Lékař prezidenta Trumpa Dr. Vladimir Zelenko: Proč se covid očkování musí okamžitě zastavit

Lékař prezidenta Trumpa Dr. Vladimir Zelenko je více než 20 let atestovaný rodinný lékař. Jeho pacienti ho popisují jako rodinného lékaře pro tisíce rodin, a je lékařským poradcem v Kiryas Joel v New Yorku. Dr. Zelenko je nyní slavný za svůj Zelenko protokol, který zachránil bezpočet životů po celém světě.

2021 08 18 08

Pokud bychom se řídili radami některých „globálních lídrů”, tak jak Bill Gates loni řekl, že 7 miliard lidí musí být očkovaných, úmrtnost by byla více než 2 miliardy lidí. Tak se probuďte. Tohle je Třetí světová válka. Tohle je na úrovni trestného činu a zlovůle, kterou jsme ještě nezažili… nejspíše za celou lidskou historii.

2020 01 26 02Celý naprosto výjimečný projev vyposlechněte ZDE

Jsem proti dětskému obětování. A jsem vážně přesvědčen, že Bůh testuje každého člověka. Test je tento… skloníte se přede mnou? Požádáte mě o ochranu? Vezmete svoje strachy a požádáte mě, abych pomohl, nebo poběžíte za vakcínou, za svou vládou tyranů a krutovládců… v podstatě sociopatů. Oni chtějí být bohové… to není nic nového pod sluncem. Tito lidé se nijak neliší od faraonů. Myslí si, že jsou bohové. Skloníte se před nimi? Pokud se před nimi skloníte, tak dobře… ať vás ochrání. Uvidíme, jak to bude fungovat.

Vidím, jak strach žene lidi k věcem, které jsou naprosto iracionální, které nedávají smysl a obětují tak své děti. A ano… vaše ministerstvo zdravotnictví vám lže. Vaše statistiky jsou naprosto zkreslené. Chcete vidět něco skutečného? Existuje web WorldMeters.info. Vyhledejte si tam Izrael a uvidíte, že 20. prosince došlo k obrovskému nárůstu v křivce úmrtí v Izraeli. Víte, co se 20. prosince stalo v Izraeli? Začalo se plošně očkovat. A tohle jsou čísla, která hlásí izraelská vláda, akorát je příliš hloupá na to, aby je utajila. Neexistuje žádné opodstatnění, aby se používala tato jedovatá smrtící injekce, pokud nechcete obětovat lidi.

Please publish modules in offcanvas position.