NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

Trumpovi právníci ─ Americké volby jsou výsledkem celostátního spiknutí

2020 11 21 01a tiskové konferenci v ústředí republikánů ve Washingtonu DC se právní tým amerického prezidenta Donalda Trumpa vyjádřil k aktuálním soudním sporům ohledně volebních podvodů, které v současné době probíhají v několika státech USA. Na tiskové konferenci vystoupili Trumpovi osobní právníci Rudy Giuliani a Sidney Powellová.

„To nebyla myšlenka 10 nebo 12 demokratických politiků“, řekl Giuliani.

„To byl plán. Museli byste být blázni, abyste to neviděli. … Když jsem řekl, že v 10 státech šlo všechno podobně, pochopil jsem, že to nemůže být náhoda.“, dodal Giuliani.

2020 11 21 03

Během maratonské tiskové konference ve Washingtonu, DC, Giuliani nastínil Trumpovo úsilí zpochybnit volební výsledky u soudu. Giuliani uvedl, že pro Bidena byly předány nelegální poštovní hlasovací lístky. Když došlo k počítání hlasů, byli v práci také zkorumpovaní volební pracovníci.

2020 01 26 02„Je to zjevně celonárodní spiknutí. Důkazy vyšly najevo velmi, velmi rychle“, dodal Giuliani.Giuliani řekl, že má desítky svědků a stovky čestných prohlášení svědčících o volebních podvodech a zneužití pravomocí, cituje Jessy Jacoba z Michiganu, který uvedl: „V zásadě [byl] školen, aby podváděl ve jménu Bidena.“

2020 11 21 04Právník Rudy Giuliani představil graf s názvem „Více cest k vítězství“, který naznačoval, že v Arizoně, Georgii, Michiganu, Nevadě, Pensylvánii a Wisconsinu může být Bidenovi vítězství upřeno.

Právnička Sidney Powellová informovala o použití hlasovacího softwaru „Smartmatic“. Powellová tvrdila, že software Smartmatic byl nelegálně „injektován“ do počítacích strojů značky Dominion. Dodala, že softwarový algoritmus automaticky změnil hlasy pro Trumpa na hlasy pro Bidena a že počítačoví operátoři také manuálně „zničili“ hlasy, aby zkreslili počty pro hlasů pro Trumpa.

Tento software byl také použit při volbách ve Venezuele a v dalších zemích.

„Softwarové vývojáře společnosti Dominion v tuto chvíli nelze najít. Přesouvají své kanceláře během noci. Sdíleli kancelář v Torontu se společností, kterou vlastnil finančník George Soros.“Powellová spojila operaci s lordem Markem Malloch-Brownem, pravou rukou Sorose v Británii.„Společnost Dominion Software má také spojení s Clintonovou nadací a dalšími známými politiky v této zemi“, pokračovala právnička Sidney Powellová.

„Myslím, že ministerstvo spravedlnosti a další státní donucovací orgány musí provést úplné vyšetřování trestných činů“, dodala Powellová.

Další zprávy mezitím ukazují, že servery společnosti Dominion byly zabaveny americkou armádou v Německu.