Doktorka Peková kandiduje do sněmovny. Chce odchod z EU i NATO

Molekulární genetička Dr. Soňa Peková, která vloni na jaře tvrdila, že do léta koronavirus sám od sebe vymizí a že se s ním nebudeme muset trápit, se znovu ocitá ve světle ramp. Koronavirus v žádném případě nezmizel, ale Peková by se i se svými názory ráda dostala do Sněmovny.

Hodlá prosazovat přímou demokracii, odchod z EU i z NATO a v prvé řadě požaduje okamžité zrušení všech restrikcí.

2021 07 10 01

Soňa Peková chce jako vedoucí kandidátky hnutí Švýcarská demokracie ve Středočeském kraji vstoupit do Sněmovny. „Ráda bych se věnovala především zlepšení dohledu nad laboratorními genetickými manipulacemi a jejich možným dopadem na životní prostředí, bezpečnost a zdraví lidí a zvířat. Dále pak odborným otázkám spojeným s implementací nových molekulárních léčiv“, napsala ke své kandidatuře na stránkách hnutí Peková.

2020 01 26 02Na vyjádření molekulární genetičky upozornil server televize CNN Prima News.

Hnutí Švýcarské demokracie volá také po zrušení Ministerstva kultury ČR, odchod z EU, odchod z NATO, zrušení EET a navíc prosazuje zavedení přímé demokracie. A především volá po zrušení všech koronavirových restrikcí.

Sama Dr. Peková na sebe pak upozornila prohlášeními, že koronavirus byl uměle vytvořen v laboratoři. Pro své tvrzení však nepředložila důkazy. Virus má podle ní sloužit jako nástroj vhodný k manipulaci s lidstvem.

Please publish modules in offcanvas position.