Západní vlády zabíjejí své vlastní lidi experimentálními injekcemi mRNA v pečovatelských domech

Mark Taliano

2020 12 23 11ápadní země, včetně Kanady, používají experimentální injekce mRNA v domovech s pečovatelskou službou u nejzranitelnějších osob. Nikdo nemůže dát informovaný souhlas, protože injekce jsou experimentální. Jak víme, že injekce jsou experimentální? Existují nejméně dvě probíhající klinické studie:

2021 01 10 09ednou z nich je Studie hodnotící účinnost, bezpečnost a imunogenicitu vakcíny mRNA-1273 u dospělých ve věku 18 let a starších (ZDE), aby se zabránilo COVID-19. Odhadované datum dokončení studie je 27. října 2022.

2020 12 22 05alší studie má název Studie popisující bezpečnost, snášenlivost, imunogenicitu a účinnost kandidátů na vakcíny RNA proti COVID-19 u zdravých jedinců (ZDE). Předpokládané datum dokončení studie je 31. ledna 2023.

2020 12 23 12áme úzké okno, abychom mohli sledovat okamžité nepříznivé dopady vakcín. Samotná data CDC zatím naznačují, že po injekcích vakcíny COVID došlo k 653 úmrtím a 12 044 dalším poškozením. (Mnoho zemí není do těchto údajů zahrnuto.) Nikdo nezná střednědobé a dlouhodobé nežádoucí účinky spojené s očkováním, takže to vylučuje informovaný souhlas…

Celý článek najdete ZDENÁZORY ČTENÁŘŮ K ČLÁNKU

► Fajt doporučuje přečíst tento článek.

► Martin doporučuje vyslechnout ruskou besedu "Očkování se stalo politickou otázkou"

► PPK říká, že kdo je odborník, nechť to posoudí (přišlo mu to do pošty):

Mají lékaři vůbec jasno? Covid19 prý vlastně není zápal plic.

2021 01 03 02a povrchu není žádný virus! To je fantastické štěstí. Coronavirus na površích není životaschopný. Přenáší se pouze dýcháním. Němečtí vědci včera shrnuli složitý a nákladný výzkum coronaviru.

2021 01 09 02ýsledky studie týmu virologa Hendrika Strecka z Heinsbergu zcela otočily myšlenku přenosu nové coronavirové infekce. Po důkladném prozkoumání bytů osob infikovaných coronavirem COVID-19 ve městě Heinsberg, kde epidemie začala dříve než v jiných německých městech a kde je mnoho nemocných, dospěli vědci k závěru, že na povrchu nejsou žádné životaschopné viry – pouze neživotaschopné.


2020 01 26 02Pozn. Našeho Restartu: to výborně koresponduje s výzkumem neurobiologa prof. Omara Šerého, blíže ZDE


2021 01 09 02irologové týmu Hendrika Strecka nenalezli virus na klikách dveří, na knoflících splachovacích cisteren ani kočkách. Dokonce ani v domech, kde byli nakaženi všichni, nebyl na povrchu jediný životaschopný virus! Infekce se nejčastěji vyskytovaly při tanci, na večírcích a oslavách s velkým počtem hostů. Podle Strecka je nemožné se nakazit v kadeřnictví, supermarketu, obchodě s oděvy a virolog se ptá, proč mohou supermarkety fungovat a kadeřnictví obchody s oblečením by měly být zavřeny.

2020 12 22 03o celém světě došlo v boji proti COVID-19 k závažné diagnostické chybě. Jak prokázali italští vědci, ukázalo se, že hroznou chorobou není zápal plic, ale lidé umírají ve větší míře na difuzní žilní trombózu. V tomto ohledu došlo k urgentní změně protokolů pro léčbu pacientů s coronaviry v Itálii. Spolu s antibiotiky, antivirotiky a protizánětlivými léky se začala používat antikoagulancia. Podle informací od italských patologů nebyly ventilátory a jednotky intenzivní péče potřebné. Jakoby měl potvrdit závěry italských lékařů, je dokumentován působivý případ v USA, kde byla celá rodina ošetřována doma. Léčba sestávala ze tří 500 mg tablet aspirinu rozpuštěných v horkém nápoji z ohřáté citronové šťávy a medu.

2021 01 03 02ásledujícího rána se celá rodina probudila a neměla žádné příznaky!!! Lékařský výzkumník z Itálie: „Prostřednictvím 50 pitev úmrtí na COVID-19 patologové zjistili, že se nejedná přesně o zápal plic, protože virus nejen zabíjí plicní buňky, ale také provokuje endoteliální vaskulární trombózu. Stejně jako u difúzní trombózy v cévách je primárně postižena plíce, protože je nejzánětlivější, ale dochází také k infarktu mozkové mrtvici a mnoha dalším tromboembolickým onemocněním. Protokoly ve skutečnosti ukázaly marnost samotných antivirotik bez použití antikoagulačních a protizánětlivých léčebných postupů."

