Ruský profesor Alexandr Reďko otevřeně a bez předsudků o Covid-19

2021 12 08 03Prof. Alexander Reďko (ZDROJ)

QR kód určuje, kdo je dobrý a kdo špatný. Zdraví jsou špatní, nemocní a očkovaní jsou dobří. O tom vypovídá QR kód. Nic více.

Pokud nebudeme říkat lidem pravdu, vymřeme na totální lež. Lékařská diagnostika byla odstraněna.

Všechno, co se tu provádí, je politika a sociálně-ekonomický experiment s naším obyvatelstvem. Medicína chybí, odsunuli ji mimo.

2020 01 26 02Blíže ZDE a ZDE

Proč očkujete a neléčíte? Zabíjíte lidi. To je zločin. Epidemie neexistuje. Pokud je, vyhlaste ji a plňte své závazky ke společnosti ─ vyhlaste výjimečný stav, ale vy to neděláte. Proč dělíte lidi? Je to porušení všech principů, mezinárodního i domácího práva. Covid je množství PCR testů a 90 % PCR testů je chybných. Nelze jím zjišťovat koronavirus.

Vakcíny neexistují. Žádná z nich neprošla celý cyklus zkoušek. Nařízením vlády lze urychlit reakce společnosti, ale chemické a biologické reakce urychlit nelze. Jsou to totální výmysly. Výrobce nemůže měnit termín ukončení. Po vakcíně je více zemřelých, pomohla nám vakcína? Děti mají velmi silnou imunitu, jejich buňky se okamžitě vrhají na nový silný virus. Je třeba lidi izolovat, tvrdí vlády, aby se nezabývali tím "nesmyslem" (imunizací). Zavřeme je doma a vyhlásíme lockdown. Vyhlašují lockdowny, dětem nařizují distanční výuku, abychom v izolaci ničili svoji imunitu.

Potom stejně vyjdeme ven, půjdeme do lékárny, do kina, kamkoli a někdo to chytneme naplno, bez přípravy. Díky tomu je vysoká úmrtnost. Všechno je uměle vyvolané. Není to pandemie, ale infodemie.

Please publish modules in offcanvas position.