BĚŽTE UŽ S COVIDEM DO P*DELE … ANEB KONEC COVIDALARMISMU

MICHAL BRAND

JE ČAS VYHODNOTIT INFORMACE
Svět má za sebou téměř deset měsíců s koronavirem Covid-19.

Pozn.: Podle oficiální verze tedy, protože se čím dál více ukazuje, že první případy nepropukly v Číně v listopadu až prosinci 2019, ale již v říjnu až prosinci 2019 v Itálii, v létě 2019 ve Francii a Španělsku. A již dříve byla „nemoc z elektronických cigaret“, která se záhadně objevila výhradně v USA na jaře až v létě 2019 ...

a která měla záhadně naprosto stejné příznaky jako Covid-19 a která stejně záhadně zmizela ihned po novém marketingovém názvu (vytvořeném v prosinci 2019 až květnu 2020) „wuhanský virus“/“čínský virus“ namísto původního marketingového názvu „nemoc z elektronických cigaret“.

2020 09 27 05rvní informace z Číny o průběhu „pandemie“ koronaviru byly velice varovné. Byla zde videa lidí násilím držených doma (dveře bytů i s obyvateli uvnitř zatlučené zvenku prkny policejními jednotkami apod.). Viděli jsme videa lidí, kteří náhle padli na ulici během chůze mrtví k zemi a okolo-jdoucí zůstali naprosto zmražení panikou a strachem a neměli ani odvahu jít se podívat, co se tomu člověku stalo. Viděli jsme videa kropících aut rozstřikujících dezinfekci po ulicích čínských měst. Viděli jsme celá města, desítky miliónů lidí daných do karantény se zákazem vycházení (faktickým zákazem vycházení, omezení možnosti vyjít z domova jen pro jednu osobu z domácnosti a jen pro nezbytný nákup apod.). Viděli jsme nemocnice postavené za 6 dní a viděli jsme haly těchto nemocnic. Viděli jsme velice rozhodnou, tvrdou a vážnou reakci oficiálních míst v Číně. Všechny tyto tehdy dostupné informace z Číny byly opravdu varovné.

Západní politici a média, a to včetně mnoha jindy seriozních nezávislých médií, se čínským opatřením jen vysmívala a vykřikovala hesla o omezení lidských práv a svobod v Číně, „komunisti!“, „čínská totalita“, „totalitní režim!“ apod. To až mnohem později začal Trump vykřikovat, že ho vlastně Čína podvedla, že vlastně Čína zlehčovala rozšíření Covid-19 v Číně na podzim a v zimě 2019/2020. Potřeboval prostě jen najít viníka za situaci v USA. A hledání viníka je jedna z mála věcí, ve které Trump vyniká.

Následně se i oficiálně objevil Covid-19 v USA a v Evropě (ve skutečnosti ovšem již mnohem dříve – viz např. ZDE.

Západní vlády a média na oficiální příchod Covidu do USA a Evropy zareagovaly tvrdými restriktivními opatřeními. Plusem je, že pak už ani západní politici ani západní média nekřičeli nic o „komunistech“, „totalitních praktikách“ nebo „porušování lidských práv a svobod“. Na základě tehdy dostupných informací o viru a průběhu nemoci se mi drakonická restriktivní opatření jevila tehdy jako nutná a racionální.

Od té doby ale už uplynulo několik měsíců a je tedy čas rekapitulovat. Čas analyzovat tvrdá data, revidovat minulé kroky a opatření a navrhnout a přijmout opatření pro další měsíce a roky.

CO TEDY VÍME?

Víme, že oficiální propaganda naskočila na vlnu Covidalarmismu.

Titulní strany všech novin, hlavní zprávy všech TV stanic a hlavní téma „politických“ debat a diskusí jsou počty nakažených, počty zemřelých na Covid-19, opatření ta či ona, roušky ano nebo ne, roušky uvnitř nebo všude, hospody zavřít úplně nebo až ve 22:00, důchodci do obchodů jen od 8 do 9 nebo i přes den atd atd atd.

Politici přijímají jedno mimořádné opatření za druhým. Chvíli můžete jezdit do Chorvatska, chvíli ne. Chvíli můžete jet do Rakouska, chvíli Vás tam nepustí, pokud nemáte negativní test (k tomu později) a neprojdete karanténou. Nebo jak to vlastně momentálně je.

Máme semafor Covid19, chvíli oranžový, chvíli zelený, pak zase oranžový – jak výcvik psa slavného I.P.Pavlova (pro absolventy moderních „vysokých“ „škol“ – nemám na mysli psa ze stanice metra v Praze)

Zkrátka média a politici mají hlavní téma Covid19.

Víme, že skutečný průběh nemoci není nijak závažnější než nestandardní chřipka nebo zápal plic. Ano, Hana Zagorová musela být hospitalizována. Ale Hana Zagorová je dlouhodobě nemocná s nějakou formou poruchy tvorby krve (nevím přesně, příslušné rubriky Blesku a Aha nesleduji) a také je jí 74 let. Tedy je ve skupině, která je vysoce riziková při jakékoli viróze. Její hospitalizace tak sice byla mediálně atraktivní a zcela jistě dohustila atmosféru strachu okolo Covid19, ale při racionálním pohledu nedává žádné důvody k panice a ani obavám ze „strašného viru Covid19“.

