NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

DECHBEROUCÍ NEHUMÁNNOST COVIDOVÉHO ŠÍLENSTVÍ

2020 10 22 13EVA HRINDOVÁ

Poté, co i ministr zdravotnictví Prymula vlastně přiznal, že si stále drží svůj dobře známý názor, že nošení roušek nemá valného smyslu, je čas zamyslet se.

Máme dost indicií na to, abychom pochopili režii celé hry. Neděje se nic moc nového, žádné konspirace nejsou třeba. Stále stejní hráči rozehrávají stále stejné hry.

TOP INFO: COVID-PLÁN O TOM, ČO PRE NÁS NEPRIATELIA ĽUDSTVA NACHYSTALI NA NAJBLIŽŠIE MESIACE!

2020 10 23 12edysi v minulosti, keď sa vo svete objavovali pandémie, tak mali tú vlastnosť, že ich priebeh bol na rôznych územiach v odlišných časoch. Táto súčasná pandémia „nového koronavírusu“ je však iná. Zdá sa, že jej priebeh je rovnaký a takmer simultánny na celom svete.

Veď si zoberme, že vo všetkých európskych krajinách a v USA sa začala prvá vlna takmer v rovnakom čase – v polovici marca 2020. Trvala zhruba 2 mesiace a v polovici mája postupne oslabovala.

Globální plán Covid 19 – VELKÝ RESET nebo spíš KONEČNÉ ŘEŠENÍ?

2020 09 01 04PhDr. Vladimíra Vítová
předsedkyně Aliance národních sil

Krize Covid 19 je prostředkem k zavedení desítky let plánovaných změn ve světové ekonomice a v lidské společnosti. Centrum mezinárodní světové vlády je de facto Světové ekonomické fórum a Světová banka. Ve skutečnosti nejde o veřejné zdraví ani o virus. Program Covid 19 je používán k provádění oficiální agendy Světového ekonomického fóra pod názvem VELKÝ RESET.

Skupina občanů Slovenské republiky se otevřeným dopisem domáhá definice zločinů komunismu

2020 10 23 04kupina slovenských občanů se domáhá definice zločinů komunizmu proto, protože bez definice hrozí, že takové zločiny nebude možné stíhat bez opory v zákoně, a někteří občané by se jich mohli dopustit podle ad hoc výkladu soudu, aniž by si toho byli vědomi. Dále žádají vysvětlení, proč je trestná propagace zločinů fašismu a komunismu a nikoli zločiny vyplývající z jiných ideologií a systémů.

K původu koronaviru ─ mluvčí čínského velvyslanectví v České republice

Mluvčí čínského velvyslanectví v České republice odpověděl na otázku novináře týkající se výroků českého ministra zdravotnictví ohledně původu koronaviru.

Otázka: Podle zpráv v českých médiích řekl český ministr zdravotnictví Roman Prymula poslancům dne 22. října, že je téměř jisté, že koronavirus unikl z laboratoře v Číně, ale nebyl uměle vyroben. Jak to komentuje čínská strana?

Jsme v řiti. Můžeme jen pozorovat, kam se to všechno řítí. Teď tu žádná apokalypsa není. Ta teprve přijde.

2020 10 22 13EVA HRINDOVÁ

Přijatá opatření situaci nijak nezklidňují a to potřebujeme nejvíce. Vystrašení lidé zbytečně zatěžují zdravotnický systém a ten pak nemá dost kapacit na skutečně nemocné.

Nikoli do středověku, do otroctví nás vedou…

2020 10 22 05Svatopluk Otava
komentátor ANS

Političtí hochštapleři všech barev, koupení slouhové globálního kapitálu, šílení vizionáři i fanatičtí hlasatelé jediné pravdy. Nechutný mix tzv. elit napříč politickým spektrem, ochotničtí politikáři ve hře na demokracii, svobodu, opozici. Hnusný konec evropské civilizace usnadňuje muslimské invazi pandemie idiotismu a paniky zvaná koronavirová.

Někteří naši občané to pořád ještě nějak nechápou

Božena Weitingerová

Někteří naši občané to pořád ještě nějak nechápou: Čísla, kterými nás dennodenně krmí oficiální média, jsou záměrně falešně interpretována!

Pokud nám někdo sdělí, že „Dnes na COVID (nebo s COVIDem) zemřelo 70 lidí!“, neznamená to nic jiného, než že z každodenních 300 osob, které z nejrůznějších příčin (rakovina, infarkty, mrtvice dopravní nehody, úrazy, sebevraždy atd.) zemřou každý den v ČR, bylo před smrtí, v okamžiku smrti (případně po smrti) pozitivně testováno na COVID-19.

Rozhořčený ekonom Kohout: Prymula nás směruje do naprosté katastrofy!

2020 10 22 01Rozhořčený Ekonom Kohout: "Žádné životy nezachráníte, naopak, jen ubereme prostředky na léčení ostatních nemocí a odepíšeme několik let. Covid? Řekněte lidem pravdu!"

Zavřeme ekonomiku, zachráníme životy. To je podle ekonoma Pavla Kohouta logika, která vůbec neplatí a uzavírkou kvůli covidu si jen ubereme prostředky na léčení ostatních nemocí. „Prymula nás směruje do naprosté katastrofy“, tvrdí.

Dr. Ľuboš Blaha: To, čo pácha Igor Matovič, je zločin proti ľudskosti

2020 10 18 09PhDr. Ľuboš Blaha 20. októbra 2020

Úloha štátu je pomáhať, nie zničiť život vlastného národa.

Vážený pán premiér, spamätajte sa. Správate sa ako kriminálnik a riskujete životy našich mám a otcov – zastavte to šialenstvo, kým je čas! Premiér Igor Matovič chce trestať ľudí, ktorí nepôjdu na celoplošné testovanie 10-dňovým zaracha.