Pokud by Číňané spolu s konvenční protizánětlivou léčbou užívali aspirin, ředidlo krve (obvykle předepsané starším lidem jako prevence trombózy) a investovali do domácí péče, zachránili by životy mnoha postiženým lidem po celém světě bez nutnosti intenzivní péče!!!

2021 01 10 08talský patolog také uvedl, že 50 pitev bylo provedeno v nemocnici v Bergamu, 20 v Miláně (italská pitevní série je nejvyšší na světě) a v Číně byla otevřena pouze 3 úmrtí. A zdá se, že tyto pitvy plně podporují informaci, že coronavirus způsobuje difúzní trombózu v cévách. „Proto nejde o pneumonii, ale o plicní trombózu.“ Mezi nimi je velmi velký rozdíl, což znamená, že mluvíme o vážné diagnostické chybě, v důsledku čehož jsme zdvojnásobili počet míst pro zotavení na jednotkách intenzivní péče se zbytečně vysokými náklady.

2020 12 22 03ozději musíme přehodnotit tyto rentgenové snímky hrudníku, u nichž se před měsícem diskutovalo mnoho sraženin v žilách, a přesto jim byla diagnostikována intersticiální pneumonie. Ve skutečnosti to může plně odpovídat metastatické trombóze v cévách Léčba na jednotce intenzivní péče nemá smysl, pokud není nejprve léčen a vyřešen tromboembolismus. Pokud budeme ventilovat plíce, kterými neproudí krev, nebude to mít žádný užitek, ve skutečnosti zemře devět (9) z deseti (10) pacientů. Protože problém je kardiovaskulární, nikoli respirační. Míru úmrtnosti určuje žilní tromboembolismus, nikoli pneumonie, jak ji diagnostikují čínští lékaři.

Proč se tvoří krevní sraženiny?

2020 12 23 11ánět způsobuje velké poškození tkáně, což vytváří prostředí příznivé pro tvorbu sraženin, což zase způsobuje zhroucení dýchacího systému v důsledku srážení krevních cév a ztráty krve v nich, protože hlavním problémem není virus, ale hyperimunitní reakce, která ničí buňku, do které virus vstoupil. Podle četných analýz a přesné pitvy řady úmrtí na tento virus, stejně jako na základě modelování chování viru a jeho přímého účinku na lidské buňky, můžeme dojít k závěru, že ke smrti dochází v důsledku srážení krve. Ve skutečnosti pacienti s revmatoidní artritidou nemuseli chodit na jednotku intenzivní péče, protože jsou léčeni kortikosteroidy, což je silný protizánětlivý prostředek. To je hlavní důvod, proč počet hospitalizací v Itálii poklesl a nemoc se stala doma léčitelnou. S tímto důležitým objevem se můžete vrátit do normálního života. A nastal čas tyto údaje zveřejnit, aby úřady v každé zemi mohly provést vlastní analýzu těchto informací a zabránit dalším úmrtím.

Autor: Jem Jamil Ahmed, v Německu se tento lékař objevil v televizi

► Gatta
Zdravím… Nejsem lékař, ale to že Covid dělá krevní sraženiny, je už i u nás mezi lékaři všeobecně známo. Je to bráno ovšem jako vedlejší jev… a on je to možná tan hlavní… ??? Jeden známý jen tak tak unikl mrtvici a jiný teď týden leží DOMA s horečkami 39 – a ředí mu krev.

► Petrpavel
Děkuji za tuto osvětu. Moc.

2020 12 22 03otvrzuje totiž osobní zkušenost mou a mojí ženy. V dubnu minulého roku jsem měl velké problémy (ohrožená skupina – těsně pod 80 let), vysoké teploty, závratě, nemohl jsem vstát z postele... podle mě virus (testu jsem se obával, nechtěl jsem, aby mě zavřeli v anonymní nemocnici s anonymním obchodníkem s drahými léky). Zůstal jsem na chatě (pro militantní Svědky covidovy – více než 14 dnů), léčila mě žena zdravotnice. Nejdříve paralen, pak si uvědomila, že jsem kdysi měl dvanácterníkový vřed, přešla na acylpirin. Za dva, tři dny vše ok. O dva měsíce později totéž žena. Vyléčeni.

2020 12 23 12ožná někdo z vás zná ono video (nemůžu už najít) o průzkumu několika odborníků na (brněnské?) poště: nenalezli na klikách, přepážkách, nikde ani jediný coronavir. Nikam už o coronašílenství nepíši, vzdal jsem to, lidé jsou ovce zralé na porážku, ale tento článek mi nedal…


2020 01 26 02Pozn. Našeho Restartu: to video je v tomto článku ─ ZDE