V r. 1933 vytvořil Adolf Hitler Ahnenpaß, v r. 2021 vytvořila EU Covid-pas

aneb Covid alias nová „banalita zla“?

ZDROJ

V roce 2021 vytvářejí státy zdravotní pas, dokument, který potvrzuje, že jeho držitel je "zdravý". Tento pas umožní přístup do muzeí, veřejných budov, divadel, studií, práce...

V roce 2021 je povinné odsuzovat lidi, kteří nenosí roušku, respirátor ve veřejných budovách (školy, vysoké školy atd.). A doporučuje se stigmatizovat ty, kteří odmítají anti-covidovou "vakcínu".

Žádné špatné svědomí: Uvěznění a umístění v táborech je v mnoha tzv. demokraciích již stanoveno pro ty, kdo nerespektují „hygienické“ pokyny, nebo pro lidi bez „hygienických“ záruk. Vytváření hromadného pocitu viny a týrání (masky atd.) je legální. Plnění márnic lidmi, které vláda zakázala léčit. Je to na objednávku.

Špatné svědomí: Přijďte o 5 minut pozdě do služby, tak to je porušení pravidel, nesprávné vykonávání služby je v rozporu s pocitem povinnosti. Překročení časového limitu na polední přestávku je zakázáno.

2021 05 15 07

Tyto dva texty jsou aktualizovaná přepsání existujících textů:

2021 05 15 08V roce 1933 vytvořil Adolf Hitler Ahnenpaß, genealogický pas, který vlastníka osvědčil jako Árijce. Tento pas umožňoval přístup do muzeí, veřejných budov, divadel, studií a práce.

Žádné špatné svědomí:

►Odsuzování Židů bylo povinné
►Byla plánována deportace celých vlaků
►Hromadné střílení dětí bylo legální
►Plnění plynových komor bylo rozkazem

Špatné svědomí:

►Bylo ale porušení služebních pravidel přijít o 5 minut pozdě.
►Nesprávné plnění svých povinností na rampě bylo proti pocitu povinnosti.
►Překročení časového limitu na polední přestávku bylo zakázáno.

(Lea Fleischmann (1980), citovaná Alice Millerovou, Dítě pod terorem, Aubier, 1986, s. 342-343)

V roce 2021 zažíváme novou banalitu zla

A opatření v USA: Stigmatizace neočkovaných

Konečné sociální rozdělení celých společností prostřednictvím COVID-19 a ještě více očkováním proti ní ─ postupuje všude na kdysi svobodném Západě. Očkovací průkaz, který upravuje zvláštní práva, je stále „diskrétním“ prostředkem. To, co má ale v USA platit s okamžitým účinkem s výslovným požehnáním prezidenta Joea Bidena, to je veřejná diskriminace na úkor neočkovaných lidí.

2021 05 15 06Protože podle výslovného doporučení nejvyššího orgánu pro ochranu před chorobami CDC (Central for Disease Control) v Atlantě od nynějška již nebudou muset všichni, kteří jsou plně očkováni proti koroně, nosit roušku kdekoli v USA, ani uvnitř, ani venku, kromě několika málo výjimek s univerzálním „mandátem ochrany“. Jsou také osvobozeni od pravidel vzdálenosti, takže již nemusí dodržovat bezpečné vzdálenosti. Joe Biden oslavoval tuto civilizační přísahu zjevení jako „velký den pro Ameriku“.

Co toto údajné „vykoupení“ znamená pro všechny, kteří se z jakéhokoli důvodu nemohli nebo ještě nenechali očkovat? Musí si nejen udržovat odstup a stejně jako malomocní ─ v blízkosti svých bližních všude na veřejných prostranstvích, v obchodech, úřadech a vzdělávacích institucích. Ale co je ještě horší, díky roušce jsou rozpoznatelníi pro všechny ostatní.

Please publish modules in offcanvas position.