NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

COVID-19 nebo počátek světovlády NWO? Aneb co národ nesmí znát

aneb CO ŘEKLI NA KAMERU LÉKAŘI HRDINOVÉ

2020 09 11 03Eliška Havlíčková, redaktorka CNN Prima News

Jsme nuceni zveličovat počty obětí koronaviru. Je to absurdní, míní američtí lékaři. Američtí experti a lékaři se bouří proti stávajícímu systému. Podle něho mají údajně navyšovat počty obětí koronaviru. Lékaři s tím nesouhlasí a považují takový přístup za nemorální, nesmyslný a směšný.

Americká skupina expertů Freedom Foundation, která působí jako poradce v oblasti politiky a ekonomiky, zveřejnila zprávu, že stát Washington navyšuje počet obětí nemoci COVID-19 až o třináct procent. Organizace na svých internetových stránkách uvádí, že to připustil i guvernér státu Washington Jay Inslee, který nejprve tvrzení vyvracel a nazýval ho „konspirační teorií z planety Pluto“.

2020 09 11 02

2020 01 26 02

Tohle je vážně otřesné ─ vyposlechněte vysoce ZÁVAŽNÉ video ZDE. 

Pracovníci Freedom Foundation provedli již začátkem května letošního roku analýzu dat počtu obětí koronaviru ve Washingtonu a zjistili, že ministerstvo zdravotnictví má údajně v tomto americkém státě zájem na navyšování počtu úmrtí na koronavirus. „Stát totiž počítá do statistiky každého, kdo byl pozitivně testovaný na COVID-19 a následně zemřel. Ačkoliv příčina smrti přitom nemusela mít žádnou souvislost s tímto onemocněním“, oznámila organizace.

Problém nekončí ve Washingtonu

Stejný problém se vyskytl u amerických lékařů už počátkem dubna, kdy Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) vydalo sedmistránkový protokol, který americkým medikům sděluje, že mají do počtu obětí na COVID-19 započítávat i takzvané „předpokládané“ úmrtí na koronavirové onemocnění. Tuto praktiku zavedl právě i stát Washington. To ale mnoho lékařů považuje za překrucování pravdy, což může mít za následek ohrožení důvěry veřejnosti.

„Počínaje 14. dubnem 2020 eviduje CDC potvrzené i předpokládané případy a úmrtí na COVID-19“, uvedli zástupci Centra na oficiálním webu. K tomuto rozhodnutí došlo poté, co Rada státních a teritoriálních epidemiologů označila koronavirus jako „nemoc, která podléhá hlášení na národní úrovni“. USA zaujímají první místo v žebříčku nejvíce zasažených zemí nemocí COVID-19 na světě. Podle webu Worldometers, který mapuje koronavirovou situaci, se nabízí otázka, jestli tato data nejsou zkreslená.

Lékaři nesouhlasí

Od vydání směrnice o novém počítání případů se podle CDC potvrzený případ či úmrtí na nemoc uvádí, pouze pokud to dokazují pozitivní testy. Naopak „pravděpodobný případ nebo úmrtí“ se vyznačují, pokud pacient vykazuje klinické příznaky onemocnění a splňuje epidemiologické důkazy, ale nebyl mu provedený test. Jinými slovy, pokud se budou doktoři domnívat, že by zemřelý pacient mohl mít nemoc COVID-19, aniž by na něj byl testovaný, v úmrtním listu by měli jako příčinu smrti uvést právě koronavirus.

2020 01 26 02„To je ale přece směšné. Nedává to vůbec smysl“, vyjadřoval svůj nesouhlas s tímto postupem americký lékař a senátor za Republikánskou stranu ve státě Minnesota Scott Jensen v rozhovoru pro televizi FOX News. V takovém případě by podle něj mohly nastat absurdní situace. „Představte si, že by nějakého člověka srazil autobus a zemřel by. Tomu samému člověku by vyšel i pozitivní test na koronavirus. Přece bychom nenapsali, že zemřel na COVID-19“, vysvětloval Jensen.

2020 01 26 02Pokud lékaři evidují veškeré pacienty, kteří zemřou a vykazují známky onemocnění COVID-19, aniž jsou oběťmi této nemoci, mohlo by to znamenat záměrné zveličování počtů mrtvých na koronavirus a strašení veřejnosti.

Na tom se shodli i další američtí lékaři. Dan Erickson a Artin Massihi, doktoři z pohotovosti nemocnice v kalifornském městě Bakersfield, uspořádali tiskovou konferenci, během které upozorňovali na fakt, že jsou nuceni nemoc COVID-19 tzv. protlačovat. „Proč je na nás vyvíjený tlak, abychom do úmrtního listu přidávali COVID-19? Máme zvýšit čísla, aby situace vypadala o trochu horší, než ve skutečnosti je? Myslím, že ano“, řekl Erickson během konference. „Víte, strach je skvělý způsob, jak kontrolovat lidi“, odpověděl Jensen v pořadu Úhel pohledu Chrise Berga na dotaz, proč by někteří lidé chtěli zkreslovat počty mrtvých.

Veřejnost si zaslouží pravdivé informace

2020 01 26 02Celou situaci doprovází i podezřelé financování mediků, o kterém lékař Scott Jensen hovořil v rozhovoru pro FOX News a popsal ho slovy:

„Rád bych připomenul, že pokaždé, když se medicína setká s penězi, je to špatně. V tuto chvíli program Medicare funguje tak, že pokud nemocnice přijme pacienta s nemocí COVID-19, dostane 13 tisíc dolarů. Pokud musí být pacient léčený pomocí ventilátoru, získá nemocnice 39 tisíc dolarů. Nikdo mě s mými 35 roky praxe nepřesvědčí, že to nebude mít reálný dopad.“

Medicare je federální program zdravotního pojištění pro Američany od 65 let věku, kdy se platí nemocnicím fixní částky na základě tzv. „skupinové disgnostiky”.

2020 01 26 02Směrnice CDC představuje podle Jensena vážný morální problém. „Když vím, že mám pneumonii, tak to také napíšu do úmrtního listu. Nebudu tam přidávat jiné informace jen proto, že se to zrovna hodí“, uvedl lékař v rozhovoru pro FOX News.

Také Max Nelsen ze skupiny Freedom Foundation je přesvědčený, že veřejnost si od vlády zaslouží získávat jasné a především pravdivé informace. „Stát by měl být transparentní v tom, jak oběti nemoci COVID-19 počítá, aby si veřejnost mohla sama udělat názor, jakým způsobem se administrativa ke koronaviru staví“, tvrdí zástupci Freedom Foundation.