Ti slabší musí zemřít. Ruský dokum. film z r. 2013 šitý na míru pro r. 2021

Film Věry Kuzminové z r. 2013 (dole na konci článku, nutno shlédnout až do samého konce!) začíná odhalením Georgijských poradních kamenů (podrobněji ZDE) v březnu 1980 v Georgii na jihu USA. Ve videu se mimo jiné říká, že se Rusko proměnilo po pádu SSSR z pohledu Západu v zaostalý stát třetího světa.

Rusko se stalo polygonem, kde probíhá za použití nejmodernějších metod vedení biologické války útok proti civilnímu obyvatelstvu. Milióny lidí, kteří se v podstatě stali pokusnými králíky, však ani netuší, že jim hrozí smrtelné nebezpečí. Kdo a proč se snaží vyhubit ruský národ?

V Rusku ještě před několika lety nebyly kapacity pro vytvoření takového množství vražedné vakcíny, až teď.

2021 11 24 05

Ruský dokumentární film Věry Kuzminové Náš Restart doporučuje všem slédnout a vyposlechnout bez výjimky. Vypráví se v něm o Třetí svět. válce, o biologické genetické válce, která už probíhá! Film uvádí fakta o tom, jak už od r. 2006 se na ruských dětech prováděly medic. experimenty a ruský národ o tom naprosto vůbec nic nevěděl. Všechny vakcíny, kterými se očkují ruské děti, jsou vyráběny v zahraničí, takže nikdo ani netuší, co v těch západních vakcínách pro ruské děti je obsaženo. Byla tam například složka, která se používá ke sterilizaci zvířat. To je pravděpodobně proto, aby se ruský národ nemohl nadále množit. Takže již v dětském věku se začaly ruské děti sterilizovat. Ve filmu je vše podrobně popsáno co, jak a proč se to dělá. Takže se podívejte určitě. Mnoho ruských matek po shlédnutí tohoto filmu zcela vážně zvažují, že se vzdají očkování svých dětí. Citace jedné z  mnoha ruských matek: "Jsem v šoku, ani nevím, co mám nyní dělat. Film mi převrátil v mé duši veškeré dosavadní hodnoty."

Je nutné se na věci nedívat z hlediska geopolitiky, tedy fakticky neustálého boje mezi státy o lepší místo na výsluní (který jistě také probíhá, jenže jde fakticky o řízenou záležitost), ale z hlediska rozdělení lidí v rámci pyramidy na „elitu“ a „dobytek“. Potom vám možná některé „podivné věci“ v zahraniční i vnitřní politice začnou dávat lepší smysl. Také si povšimněte, jak se „elita“ v debatách vždy tomuto rozdělení společnosti vyhýbá a akcentuje právě jen tu geopolitiku jako odůvodnění všeho…

Zkuste se i na toto video podívat trochu jinýma očima, jako na průřez společenským zřízením, které je fakticky na celé planetě stejné, někde více skryté, jinde více viditelné, avšak všude – otrokářské. To bude vaše odpověď na to, proč jsou v USA, prý nejmocnějším státu světa, ulice plné bezdomovců i na to, proč právě „elita“ přivedla postupně SSSR k rozkladu a pádu, přestože se jednalo o to nejpokrokovější zřízení s potenciálem zlepšit život lidí na celé planetě!

2020 01 26 02Ruský dokum. film z r. 2013 «Ti slabší musí zemřít» shlédněte ZDE

Please publish modules in offcanvas position.