Dejte si pozor na testy PCR, podle univerzity Johna Hopkinse můžete tak být očkováni, aniž byste o tom věděli

2020 09 02 08Peter Koenig (zdroj článku)

Ohledně spolehlivosti testu PCR jsou vyslovovány pochybnosti již celou řadu měsíců, ne-li od samého počátku vyhlášení pandemie covid-19, a v poslední době vznesla pochyby i Světová zdravotnická organizace (ZDE).

Nicméně tento test je nám stále více a více vnucován, a to navzdory skutečnosti, že se do popředí dostává stále více vědeckých důkazů o tom, že test se absolutně nehodí pro zjištění, zda je člověk „infikován“ virem covid-19. Podle některých vědců existuje až 90 % falešně pozitivních výsledků. Kromě toho pozitivní výsledky v 97 % případů nejsou známkou toho, že onemocníte a objeví se u vás příznaky. Zejména mladí lidé a lidé bez jakýchkoli komorbidit zřídkakdy vykazují nějaké příznaky.

Na druhou stranu západní země, především Evropa a USA, vytrvale usilují o to, aby se očkovalo-očkovalo-očkovalo – a to látkou, která se ani nekvalifikuje jako vakcína, konkrétně novým typem toho, co se nazývá „genová terapie“, vakcínou typu mRNA, která ovlivní lidský genom, velmi pravděpodobně lidskou DNA. mRNA znamená poslíček ribonukleové kyseliny.

Mezi nejznámější farmaceutické výrobce těchto látek typu mRNA, nesprávně nazývaných vakcíny, patří Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson a Johnson (J & J). Několik dalších inokulací od Billa Gatese, které vytvořila společnost GAVI Alliance (Světová aliance pro vakcinaci a imunizaci), se také nazývá „vakcíny aliance“. Mají sídlo v Ženevě, hned vedle budovy Světové zdravotnické organizace.

Tato terapie není testována. Nebyly provedeny ani žádné zásadní pokusy na zvířatech. Několik málo pokusů na zvířatech – provedených na fretkách a krysách – mělo za následek uhynutí všech testovaných zvířat. Na základě prohlášení o nouzovém stavu Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) uznal závažnost současné situace v oblasti veřejného zdraví a vydal tzv. Povolení pro nouzové použití (EUA), jde však v podstatě o genovou terapii, nikoli vakcínu. Proto byly vynechány další pokusy na zvířatech a tato experimentální genová léčba, injekce mRNA, se dostaly přímo k lidem – kteří nyní slouží jako pokusní králíci.

2021 04 28 03O obrovském riziku a nebezpečí této terapie si můžete přečíst nedávný exkluzivní rozhovor na webu Lifesitenews.com (7. dubna 2021). Je to svědectví Mike Yeadona, bývalého viceprezidenta a hlavního vědeckého pracovníka ve společnosti Pfizer, který říká: „Vaše vláda vám lže takovým způsobem, který by mohl vést k vaší smrti“. Celý rozhovor naleznete ZDE.

Vypadá to, že tzv. očkování a testování spolu souvisí v obrácených poměrech, tj. čím méně lidí se nechá dobrovolně očkovat, tím více budou vlády vynucovat na populaci chybné testy PCR. V mnoha zemích, například ve Švýcarsku, vláda „umožňuje“ školám testovat děti, včetně mateřských škol, a to čtyřikrát za měsíc, a firmy mohou dělat to samé – pro „bezpečnost svých spolupracovníků“. Vůbec přitom nevadí, že většina lidí v mnoha zemích stále pracuje z domova. Pokud se nepodrobíte testu nebo se nenecháte očkovat velmi pochybnou vakcínou, může to vést k propuštění, ztrátě zaměstnání. To je tak deprimující a děsivé, toto covidové šílenství.

Nyní zavedli „samotestovací sady“, které prodávají nebo distribuují lékárny. Navzdory intenzivní propagandě většina těchto testů, které vlády zakoupily a dotovaly, zůstává ve skladech lékáren, neboť tomuto šílenství je ochotno podrobovat se stále méně lidí. Navrch k tomu všemu musíte oznamovat pouze pozitivní testy z těchto samotestovacích sad – což je jen další zkreslení již tak falešného obrazu tzv. „míry infekce“. Nezdá se, že by se nad tím někdo pozastavoval. A pokud ano, tak to nedělají DOSTATEČNĚ NAHLAS.

Samozřejmě, že čím víc narůstá počet pozitivně testovaných osob na covid, tím větší je ochota nechat se očkovat, což propaganda předpokládá, a pokud ne, je to lepší ospravedlnění pro další lockdown, větší strach – a znovu – možná – větší ochotu se nechat očkovat. Vidíte – všechny akce vedou k většímu strachu a nakonec k „většímu očkování“. Jako kdyby zemím byla přidělena kvóta na očkování, kterou musí splnit, a zdá se, že neexistuje žádný dostatečně silný nátlak, který by přiměl lidi podrobit se tomuto příšernému, nevyzkoušenému očkování.

2021 04 28 022021 01 12 07Dokonce i americký špičkový doktor Dr. Anthony Fauci vyjádřil své pochyby o účinnosti vakcín. Podívejte se ZDE.

Můžeme se také ptát, proč Evropa a USA nepovolují ruskou vakcínu Sputnik V nebo některou z mezinárodně zaváděných čínských vakcín. Možná proto, že tyto vakcíny jsou skutečnými vakcínami, založenými na desítkách let zkušeností, tradiční metodě vstřikování slabého nebo mrtvého viru, který bude reagovat při kontaktu se živým virem a vytvoří protilátky k vytvoření imunity – aniž by to ovlivnilo vaši DNA?

