Zpěvačka Ilona Csáková ─ Nikdo do mě nebude rvát vakcínu

Aneb zpěvačka Ilona Csáková
zazpívala politický program
opravdové vlastenecké levice.

2020 12 04 16Popová zpěvačka Ilona Csáková, která v poslední době proslula šířením svérázných teorií o pandemii koronaviru, nazpívala po boku Romana Horkého novou píseň «V dlouhém zatmění». Protestní song kritizuje lockdown a vyzývá lidi, aby se nestali stádem ovcí mocných lidí, kteří podle Csákové za pandemií stojí.

Csáková, která mimochodem odmítá i očkování a za pandemii viní Billa Gatese, to na sociálních sítích schytává ze všech stran.

2020 12 06 03

2020 01 26 02Video ZDE

„Vzpírám se věřit pravdě mátohy, co selský rozum popírá. Každý je vězeň s koulí u nohy, kdy lockdown čáry zavírá“, zní v textu, který sepsal Roman Horký. „Do této písně jsme vložili svoje srdce a nevymyté mozky. Věříme, že si k ní najdete cestu a bude vám dlouho svítit jak malá baterka v temnotách páchnoucích bažin a močálů navzdory mocným, kteří se rozhodli uchopit a svázat náš společný osud“, napsala zpěvačka pod videoklip na YouTube, kde si mimochodem na chvíli zahrála i recepční na zámku Valeč, kde natáčení probíhalo.

2020 12 04 17Csáková patří dlouhodobě k lidem, kteří popírají vážnost pandemie koronaviru, odmítají očkování a přicházejí s různými teoriemi. „Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují, jedou podle scénáře Billa Gatese a WHO. A zadruhé do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní. Vy, co máte otevřené oči, víte. Nesmíte se bát chránit své děti, své zdraví, vaše životy“, psala Csáková na Facebooku už v říjnu.

Před několika dny se Csáková v jiném příspěvku nechala slyšet, že má nemocné rodiče. „Takže má odpověď na vakcínu je NE! Oni sami po ní taktéž netouží“, napsala zpěvačka a sdílela článek z facebookové skupiny nazvané „Bojkot POVINNÉHO, plošného testování na covid-19 a následného očkování.“

Csákovou zkritizoval i Zeman, jenž obhajuje Billa Gatese

Na sociálních sítích to schytává od fanoušků, známých osobností i odborníků. Na slova Csákové reagoval dokonce i prezident Miloš Zeman, který varoval před dezinformacemi. „Jedna zpěvačka dokonce prohlásila, že za koronavirus může Bill Gates“, kritizoval Zeman zpěvačku ve svém říjnovém projevu. Csáková tehdy tvrdila, že si prezident slova špatně vyložil a že o Billu Gatesovi mluvila v jiné souvislosti.


Vážení nezlomení a nezmanipulovaní přátelé!!!

1. prosince 2020 měl premiéru náš nový videoklip „V dlouhém zatmění“. Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky. Věříme, že si k ní najdete cestu a bude vám dlouho svítit jak malá baterka v temnotách páchnoucích bažin a močálů navzdory mocným, kteří se rozhodli uchopit a svázat náš společný osud.

Hudba/Text: Roman Horký
Zpěv: Ilona Csáková a Roman Horký

 

2020 12 04 182020 12 04 04ěkdo tahá naše provazy
není to jen stoletý stát
Hlavou mi letí temné dotazy
kdo pohnul světem tentokrát

2020 12 04 11ocní co nikdy pravdu nepoví
vedou nás bažinami dál
Ďábel si lehce kořist uloví
na úkor těch co obelhal

2020 12 04 02ejmi z očí strach a pásku
než národ v stádo promění
Než zdrtí smrtigrafy lásku
v dlouhém zatmění

2020 12 04 19zpírám se věřit pravdě mátohy
co selský rozum popírá
Každý je vězeň s koulí u nohy
kdy lockdown čáry zavírá

2020 12 04 12do káže vodu pije víno teď
Jidáš se v roušce ukrývá
Na konci tunelu je nová zeď
v zemi kde nikdo nezpívá

2020 12 04 02ejmi z očí strach a pásku
než národ v stádo promění
Než zdrtí smrtigrafy lásku
v dlouhém zatmění