NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

Slovenská policie 17.11.2020 při střelbě do demonstrantů zasáhla 15-letého chlapce do hlavy

2020 11 19 05inistr obrany označil na Facebooku občany na demonstraci za opice, rváče, extrémisty a psychopaty! Policie střílela z bezprostřední blízkosti do davu lidí gumovými či plastovými projektily, použila sonické granáty a demonstranti křičeli, co si to dovolují, vždyť tu jsou lidé! Připomínka 31. výročí 17. listopadu připomínala spíše definitivní pohřeb demokracie na Slovensku!

Situace na Slovensku eskaluje a země pod Tatrami se propadá do stavu totalitní diktatury, která nemá problém používat na zvládání občanského odporu i ty nejtvrdší prostředky, jako je střelba z automatických zbraní do davu lidí, ve kterém jsou nezletilí, důchodci, maminky s kočárky a celé rodiny, které přišly vyjádřit svůj občanský nesouhlas s politikou současné slovenské vlády.

Tržná rána na temeni hlavy zřejmě od plastového projektilu

Chlapec stál v davu před Úřadem vlády SR, natáčel mobilním telefonem demonstraci a díval se nahoru na nebe, kde něco pozoroval, pravděpodobně policejní helikoptéru, ale to není podstatné. Zásadní je video, které zachycuje ošetřování. Podle lékaře došlo k zásahu temenní cévy.

2020 01 26 02Na veřejnost uniklo video, na kterém neznámá dívka ošetřuje 15-letému chlapci krvácející ránu na temeni hlavy ─ viz ZDE.

2020 01 26 02Video z pokojné demonstrace v Bratislavě 17.11.2020 za přítomnosti policejních složek Matovičovy fašistické vlády ─ viz ZDE.

Razance projektilu musela být opravdu značná, protože gumové projektily by takováto zranění způsobovat neměly. Podle všeho se tak nejednalo o gumové projektily, ale o známé americké plastové projektily z PVC, které jsou tvrdší než klasické gumové projektily a mají při dopadu i řezný účinek, protože plast se rozlomí a ostré hrany zdeformovaného plastového projektilu mohou proříznout kůži. Podle studie americké univerzity Berkeley v Kalifornii z roku 2017 jsou gumové a plastové projektily příliš nebezpečné, protože mohou způsobovat vážná zranění, nebo dokonce těžká zranění a smrt.

Nasazení střelných zbraní proti demonstrantům v demokratické zemi je znamením selhání státní moci a vlády v politickém řízení země. Pokud by se jednalo o demonstraci plnou násilí, kdy by docházelo k házení zápalných lahví na policisty, nebo by skupina osob s pálkami na baseball hrozila policistům fyzickým útokem, potom by gumové projektily měly opodstatnění. Jenže demonstrace v Bratislavě byla pokojná, klidná, nikdo na policisty neútočil a fyzicky je nenapadal a nemlátil, ale přesto policie zahájila do demonstrantů palbu.

Ministr obrany označil desítky tisíc občanů na demonstraci k památce 17. listopadu za “opice” a “psychopaty”. Když se jeden slovenský občan na Facebooku zeptal ministra obrany, proč nepřišel na demonstraci, aby lidi uklidnil, tak Jaroslav Naď mu odpověděl, že na demonstraci žádné normální lidí nevidí, že tam vidí jenom opice, rváče, extrémisty a psychopaty. Taková reakce ministra obrany je na okamžitou rezignaci, v každé vyspělé demokracii by takový ministr okamžitě skončil, protože označit nespokojené občany za opice a psychopaty, to je opravdu daleko přes únosnou čáru. A když do občanů začne policie ještě navíc střílet, je to na rezignaci celé vlády.

Na Slovensku se opozice zalekla předčasných voleb, Pellegrini se bojí rozhodnout, a proto spustil anketu na internetu, až co prý řeknou lidé. Je poněkud děsivé, že ani komunisté v roce 1989 si nedovolili do demonstrantů střílet gumovými a plastovými projektily, nedovolili si střílet sonické granáty. Zato “demokratická” vláda Igora Matoviče s tím zjevně problémy nemá po 31 letech, občané jsou méně než odpad. Kdo má jiný názor na lockdowny, roušky a epidemiologická omezení lidských práv a svobod, to je opice, extrémista a psychopat. Daleko horší je však reakce opozice. Strana Hlas-SD pana Pellegriniho spustila jakousi anketu na internetu o tom, jestli by lidé chtěli předčasné volby. Co to má proboha znamenat?

To je snaha o výrobu politických alibi? Ve chvíli, kdy policie střílí do občanů Slovenska na demonstraci, musí opozice splnit svoji povinnost a musí vládu povalit, jinak ztrácí důvěru lidí, jinak nemá právo se ani nazývat opozicí. Když politik uspořádá anketu, tak tím přiznává, že se bojí rozhodnout a nést zodpovědnost za politické rozhodnutí. Kdyby to neklaplo po volbách, aby potom mohl říct, že to ne já, nechtěl jsem předčasné volby, to voliči v anketě rozhodli, ne já! Takový alibismus předváděly svého času v ČR Věci Veřejné. Ty také všechno řešily anketami na webu. A jak skončily, myšleno ty ankety, a vlastně i ty Věci Veřejné. V propadlišti dějin!

Demokracie na Slovensku skončila po 31 letech pod palbou gumových a plastových projektilů do lidí, kteří přišli protestovat proti vládě

Použití střelných zbraní s gumovými a plastovými projektily je znamením konce demokracie. Když policie na příkaz vlády spustí palbu hlava nehlava do davu občanů, a to takovým způsobem, že 15-letému chlapci střelí do hlavy, tak to znamená, že vláda už nepovažuje občany za své konstituenty, ale za své nepřátele, čímž vzniká na Slovensku třídní boj v ulicích, přesně jak ho popisoval Karel Marx ve své knize Kapitál. Když vládnoucí třída nemá argumenty před občany, nahradí argumenty střelbou do občanů, napsal Marx svého času. 

Karel Marx sice popisoval reálie 19. století, ale najednou se ukazuje, že se to opakuje a vrací v rámci procesů neofeudalismu, tedy novodobého nevolnictví v rámci procesu Velkého Resetu. Pokud se lidé vzepřou novodobé šlechtě, elitám, farmaceutickým baronům a baronkám, potom do nich tato elita začne střílet. A je úplně jedno, jestli plastovými, gumovými, nebo ostrými náboji. Výsledek je prostě stejný, že lid je třeba umlčet, potlačit, zotročit, aby se nevzpíral. A když se vzpírá, zahájíme do těch lidí palbu, vždyť to ani nejsou lidé, jsou to opice, rváči, extrémisté a psychopati, ne? To je prostě konec demokracie na Slovensku 31 let po sametovém kabátu.