2020 01 26 02Je stále více zřejmé, že za tímto divokým šílenstvím kolem testování a očkování je speciální agenda. Nyní tomu nasadili korunu. Aby pro tohle všechno našli důvod, v nové zprávě se naznačuje (má být ještě potvrzeno), že podle univerzity Johna Hopkinse můžete být očkováni pomocí testu PCR, aniž byste o tom věděli (11. dubna 2021 ─ zdroj ZDE). Tak už je to tady.

Proč je tedy „očkování“ tak důležité? Navíc hlavně očkování vakcínami typu mRNA. Proč? Jedním z důvodů může být toto: jak uvádí deník The Daily Mail ─ zdroj ZDE.

Vědci Pentagonu objevili mikročip, který ve vašem těle vycítí COVID-19

Tuto technologii vyvinula Agentura pro pokročilé výzkumné projekty (DARPA), která působí pod Pentagonem. U některých lidí to jistě vyvolá obavy z toho, že vládní agentura zavede občanům mikročip. Kdo ví, co ještě mikročip ve vašem těle udělá. Cokoli, co pochází od agentury DARPA, není tak neškodné, jak to vypadá, a rozhodně to není nic zajímavého ani přesvědčivého pro lidi, kteří stejně nemají zájem o covidovou injekci.

Kromě toho vedlejší účinky těchto neotestovaných toxinů, které jsou prezentovány jako vakcíny, jsou řádově mnohem vyšší než u konvenčního očkování. Web The Defender (Ochrana dětského zdraví – CHD) uvádí statistické údaje z amerického Národního institutu veřejného zdraví (CDC), že systém hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) přijal a zaznamenal údaje, že v době mezi 14. prosincem 2020 a 1. dubnem 2021 bylo celkově ohlášeno 56 869 nežádoucích účinků, včetně 2 342 úmrtí – nárůst o 93 během předchozího týdne – a 7 971 vážného ublížení na zdraví, nárůst o 245 během stejného období. Zde jsou aktuální výsledky z CDC.

Podle CDC jsou tyto údaje výrazně podhodnoceny ─ blíže ZDE.

V lednu 2019 Světová zdravotnická organizace (WHO) definovala rostoucí počet kritiků vakcín jako jednu z deseti největších hrozeb pro celosvětové zdraví, a od bezprecedentního fiaska s očkováním proti koronaviru se počet lidí, odmítajících vakcíny, znásobil. Mezitím se začal objevovat odpor i v tradiční lékařské komunitě. Avšak čelní představitelé Světové zdravotnické organizace nadále trvají na nerealistické míře proočkovanosti nejméně 70 %.

Proč tento obrovský tlak na očkování? Víme, že úmrtnost na covid-19 je srovnatelný s běžnou chřipkou. Například o tom hovoří Dr. Fauci v nezávisle posouzené studii „Navigování v neprozkoumaném“. Při poslechu Dr. Yeadona se také dozvíme, že očkování je zbytečné, protože existuje mnoho účinných preventivních a léčebných metod.

2020 01 26 02Kromě okamžitých vedlejších účinků může být mnohem podstatnější střednědobé až dlouhodobé vedlejší poškození. Dr. Yeadon, bývalý viceprezident společnosti Pfizer, uvedl, že to bude trvat tak dva tři roky, a budeme svědky masivního vymírání, jako při genocidě, kvůli vakcínám mRNA. Podívejte se ZDE.

Je stále jasnější, že za touto covidovou a vakcinační kampaní stojí eugenická agenda obrovských rozměrů. Nedávno to také uznal přední německý právník v oblasti lidských práv Dr. Reiner Füllmich, člen vyšetřovacího výboru pro koronavirus, celosvětově vyšetřující stíhání podvodných hlášení o očkování proti covidu, testování a vedoucí k podvodným „údajům případů“ – a k masivní snaze rozšířit strach v populaci. Společně se svým týmem podává několik hromadných žalob v USA a Kanadě, a několik žalob proti jednotlivcům a institucím v Evropě a USA. Tyto nadcházející procesy nazývá „Norimberk 2“ podle norimberských procesů po Druhé světové válce.

V nedávném rozhovoru (12. dubna 2021) Dr. Füllmich uvedl: „Jedná se o nejhorší zločiny proti lidskosti, jaké kdy byly spáchány. Těch pár lidí, kteří stále dokážou myslet samostatně, asi 10 až 20 procent populace, vědí, že se otázka nikdy netýkala viru nebo lidského zdraví, ale obrovského ztenčení světové populace a úplné kontroly.“ – Celý rozhovor naleznete ZDE.

Pozn. Našeho Restartu: vyposlechněte navíc ZDE a ZDE (český překlad)

K této strašné budoucnosti, kdy možná smrt čeká na stovky miliónů lidí kvůli vakcínám, budou možná opakovaným testováním implantovány látky typu mRNA starým i mladým lidem, včetně dětí, bez jejich vědomí – a v některých zemích bude dokonce vynucováno opakované testování.

2020 01 26 02Pokud se budeme řídit slovy zkušeného doktora Mike Yeadona, bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer, možná zde bude docházet k hromadnému vymírání – úplné genocidě – již za pár let.

Kromě vedlejších sociálních, ekonomických a zdravotních škod, které jsou udržovány prostřednictvím falešných údajů o covidu a strachu, který v nás vyvolává vláda, zažívají stovky miliónů lidí bídu, zoufalství a žalostný hladomor – vedoucí k úmrtí.

Je masivní vylidňování cílem tohoto koronavirového podvodu?

Proto si uvědomte, že ještě větším vystavením riziku je akceptování neustálých výzev ohledně testování, a stále dalšího a dalšího testování. Buďte ostražití a vnímaví, a běžte za světlem.Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Please publish modules in offcanvas position.