Martin Kirschner (ZDROJ)

2020 12 23 03ady si s tím jeden člověk dal práci a dal dohromady to, co vyšlo nějakým způsobem na veřejnost. Americké CDC reportuje ─ 3150 očkovaných lidí v rámci JEDNOHO DNE jsou “neschopní činit běžné normální denní aktivity a nejsou tak schopni pracovní činnosti” po očkování.To jsou skoro 3 % lidí, kteří nemohou pracovat po podání Pfizer vakcíny. Blíže ZDE

Rudolf Hruboň (Národní noviny)

2020 12 22 03řed sedmaosmdesáti lety, 26. ledna 1934, ministr zahraničí Třetí říše Konstantin von Neurath a polský velvyslanec Józef Lipski podepsali v Berlíně prohlášení mezi Německem a Polskem o nepoužití násilí, známé jako německo-polský pakt o neútočení.

Pod rouškou banálního názvu

2021 01 10 14kutečná role diplomatů nebyla velká. Oni se pouze podepsali pod předem připraveným textem. Pravými tvůrci dohody byli vůdce německého národa Adolf Hitler a faktický diktátor druhé polské republiky Józef Pilsudski.

2020 12 23 03ajně natočené školení lékařů srozumitelně ukazuje, jak provádět testy farmakolog. preparátů na nic netušících zdravých lidech: konkurenčního výrobku použijte více, aby se projevilo víc vedlejších nežádoucích účinků. Když vám test nevychází, vytvořte si podskupiny testovaných a vyzvedněte skupinu, na které výsledky budou kladné a ostatní ignorujte... V nejhorším zahrňte posluchače složitostí tabulek, aby nic nepochopili.

Ing. Pavol Ľupták:

Covid, Veľký reset, veľké prerozdelenie majetku, Slovenská dlhová pasca a 18 umelých krízových barličiek svetovej ekonomiky na odvrátenie celosvetového krachu, VEĽKÝ BANKROT BÁNK ČOSKORO Podrobněji  ZDE

2021 01 25 05

Jiří Beneš (synovec presidenta Dr. E. Beneše)

Vypravoval mi Jan Píšala, odborný učitel z Radvanic u Moravské Ostravy:

»V prosinci 1942, když byly veliké mrazy, zdálo se blokovému z bloku 7a), že několik židů se neumývalo dost pečlivě. Na tomto bloku byla zednická škola, kde já byl šrajbrem. Blokový Alfred Olszewski vybral proto 80 vězňů. Nařídil jim svléknout se do nahá, odvedl je na půdu, kde všechna okna byla vytlučena.

2021 01 06 05Erik Best (EB)

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský v nedávných rozhovorech prohlásil, že loňské jarní uzavření hranic pro vyjíždějící Čechy bylo „absolutně protiústavním“ krokem vlády Andreje Babiše. Tvrdí, že cizincům je možné zabránit ve vstupu, ale „nikomu nelze bránit v tom, aby opustil zemi.“

2021 01 24 05Mitt Romney: "Aby se Rusko požíralo zevnitř, je naším úkolem zajistit vnášení zmatku a rozkolu do společnosti této země!" "Co se dnes nepodařilo panu Navalnému, to se zítra podaří udělat tisícům stejných, jako je on". Tato slova byla vyřčena před několika lety... "Přinutíme Rusy, aby se chopili zbraní. Naladíme Čečence, Tatary, Baškirce, Dagestánce proti Rusům. Musíme je přinutit, aby bojovali navzájem proti sobě."