Georgijské poradní kameny a jejich děsivé poselství lidstvu

Přinášíme vám 42-minutové video z r. 2012, které bylo nejen na YouTube odstraněno. A v TV programech video nenajdete.

Na poli v Georgii (USA) stojí pět žulových kvádrů. Každý z nich váží přes 20 tun. Nikdo neví, kdo je postavil a proč, ale často zaznívá názor, že jejich účel je vést lidstvo po předpovězené post-apokalyptické události, která přijde v ne příliš vzdálené budoucnosti.

2021 06 19 03Přezdívá se jim i „Americké Stonehenge.“ Nachází se na nejvyšším kopci v Elbert County, asi 14 kilometrů od města Elberton. 6,1 metrů vysoký monument tvoří šest žulových desek o celkové hmotnosti 110 tun.

Kvádry na sobě mají zprávu, přeloženou do osmi současných nejrozšířenějších jazyků (v angličtině, španělštině, svahilštině, hindštině, hebrejštině, arabštině, čínštině a dokonce i v ruštině) a do čtyř zaniklých (babylonština, starořečtina, sanskrt a staroegyptské hieroglyfy).

Deset pokynů, které jsou na nich napsané, mate lidi po celém světě, protože některé jsou dokonalé až utopické, jiné satanské a podezřelé.

Jeden z nápisů vytesaný do Poradních kamenů přednáší vůli elity: „Udržuj lidstvo pod 500 miliónů v trvalé rovnováze s přírodou“, po čemž následuje rada: „Veď reprodukci moudře ke zlepšování zdatnosti a rozmanitosti.“

2020 01 26 02Podrobněji ve slíbeném videu ZDE

Ekologisté a demografové po celém světě se ohánějí právě číslem 500 miliónů, jako ideálním počtem, pod nímž nebo na němž by se měla lidská populace udržovat. V porovnání se současnou globální populací 8 miliard by předjímaných 500 miliónů znamenalo redukci ne menší než 94 % oproti dnešnímu stavu. Římský klub ve svých „Cílech pro lidstvo“ navrhuje, že „konečná ideální trvale udržitelná populace je snad i vyšší než 500 miliónů, avšak menší než jedna miliarda.“

Podle mystických číselných tabulek představuje 5 rovnováhu, vyváženost atd., což přesně odpovídá nápisům na Poradních kamenech, kde píší: „Udržuj lidstvo pod 500 miliónů v trvalé rovnováze s přírodou.“ Rovnováha. Řád. Tohle jsou slova používaná tyrany, kteří věří, že jsou předurčeni k vládě nad lidstvem.

Udržet populaci pod hranicí 500 miliónů nelze totiž jinak než za cenu nějaké apokalyptické katastrofy. A zahájená celoplanetární vakcinace je dokladem toho, že se tzv. cosi děje.

Please publish modules in offcanvas position.