V Dánsku museli zrušit zákon o povinném očkování na koronavirus. Lidé se masově vzbouřili!

ODPOR PROTI TOTALITĚ MÁ SMYSL!

DÁNSKO: V březnu 2020 přijal dánský parlament zvláštní zákon, podle kterého mohla vláda nařídit povinné očkování proti koronaviru.

Dáni ale začali demonstrovat a rebelovat a protesty neustávaly, proto musela vláda a parlament zákon zase zrušit. Za to je asi globalističtí páni nepochválí, ale ukazuje to, že s masovým lidovým odporem si ani globální vláda a její domácí pátá kolona nakonec nedokáže poradit.

Nyní vidíme masové protesty proti korona totalitě po celé Evropě. Německo, Španělsko, ČR, Slovensko. Místní úřady zkoušejí všechno od brutální represe (Slovensko), až po policejní provokace (ČR), ale odpor neustává.

2020 11 21 05

Odpor proti korona totalitě má smysl

Nebo si někdo myslí, že pan Rothschild a pan Soros přijedou sami např. do Jihlavy a budou lidem na náměstí násilím píchat do paže vakcínu? Jejich domácí loutky se nakonec budou vždy bát svých vlastních lidí víc, než svých globálních pánů. Ti jim možná umožnují krást, ale chránit je nebudou. Pro ně je nějaký “červený svetr” jen spotřební materiál. Tohle si musí národy uvědomit, pak mohou opět začít získávat zpět svojí svobodu a prosperitu.

Nyní jde o holou existenci, nevěřte pohádkám ”o neškodné geneticky upravené vakcíně”. Ať si jí Babiš a jeho družina píchnou sami a nás nechají na pokoji!

Please publish modules in offcanvas position.