Globální plán Covid 19 – VELKÝ RESET nebo spíš KONEČNÉ ŘEŠENÍ?

2020 09 01 04PhDr. Vladimíra Vítová
předsedkyně Aliance národních sil

Krize Covid 19 je prostředkem k zavedení desítky let plánovaných změn ve světové ekonomice a v lidské společnosti. Centrum mezinárodní světové vlády je de facto Světové ekonomické fórum a Světová banka. Ve skutečnosti nejde o veřejné zdraví ani o virus. Program Covid 19 je používán k provádění oficiální agendy Světového ekonomického fóra pod názvem VELKÝ RESET.

2020 10 23 07

2020 10 23 08ritský premiér Boris Johnson letos v říjnu veřejně ve svém projevu vyloučil návrat k normálu – a to ani vakcínou! Řekl: „Po všem, čím jsme prošli, nestačí jen se vrátit do normálu. Ztratili jsme příliš mnoho. Dějiny nás učí, že věci takového rozsahu – války, hladomory, přírodní katastrofy a události ovlivňující drtivou většinu lidstva jako je tento virus – nepřicházejí a odcházejí, ale jsou spouštěčem hospodářských a sociálních změn. Rozhodně si nesmíme myslet, že život může pokračovat, jako před koronavirem – nikdy se nevrátíme do roku 2019. Nyní je čas uvést Británii do čtvrté průmyslové revoluce (kterou také nazýval zelenou průmyslovou revolucí).“

2020 10 23 09o je podstatou tzv. čtvrté průmyslové revoluce? Jak ji vidí Světové ekonomické fórum? Předpokládá se většinově práce z domova – tedy, aby každý zůstal doma s gigabitovým širokopásmovým připojením, aby nakupoval z domova, dělal porady z domova, aby se vzdělával z domova. Tedy, aby dělal z domova vše, protože není prý potřeba potkávat jiné lidské bytosti, a proto jsou zavírána místa setkávání – restaurace, divadla, kina. Ale lidem se říká, že je to údajně kvůli koronaviru.

2020 10 23 102020 10 23 04tejná slova jako řekl Boris Johnson, jsou k nalezení v knize „Covid 19 The Great Reset“ od Klause Schwaba, generálního ředitele Světového ekonomického fóra.  V knize je řečeno, že mnoho z nás si klade otázku, kdy se věci vrátí do normálu? Krátká odpověď zní: nikdy. Dále je řečeno, že ve srovnání s ostatními viry je covid 19 jen mírný, ale díky němu má být svět navždy změněn a že je považován za katalyzátor „čtvrté průmyslové revoluce“. To souvisí s oficiálními plány s novou translidskou společností, která je odcizená a naprosto bezcitná, ale je podávána jako druh tzv. „progresivní vize“.

2020 10 22 042020 10 23 04větové ekonomické fórum v říjnu 2019 v New Yorku financovalo konferenci „Událost 201“, která modelovala fiktivní globální pandemii.

2020 10 23 06a dalším jednání SEF, které se konalo v Davosu 24. ledna 2020, uspořádala společnost Billa Gatese pro epidemickou připravenost a inovaci (CEPI) tiskovou konferenci, kde oznámila „nové partnerství“ proti viru, ačkoliv žádná pandemie v té době nebyla vyhlášena a svět neměl o covidu 19 tušení.

2020 10 24 01Šéf SEF prof. Klaus Swab v červnu tohoto roku veřejně prohlásil: „Pandemie představuje vzácné, ale úzké okno příležitostí předělat a upravit celý svět.“ Od července propaguje SEF aplikaci covid 19 „Health Passport“ – jako jedinou možnost cestování.

Zakládající partneři Centra pro čtvrtou průmyslovou revoluci v rámci SEF jsou firmy: Microsoft, Facebook, Netflix, GAVI – globální vakcinologická aliance, kterou založila nadace Billa Gatese. To znamená, že high-tech giganti a high-tech miliardáři zavádí globální společnost pod názvem “udělejte vše na internetu“.

V rozhovoru pro zprávy NBC varoval v létě B. Gates, že svět se nevrátí do normálu, dokud „spousta lidí nepřijme druhou superúčinnou vakcínu proti koronaviru“. Jediným způsobem, jak se podle něj úplně vrátíme do normálu, je: „Mít nejen první generaci vakcín, ale mít jich více a nakonec vakcínu, která je superúčinná a kterou necháme nemoc eliminovat globálně.“ To přesně řekl Gates.

Analytici z Goldman Sachs ve své nedávné výzkumné zprávě varovali, že největší překážkou tzv. eradikace (což znamená úplné vymýcení choroby, včetně jejího původce z populace), tedy vymýcení covidu 19 bude: „přesvědčit každého, aby si nechal dát vakcínu“!!!!

Světová banka ve svých materiálech konstatuje, že covid19 je projekt, jehož první fáze má trvat od dubna 2020 do konce března 2025.

Údaje z World Integrated Trade Solution ukazují neuvěřitelný fakt, že již v letech 2017 a 2018 se prodaly milióny testovacích souprav a diagnostických nástrojů na covid 19, který se ale údajně objevil v Číně až na konci roku 2019. (Mimochodem covid 19 je zkratka pro Corona VIrus Desease 2019.)

Internetové stránky nizozemské vlády pro patentování vynálezů navíc ukazují, že Richard A. Rothschild ze Spojeného království patentoval systém pro testování covid 19 již v roce 2015!!!

Z výše uvedeného je zřejmé, že největšími konspiračními teoretiky jsou ti, kteří v masmédiích tyto informace zatajují!