NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

Zdravotní následky nošení roušek, u dětí zejména

2020 11 21 01ení tajemsvím, že nošení roušek na veřejnosti má význam především psychologický, protože dáváme tak najevo svou podřízenost někomu a něčemu, aniž bychom vůbec věděli, komu a čemu.

Podle J.P. Farrella, roušky jsou spirituální popření toho, co doopravdy jsme. Nošením roušek se snižujeme na poslušné vazaly, dáváme najevo svoji podřízenost a ve skutečnosti ani nevíme komu, nebo čemu. Prostě se ponižujeme pro všecky, kdo o to stojí.

Jsme ochotni poslouchat kohokoliv, nebudeme reptat, nebudeme odmlouvat a protiřečit, nebudeme ani mluvit. Dobrovolně se vzdáváme statusu volných a svobodných tvorů a přecházíme do podřízeného vztahu.

Vždycky, když vidím politiky, nebo reportéry hlásat něco do světa s rouškou přes obličej, tak si v duchu říkám: „Jak moc hloupí můžeme být, vždyť tito lidé věří svým vlastním lžím!“

2020 11 21 02nes už dobře víme, anebo bychom to vědět měli, že roušky zadržují naše vlastní viry, bakterie a jiné nežádoucí látky, kterých se náš imunitní systém zkouší vydechováním zbavit. Roušky nás nutí tento odpad znovu a znovu vdechovat – recyklovat. Tyto nežádoucí látky se pak dostanou až do mozku, kde spolu s nedostatkem kyslíku (kvůli rouškám) způsobují odumírání buněk. Lidé pak mají demens a diví se z čeho. Dostanou se do plic, kde způsobují plicní nemoci, jako je zápal plic a jiné. Dostanou se i do očí, protože žádná maska není dost těsná a to nás teprve čeká, dovědět se, co způsobují tam.

U dětí je nošení masek přímo zločin. Děti potřebují dýchat čistý vzduch a ne odpad a škodlivé zplodiny. Nemluvě o tom, že děti koronu nedostanou, tak proč je před ní chránit. Vím, někdo by namítl, že byly případy, kdy děti dostaly korónu, na což bych odpověděla – kdoví co jim skutečně bylo. Jako nedávno, 8-letý chlapec zemřel na korónu. Jenže on se chudák zároveň utopil ve vaně a ještě ke všemu měl vážnou dědičnou nemoc a byl invalidní!

2020 11 21 02alší problém s rouškami je, že žádné z nich nejsou určeny na dlouhodobé nošení. Ne, ani ty chirurgické roušky ne. Nemocniční personál nosí roušky pouze na operačním sále a tyto odkládá při odchodu z místnosti. Navíc je každý operační sál vybaven přídavným přívodem kyslíku, aby byla vyrovnána ztrátu kyslíku, zaviněnou rouškou.

Běžné roušky jsou rovněž pouze na krátkodobé použití a žádný výrobce nepočítá s tím, že by je někdo měl na obličeji celý den. Roušky jsou totiž konzervovány jedovatými látkami! Obsahují kysličník etylenu, což je dobře známý rakovinotvorný prostředek. Jsou napuštěny fluoro-karbonem PTFE, což je opět karcinogen. Takže jestli opravdu chcete tu rakovinu dostat, pak noste roušky! Sice vás neochrání od korony, ani od žádné jiné nemoci, ale rakovinu vám zaručí.

2020 01 26 02Mnohé vědecké studie dokázaly, že roušky jsou nebezpečné. Škodí mozku a celému lidskému organismu. Někdo si dal tu práci, že nashromáždil skoro třicet těchto studií ZDE.