K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Stanislav Novotný: Lůďa Sekyra, parťák kmotra Mrázka, sponzoruje koncert pro budoucnost!

2019 11 03 11Stanislav Novotný, předs. Asociace nezáv. médií a bývalý polic. prezident

Dne 17.11. nám do temnoty posvítí jeden z nejodpudivějších symbolů polistopadového marasmu. Zprohýbaní si holt převrat (po)hlídají. Parťák kmotra Mrázka a jeden z nejodpudivějších symbolů polistopadového marasmu Luděk Sekyra sponzoruje tzv. koncert pro budoucnost.

Chce nám 17. listopadu posvítit do temnoty. To fakt nemá chybu! Jak signifikantní a přesné! Jak dokreslující! Jak vysvětlující!

V (po)hlavních rolích uvidíte…

Na pódium nám předlistopadový komunista a známý udavač pozval staré páky. Vystoupí mj. normalizační kádrovák v masce kněze, dále biskup, jenž se bojí vlastních dětí, distributor dobra Made in USA, diplomat, jehož neuměle přepsali v seznamu spolupracovníků StB na ženskou nebo Sorosův vedoucí novodobého českého VUMLu…Také tam bude Lída Rakušanová. Ano ta, jež odvysílala lživou informaci Petra Uhla, kterak že zhynul Martin Šmíd pod obušky a kopanci policejních bot. Shodou okolností jsem deset metrů od údajného ubití Šmída (Zifčáka) ztratil vědomí po ráně do hlavy. Stalo se to 17. listopadu 1989 zhruba v místech, kde dnes zdobí zeď Schirdingovského paláce patetická deska na paměť tehdejších událostí. Hromádka hadrů, kterou jsem viděl, zřejmě skrývala poručíka Zifčáka. Petr Uhl ovšem klidně referoval o něčem, co nedokázal ověřit, protože… a paní Rakušanová zase odvysílala lež. Smutný to doklad, že moc si přála změny více než obyvatelstvo samé.

Tety z České televize budou moderovat, z pytle vykoukne Šídlo a se Sekyrou v zádech budeme oslavovat.

No a tak tady žijeme. Zprohýbaní si holt převrat hlídají. To dá rozum. Svobodné lidi aby na tribuně pohledal.