NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

Hamáček v Parlamentu: „ZNEMOŽNÍME KONTAKTY! ZNEMOŽNÍME LIDEM, ABY SE POTKÁVALI!“

Aspenský odchovanec Hamáček funguje dle globalistických instrukcí ze zahraničí přesně, jako švýcarské hodinky. A proto je to vždy proti českým zájmům.

2020 11 20 01ČESKO: Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se dnes ve Sněmovně v debatě ohledně nouzového stavu velmi rozohnil. Podle něj je nutné, aby se lidem znemožnilo, aby se potkávali.

„Myslím, že všichni víme, že je nepřítel virus, a dokud ho neporazíme, tak se do normální situace nevrátíme“, uvedl ministr vnitra a šéf ústředního krizového štábu.

2020 01 26 02Podle něj je nutné, aby docházelo k omezení kontaktů mezi lidmi, což je podle jeho slov jediná možnost, jak snížit denní přírůstky nákazy koronavirem. „Jak to uděláme? Tím, že znemožníme lidem, aby se potkávali“, uvedl Hamáček, jenž za úspěch považuje i přírůstky v řádu stovek.

Nyní končí nouzový stav s pátkem. Sněmovna schvalovala jeho prodloužení už koncem října. Kabinet žádal stejně jako nyní o 30 dnů, poslanci tehdy souhlasili podle návrhu části opozice se 17 dny.