Výjimečný dokument z ruských zdrojů: Vypuknutí Třetí světové války mezi RF a USA

2021 12 20 03

Komentáře k následujícímu videu nejsou potřebné. Zesilte jas obrazu a zvuk. Roztáhněte po zapnutí videa obraz na celou obrazovku. Vychutnejte si to.

Kromě Našeho Restartu žádný jiný zdroj v Česku a na Slovensku vám tohle nikdy neukáže. Že to zní morbidně? Ale no tak! A štvaní české a slovenské politické reprezentace proti našim ruským bratřím a sestrám ve prospěch NATO zní jak? Mírově snad? Je nejvyšší čas přestat jako národ ze sebe dělat frajery a z Rusů blbce! Sranda končí! Musíme se jednou provždy rozhodnout, na čí straně stojíme!

Než se rozhodnete, mějte na paměti oběti Sovětského svazu ve jménu ZÁCHRANY RODU LIDSKÉHO na této planetě ve strašlivě ukrutném boji proti německým fašistům během Velké vlastenecké války v letech 1941-1945. V této děsivé válce bylo vyvražděno nebo jinak zahynulo 27 miliónů nejlepších sovětských lidí, z nich za svobodu Čechů, Moravanů a Slováků položily své životy 144 tisíce vojáků Rudé armády, bez kterých by dějiny na území obývaném Čechy, Moravany a Slováky ─ BYLY UKONČENY jednou provždy.

Náš Restart

POSTSKRIPTUM
A vězte, že žádné roušky či respirátory, natož jakékoli očkování, pokud budou Češi, Moravané, Slováci a ostatní Evropané štvát proti ruským bratrům a sestrám, nebudou již nic platné. V následujícím videu věnujte zvýšenou pozornost startům těžkých ruských mezikontinentálních raket SARMAT (od času 5:30), jejichž ničivá síla je natolik mohutná, že jediná raketa vymaže z mapy světa území o velikosti Francie. Pro srovnání: během II. svět. války bylo použito 6,5 miliónu tun výbušnin.

Jaderné hlavice jedné jediné rakety SARMAT (lehká verze) mají sílu 8 miliónů tun výbušnin, což je více než všechny výbušniny použité během II. svět. války. Jaderné hlavice jedné jediné rakety SARMAT (těžká verze) mají sílu 20 miliónů tun výbušnin, což je trojnásobek síly všech výbušnin použitých během II. svět. války.

Po završení útoku raketami SARMAT budou lidské dějiny jednou provždy ─ UKONČENY.

2020 01 26 02Blíže ZDE

Please publish modules in offcanvas position.