2020 09 17 01JINDŘICH KULHAVÝ (Pravý prostor)

Dění v Austrálii musí být rozčarováním pro každého, kdo měl dosud iluze o demokratičnosti života na vysněném Západu. Při záběrech z ulic australských velkých měst je třeba si pokládat otázku, jakým právem se může kterýkoliv západní politik jen slovem zmiňovat o situaci v Rusku či Bělorusku.

Pozice monopolního zákazníka pro Moskvu, který si může diktovat, je jednou pro vždy fuč! Rusko si už může vybrat, komu plyn pustí a komu ne.

Či kolik komu pustí. Zdá se, že situace s bezprostředním předzásobením plynu je letos hodně vážná.

► Podrobněji ZDE

2020 09 17 01JINDŘICH KULHAVÝ (Pravý prostor)

Už jste se dostali do diskuse, ve které se Vám někdo položil stejnou otázku? Pokud ano, šlo o voliče Zelených, Pirátů, STAN, koalice Spolu. U Spolu patřil spíše k obdivovatelům Top09, u příznivce ODS by to bylo překvapení. Ovšem i takoví lidé existují.

Z projevu ve Vídni 4. března 1941

Východní marka a Sudety měly po dlouhou dobu společné dějiny a byly spolu spojeny společným utrpením i společnými cíli. Právě zde v dunajské kotlině a v Sudetech povstali první hlasatelé Velkého Německa, právě zde poprvé zapustila své kořeny idea pangermanismu, a po válce právě zde znělo hlasitě a jasně volání po anšlusu Rakouska a po Velkém Německu...

Please publish modules in offcanvas position.