Kardinál D. Duka: Koronavirus je čínská biologická zbraň. Vojáci o tom vědí, ale nic neřeknou

2021 02 17 01

2020 12 23 13oronavirus je čínská biologická zbraň, prohlásil český kardinál Dominik Duka.

Uvedl to během kázání, které pronesl na začátku února, video z něj se ale začalo šířit až nyní. Přinášíme plné znění kardinálova projevu. Kardinál Duka ještě dodal, že původ koronaviru znají všichni vojenští specialisté – jen to buď nechtějí, nebo nemohou říci.

„Situace koronaviru nás vrací k tomu, čeho se my křesťané bojíme nejvíc. Co nejvíc sledujeme? Počet úmrtí. Jenže víte, že my staří, když si zlomíme krček, kyčli a dostaneme zápal plic, tak můžeme jít, že jo“, řekl kardinál Duka během své promluvy.

2021 01 03 02ásledně se dostal k pasáži, ve které vysvětlil, jak podle něj onemocnění COVID-19 vzniklo. „Teď, v této situaci, je nejhorší čínský virus, únik biologické zbraně. O tom jsou přesvědčeni všichni vojenští specialisté po celém světě, kteří se to buď bojí říci, nebo to nesmí říci. (…)

2020 12 22 03ro křesťany je to ale stejná situace jako předtím. Musíme překročit hranici smrti. Stejně jako po narození, kdy jsme skončili v náruči matky, tak skončíme v náruči Boží“, prohlásil kardinál Duka během projevu.

2020 01 26 02Plné znění ZDE

2020 01 26 02Další informace k věci ZDE


 

Virus si poradí s vyspělou společností

2020 12 23 13ardinál začal svou řeč tím, že z každé promluvy je možné vytrhnout jen část a „vytvořit legendu –⁠ bílou, nebo černou“. V úvodu následně představil Česko jako jednu z nejvíce ateistických zemí na světě, která má po celou dobu pandemie otevřené chrámy a může tak sloužit věřícím.

„Jsme konfrontováni s tím, že vylhaná, militantně ateistická společnost, která řekla, že Bůh je mrtev, najednou zjistila, že člověk se Bohem nestal. Že neviditelný virus si s námi poradí a také s celou vědeckou či vyspělou společností. Se společností, která se snaží pomoci, ale nejde jí to. Naopak se šíří strach, obavy a až dětský vzdor“, dodal kardinál Duka.