Úpis ďáblu? Tohle byste opravdu měli znát.

2021 01 09 02informovaném souhlasu (formulář ZDE) "s aplikací očkovací látky COMIRNATY COVID-19 mRNA" se mj. píše, cituji:

Vážená paní, vážený pane, pokud s tím budete souhlasit, bude Vám podána očkovací látka proti nemoci COVID-19. ... Je velmi důležité, abyste podstoupil (a) také druhou dávku, jinak Vás nemusí očkovací látka proti nemoci COVID-19 ochránit vůbec nebo dostatečně. Konec cit.

2020 12 23 03o je klíčové sdělení, obzvláště, pokud si přečtete tento rozhovor (ZDE) s imunologem prof. MUDr. Vojtěchem Thonem z výzkumného centra Recetox Masarykovy univerzity v Brně. Ten totiž tvrdí cosi jiného. Z uvedeného plyne, že noty, tak nějak, k téže věci, předkládá kdekdo různě. Jinak řečeno, podpisem formuláře, kterým se vystavíte napospas všem rizikům spojeným s očkováním proti koronaviru, se upíšete ďáblu, protože, cituji formulář: "Na základě současného stavu vědeckého poznání nelze zatím zcela přesně stanovit míru a dobu ochrany po očkování. V průběhu dalších let od zavedení očkování budou tyto informace upřesňovány." Konec cit. Šéfredaktor AE News k tomu napsal článek ─ ZDE.

2020 12 22 08aby toho všeho nebylo málo, očkování se ještě pořádně ani nerozběhlo, a už začínají pomalu nabíhat velmi vážné problémy s onou "životodárnou" vakcinací "proti" koronaviru. Několik prozatímních ukázkových příkladů:

Podrobněji ZDE + ZDE + ZDE + ZDE  ZDE

2020 12 22 08dále, to nejpodstatnější. V podpisovém formuláři stojí doslova toto, cituji: "Bezpečnost podání očkovací látky a možné nežádoucí účinky očkování: Žádná očkovací látka od žádného výrobce neobsahuje samotný virus a nemůže vyvolat onemocnění COVID-19." Konec citace. Opravdu neobsahuje virus? Cituji ruský ZDROJ:

2020 12 22 08merická a ruská vakcína vznikla genetickým inženýrstvím. V obou případech byl pro léky vybrán virus bezpečný pro člověka. Pak se do jeho genomu vloží virový gen. Produkt tohoto genu, protein, by měl způsobit imunitu proti původci onemocnění. Konec cit.

Resumé? Jen jedno ─ jakákoli právní záruka, že očkovanou osobu v případě zničení zdraví jakkoli odškodní buď výrobce vakcíny nebo stát, coby organizátor této velkolepé show, ─ NEEXISTUJE.

Správce Našeho Restartu

Please publish modules in offcanvas position.