PEDOFILOVÉ A PEDOPICHOVÉ ANEB HRŮZA HRŮZ...

2021 01 06 05Erik Best (EB)

Je-li pedofil osoba, kterou sexuálně přitahují děti, bez ohledu na to, jestli se dítěte skutečně dotýká, jak bychom potom měli nazývat osobu, která prosazuje píchnutí injekce s neotestovanou, neschválenou a neregistrovanou vakcínou dětem?

I když se nijak nepodílí na jejím schvalování či aplikaci? Projevuje taková osoba péči a starost o děti, anebo nedbalost a lhostejnost k nim?

2020 01 26 02Jednou z dalších fází covidového projektu je naočkování téměř všech dětí na světě, možná dokonce i těch šestiměsíčních. Nikdo neví, jaký účinek budou mít tyto injekce na naše potomky za jeden rok, natož za 10, 20 nebo 30 let, a přesto probíhá obrovská celosvětová propagandistická kampaň na přesvědčení lidí o naprosté nutnosti trvalé změny jejich tělesných funkcí.

Imunolog Václav Hořejší řekl pro televizi Nova, že antivakcinační hnutí je plně iracionální a nepochopitelné. Ministr zdravotnictví Petr Arenberger prohlásil, že s očkováním českých dětí by se mohlo začít na podzim.


Pozn. Našeho Restartu: výborně to popsal autor. Jinak řečeno, takto vypadá aplikace ZHN (zbraní hromadného ničení) skrze vakcinaci. Použití jaderných zbraní tak ztratilo jakýkoli smysl. Vrchní velení NWO plně pochopilo, že takto lze snadno a zcela spolehlivě realizovat text na Georgijských kamenech z r. 1979.

Tato výzkumnice a máma v jedné osobě plně pochopila děsivý stav věcí na samé hraně počínající fašistické genocidy skrze děti: ZDE

Aby Vrchní velení NWO mohlo manipulovat a kontrolovat populaci na planetě Zemi, musí k tomu mít náš souhlas. To znamená, že nám musí říkat, co jsou jejich plány. Ale jen tím, že jim neoponujeme, s těmito plány nevědomky souhlasíme. Proto existují Georgijské poradní kameny a podobně navržený památník v Mezinárodní zahradě míru.

Please publish modules in offcanvas position.