PROČ NĚM. NÁKL. BOEING-757 KROUŽIL 11 KM NAD BRNEM A POTÉ SE VRÁTIL DO LIPSKA, ODKUD VZLÉTL?

2020 12 23 12ezi amatérskými fanoušky do letectví se už delší dobu hovoří o podivných přeletech a kroužení letadel nad Evropou, které začalo vloni na jaře a od té doby tyto úkazy na nebi pokračují, ale dosud se jednalo pouze o menší letadla a stroje, které kobercují nad krajinou sem a tam.

2020 12 22 03osléze letadla odlétají zpátky na letiště, které je obvykle v cizině, tedy mimo území České republiky. V některých případech jde o letadla, která jsou registrována na společnosti, které se zabývají kartografií a geodézií, tedy v takovém případě jde logicky o fotografování krajiny pro mapové účely a tvorbu tzv. ortofotomap, ale těchto podivných letů je tolik, že je vyloučené, aby všechny prováděly snímkování.

2021 03 05 06

Boeing 757 G-BMJR v barvách DHL kroužil nad Brnem a potom se vrátil do Lipska.

2020 12 23 12noho letadel totiž kobercuje to samé území několikrát do týdne, a to je samozřejmě nesmysl, že by letadlo pořizující mapové snímky fotilo tutéž krajinu znovu a znovu několikrát za týden. Kromě toho, mnoho těchto letů probíhá po setmění, což vylučuje samotnou podstatu a účel takového fotografování. Stejně tak tyto lety neprobíhají nad zajímavými památkami, že by se jednalo o vyhlídkové lety, protože takové lety mají úplně jinou stopu a charakter.

2020 12 23 13aždý, kdo někdy letěl vyhlídkovým letem, tak ví, že takový let nemá ani náhodou charakter koberce, ale je to klasický okruh nad zajímavými místy a poté následuje návrat na letiště. Pilot často zákazníkovi vyhoví tzv. smyčkou, že nad zajímavým místem udělá kolečko, tedy oblet a pokračuje se nad další zajímavé místo. Na letovém záznamu to potom vypadá jako kudrlinka, malá smyčka na jinak relativně rovné letové dráze. To je charakteristické chování vyhlídkových letů. Jenže lety, kterými je zaplavena obloha celé Evropy od loňského jara, vypadají úplně jinak.

Stroj DHL přiletěl nad Brno z Lipska, 4x obkroužil Brno ve výšce přes 11 km a vrátil se zpátky do Německa na základnu v Lipsku

2021 01 09 02e čtvrtek 4. března 2021 došlo k bizarní a podezřelé výpravě jednoho letadla z Německa do České republiky. Takže, co se stalo? Ve čtvrtek ráno odstartoval z letiště v Lipsku nákladní Boeing-757 registrovaný kurýrní společností DHL ve Velké Británii s registrační insignií G-BMRJ a letěl do České republiky do Brna. Řekli byste, že šlo o normální a ničím zajímavý let s balíčky, kurýrní službu DHL znáte určitě všichni. Jenže, tento let je plný záhad. Tento stroj normálně a doopravdy do Tuřan létá a opravdu tam přistává. Jenže to, co se stalo 4. března 2021, to opravdu hlava nebere.

2020 12 22 05o letového prostoru nad Brnem nevstoupil v přistávací letové hladině, aby stroj přistál na letišti v Tuřanech u Brna, protože stroj přiletěl nad Brno v obrovské výšce 11¼ km a začaly se dít věci. Stroj přiletěl nad Brno ze severozápadu a začal kroužit nad jižní částí Brna, zahájil v této obrovsky vysoké letové hladině kroužení okolo letiště v Tuřanech, jenže nejednalo se o vyčkávací kroužení před přistáním, stroj totiž vůbec neusiloval o přistání. Navíc, vyčkávací kroužení nikdy neprobíhá v tak obrovské letové hladině, protože to je nesmysl, stroj je totiž moc vysoko na zahájení přistávací fáze. Ne, stroj vůbec o přistání v Tuřanech neusiloval.

2021 01 10 01oeing ve stálé letové hladině 11¼ km obkreslil nad jižním okrajem Brna 4 elipsy, tedy obletové dráhy a potom se vrátil zpátky do Lipska v Německu. Administrátor mi k tomu hned napsal vtip o Brně, že v Brně raději DHL už nepřistává a sype balíčky z letadel rovnou z oblohy a potom honem pryč. Jenže, legrace stranou, tato událost je doslova alarmující.

2021 01 10 02o proboha dělal nákladní Boeing-757 v tak obrovské výšce nad Brnem? Proč Boeing registrovaný ve Velké Británii a určený oficiálně pro nákladní přepravu krabic a balíčků startuje z Lipska, proč ve výšce 11 kilometrů krouží nad Brnem a poté se vrací do Lipska? A potom si přečtete na českém serveru Novinky článek s tímto nadpisem: “Česko znovu na špici. Více nových případů nemá za poslední týden nikdo na světě.”

V Brně je největší nárůst nakažených lidí s britskou mutací a nikdo neví, odkud to spadlo a kde se to vzalo?

2021 01 10 03eši nikam nejezdí, všude karantény, zavřené hranice, nikam se necestuje. Jak je tedy možné, že Česko je na špici největšího nárůstu covidistů na světě v přepočtu na počet obyvatel? A potom si přečtete druhý článek na iDnes, který má pro změnu tento nadpis: “Britská mutace už tvoří v Brně zhruba polovinu testovaných vzorků” a začnete si dohromady skládat, kolik je jedna a jedna. Proč je v Brně tak obrovský nárůst britských mutací? To jezdí z Brna tolik Moraváků v době uzávěry do Velké Británie? Nebo tolik Britů přijíždí do Brna? Odkud se ta mutace vzala? Odkud spadla? Z Marsu?

2021 01 03 02ákladní letadla Boeing registrovaná ve Velké Británii startují z německých letišť a v obrovské výšce přes 11 km 4x zakrouží nad 2. největším městem v ČR a vrátí se zpátky do Lipska.

2020 12 22 08potom v českém tisku čtete, že ČR je na vrcholu světového žebříčku nových případů covidu, a že v Brně je už polovina všech nakažených diagnostikována s britskou mutací. Shoda náhod? Je na vás, jaké závěry si z toho odvodíte. Normální to rozhodně není.

2021 01 09 02ězte, že koronavirus byl detekován i u indiánů v Amazonii, kteří žijí izolovaně a s nikým se nestýkají (ZDROJ). A otázka, jak se tam virus dostal, má možná velmi jednoduchou a prozaickou odpověď s ohledem na tyto nové informace o nákladních letadlech, které zdánlivě bezcílně létají v obrovské výšce nad velkými městy a poté se vrací tam, odkud vylétly...