Držitel Nobelovy ceny a virolog Luc Montagnier: nikoli samotný virus, ale očkování tvoří covid varianty

2021 05 29 01Všichni očkovaní proti viru Covid-19 zemřou, varuje francouzský virolog prof. Luc Montagnier. ►ZDROJ

Profesor Luc Montagnier je francouzský virolog, který získal Nobelovu cenu za fyziologii a lékařství v roce 2008. Je považován za jednoho z objevitelů viru HIV, který je příčinou onemocnění AIDS.

Podle virologa Luc Montagniera není šance na dlouhodobé přežití pro každého, kdo obdržel covid-19 vakcíny. Uvedl, že všichni očkovaní proti covid-19 zemřou do dvou až tří let: "Neexistuje žádná naděje a možná léčba pro ty, kteří již byli očkováni, musíme být připraveni na kremaci jejich těl."

2020 01 26 02Stručně v rozhovoru ZDE

2021 06 07 04

2020 01 26 02Tohle vám ŽÁDNÁ TV nesdělí. Vyposlechnout naprosto mimořádný (slovenský překlad), bezmála 20-minutový vysoce fundovaný rozhovor s prof. Montagnierem lze ve videu ZDE

Zdroj (Překlad)

Pozn. Našeho Restartu:
blíže ke grafům, o nichž se ve videu zmínil prof. Montagnier, viz ZDE

► K tomu, že současná genocidní vakcinace byla již dávno před lety pečlivě připravena, podrobněji v rozhovoru ZDE

Mimochodem, prof. Montagnier loni na jaře varoval, že chřipka Wuhan obsahuje uměle sestříhanou DNA z autoimunitního viru. Nyní se zdá, že stejné změny lze nalézt ve "vakcínách" proti čínským virům, které mohou způsobit možnou náhlou smrt.

Prof. Montagnier také loni uvedl, že "přítomnost prvků HIV a zárodky malárie v genomu koronaviru jsou velmi podezřelé, a vlastnosti viru nemohly vzniknout přirozeně.“

Mainstreamová média Montagnierovy výroky samozřejmě označila za konspirace. Čas ukáže, jak moc měl pravdu, ale již po celém světě dochází k náhlým úmrtím lidí, kteří zemřeli několik měsíců po očkování, z "nevysvětlitelných důvodů".Prof. Luc Montagnier [lyk montanijé] (* 18. srpna 1932) je francouzský virolog, který získal v roce 2008 Nobelovu cenu za fyziologii a lékařství. Je pokládán za jednoho z objevitelů viru HIV, který je příčinou nemoci AIDS. Spolu s Françoise Barré-Sinoussi objevili retrovirus způsobující AIDS v bílých krvinkách pacientů se zvětšenými lymfatickými uzlinami v počátečních stádiích AIDS a v krvi pacientů v pokročilém stádiu tohoto onemocnění. Roku 1986 objevili v západní Africe druhý, velmi odlišný virus, související s AIDS.

V letech 1991-1997 byl Montagnier ředitelem nově založeného oddělení pro výzkum AIDS v CNRS a v letech 1997-2001 byl profesorem na New York University. Roku 2009 byl zvolen členem Národní lékařské akademie a Francouzské akademie věd.

Please publish modules in offcanvas position.