosexuální vojenský velitel, hrozí vám propuštění za to, že říkáte pravdu. Budou sami sebe respektující muži ochotni sloužit v americké armádě i nadále? Uznají transsexuální ženy za své nadřízené? Viz ZDE

Americké ozbrojené síly slouží vojenskobezpečnostnímu komplexu a protibělošské ideologii a nikoli americkým lidem.

Please publish modules in offcanvas position.