K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Miroslav Provod: «Až to bouchne, pak to vezmou komančové.»

Miroslav Provod

2020 01 01 09«A jednou, třeba, se Sobotka sejde s Babišem a řekne: ─ Hele, Andreji, je to totálně v hajzlu, musíme těch 3300 miliard, co mají lidé v bankách, musíme to použít na zalátání ty díry, a, a udělají to třeba.

A pak samozřejmě lidi vezmou klacky a vyženou je všechny a poprosej komunisty, aby to vzali znovu do ruky. Až to bouchne, pak to vezmou komančové.»

2020 01 01 04Podrobněji ve videu ZDE.


Miroslav Provod

Před rokem 1989 vydělal desítky miliónů prodejem pašovaných digitálních hodinek. Po r. 1989 podnikal oficiálně. V r. 1993 založil společnost CENTRUM CZ (má pozn.: že by to mělo souvislost s nynějším webem CENTRUM.CZ?), která v následujícím roce koupila od Podnikatelské banky řízené Pavlem Sehnalem a společnosti Vakam řízené Michaelem Klimentem 70 % podíl v akciové společnosti Orlík, jež má od státu dlouhodobě pronajatý rekreační areál Vystrkov. V r. 1994 měl společně s Tomášem Pitrem ze státu vylákat vrácení DPH ve výši 51 miliónů korun a byl za to odsouzen k trestu odnětí svobody na 2 roky a 9 měsíců. Provod spolupracoval i se zavražděným podnikatelem Františkem Mrázkem. Založil Nadaci Karla Gotta Interpo, která pomáhala pozůstalým po policistech, kteří zahynuli při výkonu služby.