VZKAZ PRO VŠECHNY, KTEŘÍ JEŠTĚ STÁLE VĚŘÍ, ŽE KORONAFAŠISTÉ TO S NÁMI MYSLÍ DOBŘE

POŠLETE TOHLE ÚPLNĚ VŠUDE A VŠEM

Premiér Austrálie před pár dny navrhnul uzavření hranic na neurčito, dokud nebudou mít 0 případů covidu. Tohle je reakce na ono oznámení a vzkaz pro všechny, co se od začátku smáli lidem, kteří mluvili o tom, co se chystá na nás všechny.

2020 01 26 02Video s vystoupením mladého australského hrdiny viz ZDE

TEXTOVÝ PŘEPIS

2021 05 15 01Napadlo mě, že promluvím o něčem velmi důležitém. Včera… asi kolem jedné hodiny ráno… někdy kolem té doby, možná to byly dvě hodiny ráno. Zveřejnil jsem příspěvek, že premiér naší země, Austrálie, Scott Morrison, ten zaprodanej šmejd, což je jediný způsob, jak ho můžu oslovovat, v podstatě řekl, že bychom měli zavřít hranice na neurčito, dokud nebudeme mít 0 případů. A teď… už to bude nějaká doba, kdy jsem se do videa pořádně nasral. Takže tohle je můj vzkaz pro vás všechny zasrané idioty, protože vím, že tohle video se bude sdílet i mimo moje sledující.

2021 05 15 02Pro všechny z vás zasrané idioty, kteří od začátku napadali všechny z nás, co říkali, co se chystá, pro všechny ty idioty, kteří všechny zesměšňovali, považovali je za hlupáky… pro všechny ty idioty, kteří nehledě na to, kolik důkazů se jim přednese o tom, jak zasraně falešná je celá tato situace… Pro všechny z vás, vy kreténi, vypatlaní zombíci, tohle je zasranej IQ test a vy v něm uboze propadáte! Jak můžete být tak zasraně hloupí, debilní, lhostejní a pitomí, že věříte, že ty sračky, co vám říkají, kdy jsme přešli ze dvou týdnů ke zploštění křivky, a teď nám říkají, že bychom na neurčito měli zavřít hranice, dokud nebudeme mít 0 případů…

Jak můžete být tak zasraně stupidní, že si myslíte… že jste si na začátku mysleli, že tohle je jen protiopatření, a teď, že když se nenaočkujete, nebudete moct nikam jezdit! Oh, počkat… i když se naočkujete, nebudete moct cestovat! Pokud se naočkujete, i tak před covidem nebudete chráněni, ale i tak se musíte naočkovat! Už se probuď, světe! Probuďte se ze své iluze! Jak zasraně hloupí byste museli být, si stále myslet, že tohle má co dělat se zasraným virem? A já tu jen sedím a sleduji, jak se řítím do bouračky, která se přede mnou stane. A nemůžu s tím nic udělat. To je kurva neuvěřitelné! Co si myslíte, že se stane?

Řeknou, že musíme nastoupit na karanténní vlaky směrem do karanténních táborů kvůli viru. Ale počkat… já myslel, že virus má jen nějakou 0,16 % úmrtnost. Že? Jen tolik lidí zabil. Ne… ne, nedělejte si starosti. I tak to musíme udělat. Proč? Protože to říká vláda. Copak nedokážeme myslet sami za sebe?! Kde lidé přišli o schopnost se ptát: Počkat chvíli, nejprve jste řekli tohle a pak tohle a pak tohle.

Kdy budou mít lidé konečně dost těchto sraček?! Kdy?! Jak moc ještě chcete slyšet od těchto hajzlů, kteří prý jednají ve vašem zájmu. Mám pro vás novinky. Jste jim u prdele! Jen si s vámi hrají! Neustále vám lžou! Mají v rukou osud vašich dětí! Vy hloupí kokoti! Probuďte se! Už se probuďte! Tento vzkaz je pro každého debila, který se na začátku smál všem z nás, kteří říkali, co se chystá. Tento vzkaz je pro vás.

►Překlad: David Formánek (ZDROJ)

Please publish modules in offcanvas position.