Vrchní sestra na kameru propagovala bezpečnost amer. séra fy Pfizer ─ krátce poté zkolabovala

2020 12 19 02

2020 12 17 04ndrej Babiš nechce, Igor Matovič až jako poslední, zdravotníci se předvádí na TV s prázdnými injekcemi a se zasunovacími jehlami v injekcích! A když se vrchní zdrav. sestra nechala naočkovat doopravdy, bum-bác, upadla do anafylaktického šoku v přímém přenosu!

2020 01 26 02Vrchní sestra Tiffany Dover v přímém přenosu lokální televize v Tennessee v USA, na tiskové konferenci v nemocnici CHI Memorial ve městě Chattanooga, 17 minut po očkování upadla do kolapsového stavu... viz ZDE


Vrchní sestra sebou sekla na zem v živém přenosu poté, co 17 minut předtím byla očkována amer. vakcínou firmy Pfizer a byla požádána zástupcem farmaceutické společnosti, aby na kameru propagovala její bezpečnost! Kdyby v ten moment seděla za volantem v autě na dálnici po očkování v Drive-In kiosku, zřejmě by zabila sebe i další řidiče! Sestra popisovala nástup mdlob, rozmazaného vidění, ztrátu rovnováhy a syndrom časoprostorové dezorientace projevující se při hypoxii, prudkém poklesu krevního tlaku a při otravě krve! 

Na povrch začíná vyplouvat více a více děsivých podrobností o údajně zázračné vakcíně společnosti Pfizer. O tom, jaké skutečné vedlejší účinky očkování hrozí.

I proto zdravotníci a lékaři v USA a ve Velké Británii falšují své vakcinace před kamerami a ve skutečnosti si vpichují prázdné injekce se zasunutými písty, anebo používají hollywoodské rekvizity a filmařské injekce se zasunovacími jehlami na skryté pružině. Tito lékaři a zdravotníci vědí, co je vakcína zač a nehodlají se vakcínou očkovat. Ovšem ne všichni lékaři mají tyto informace a ne všechen personál nemocnic je informován.

2020 01 26 02viz ZDE