K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

„Kvůli takovým lidem se stydím, že žiji v Praze!“

Jaromír Soukup zveřejnil FOTO s Ondřejem Kolářem. A nejen s ním

2019 09 03 10Jaromír Soukup se rozhodl veřejnosti sdělit, jak se dívá na starostu Prahy 6 Petra Koláře (TOP 09). Podívejte se sami...

2019 09 03 11enerální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup se na sociální síti Facebook pustil do starosty Prahy 6 Petra Koláře (TOP 09). Soukup se stydí, že s Kolářem žije ve stejném městě. Kvůli sovětskému maršálovi Koněvovi.

2019 09 03 12

Koláře popsal jako „absolventa pochybných práv v Plzni“. Navíc se prý snaží „blejsknout před novináři“ úderem na pomník hrdinů Sovětského svazu, resp. na pomník maršála Ivana Stěpanoviče Koněva, který vedl tisíce vojáků v boji proti nacistickým bestiím.

Jak přesně se tedy ředitel soukromé televize dívá na Ondřeje Koláře? Jako na muže, který netvoří nic pro budoucnost a kritizuje hrdiny, kteří nám budoucnost zajistili.

„Absolvent pochybných práv v Plzni. Syn bývalého velvyslance v Rusku (!) a dnes představitele kontroverzního spolku Evropské hodnoty. Muž, který v rámci sebepropagace zaplatil 50 tisíc korun za to, aby s ním udělali rozhovor v časopise Playboy. A v neposlední řadě muž, který zakryl a rád by se zbavil pomníku generála Ivana Stěpanoviče Koněva, který za nás nasazoval život. Kvůli vlastnímu prospěchu – zájmu novinářů, aby se ‚blejsknul‘. V takových chvílích se stydím, že žiji v Praze. Protože nás reprezentují takoví lidé. Lidé bez úcty k vlastní historii. Kteří škodí, rozeštvávají společnost. A nic netvoří pro budoucnost“, vypálil Soukup.