Kolik máte ve svém okolí lidí, kteří měli Covid19 a měli závažný průběh onemocnění? Já jednoho. Byl dokonce v nemocnici. A když volal jednomu našemu společnému známému z nemocnice, tak prý nezněl úplně v super kondici. A prý měl pozitivní test na Covid (k testům ještě dále). Ale ten můj známý, co volal, že je v nemocnici s Covid19, je diabetik, je obézní a jeho fyzická kondice je úděsná. Ale telefonovat i tak mohl. Což by při „obyčejném“ těžším zápalu plic asi nedal. A připomeňme si – v ČR každý rok i před Covid19 na respirační onemocnění (kam patří právě například zápal plic) umře téměř 8 000 lidí. V průměru téměř 160 týdně, 22 denně. To jen abychom měli nějakou perspektivu.

Média a politická moc nás denně zahlcují „informacemi“ o počtu nakažených. Proč nejsou k dispozici jasné údaje, které by řekly, kolik bylo reálně hospitalizováno kvůli Covid19? Ale opravdu kvůli Covid19 – ne kvůli třeba komplikovanému zápalu plic u pacienta, u kterého se později objevil v testech i pozitivní nález (nebo „nález“) Covid19? Kolik lidí je na JIPce ve srovnání se standardním stavem světa před Covidalarmismem? Jaká je vytíženost jednotek intenzivní péče pacienty hospitalizovanými právě a jen kvůli Covid19 a ne kvůli jiným obtížím, ke kterým se jen přifařil lékařsky bezvýznamný leč mediálně a politický „super-důležitý“ pozitivní výsledek testu na Covid19?

Z hlediska porozumění skutečné míře nebezpečnosti Covid19 je potřeba znát, kdo je skutečně nemocný a ne kdo byl nemocný už před a bez Covid19, ale úspěšně mu byl nalezen Covid19 v testu. V testu stěru z Vašich rukou, jednoho každého z Vás, se najdou všelijaké viry a bakterie. Mnohé z nich nebezpečné, včetně třeba zlatého stafylokoka. Znamená to snad, že když někdo dostane těžký zápal plic, tak řekneme, že je na JIPce kvůli zlatému stafylokoku, který se náhodou nalezl ve vzorcích z jeho rukou? A nemohli bychom se rovnou vrátit k šamanství, kterému je beztak velice podobné to dnešní „diagnostikování“ „nemocných“ „na Covid19“?

Praha dnes „šílí“, že kapacity pro pacienty s Covid19 jsou zaplněny z 90%. No, a jaké jsou tyto kapacity? Kolik procent kapacity lůžek na infekčním nebo kolik procent lůžek na JIPkách je zaplněno? Protože jestli byla pro Covid19 vyčleněna jen část kapacit, pak je to také zavádějící. To je jako říci „máme tu chřipkové období, část našich kapacit na infekčním a na JIPce vyčleníme pro chřipky, jéje, už máme docela plno“. Ale ono je pro každou nemoc nějaké vyčleněné zvláštních kapacit na JIPce? To je jako JIPka pro infarkty, JIPka pro popáleniny, JIPka pro těžké zápaly plic, JIPka pro…..? Takže třeba budete mít kapacitu 5 lůžek na JIPce celkem, Vyčleníte dvě pro autonehody, jedno pro popáleniny, jedno pro zápaly plic a jedno pro infarkty. A teď vám přivezou dva infarkty a máte kapacitu vyčleněnou pro infakrty vytíženou na 200 %, i když máte 4 jiná lůžka volná. Ale nejsou vyčleněná pro infarkty. A primátor Hřib půjde horečně hledat, kde utratit peníze za nové kapacity opět vyčleněné pro infarkty.

Proto je údaj o vytíženosti kapacit vyčleněných pro Covid19 zavádějící. Rozhodující je údaj, jaká kapacita lůžek na infekčním a na JIPce je zaplněna. A historie Covidalarmismu ukazuje, že ta vytíženost není nijak slavná ─ viz ZDE.

Pokud chceme poznat skutečnost, musíme nejprve mít fakta a ne mediální výkřiky podporující hysterii a strach. Data. Tvrdá data, nikoli soft data, měkká data, jako například „počet pozitivně testovaných“ (a mnohdy mnohem hůře – „počet pozitivně testovaných plus počet podvodně vykázaných jako pozitivně testovaných“), kterýžto údaj – z pohledu hodnocení rizik viru i naléhavosti „krizového“ stavu, naléhavosti vůbec hovořit o epidemii – tedy kterýžto údaj je zcela k ničemu, jen se velice snadno promění v mediálních titulcích na hrůzu vzbuzující „počet nakažených“.

2020 01 26 02Potřebujeme tvrdá data, skutečná data. Počet lidí, kteří jsou nemocní KVŮLI Covid19. A ne počet lidí jen s pozitivním testem nebo fake pozitivním testem. A počet lidí, kteří jsou opravdu nemocní Covid19 a ne nemocní s jiným zdravotním problémem nebo kvůli jinému viru či baktérii a jen se u nich našel i Covid19 ve vzorku (nebo možná ani nenašel). Počet lidí, kteří jsou ve vážném stavu kvůli onemocnění Covid19 a ne ve vážném stavu z jiných důvodů a našel se u nich i Covid19. Srovnání s chřipkovými epidemiemi let předchozích. Kolik lidí s onemocněním Covid19 potřebuje hospitalizaci. Jaká je vytíženost kapacit JIPek, kolik je kapacita vytíženosti ventilátorů. Kolik lidí opravdu potřebuje ventilátor (v USA jsou nemocnice finančně odměňovány násobně vyššími platbami za každého pacienta, kterého označí „Covid19 pozitivní“ a ještě více za každého, kterého takto označí a naperou mu do krku rouru od ventilátoru. Není divu, že se každá nemocnice v USA snaží mít co nejvíce „pacientů s Covid19 na ventilátoru“.

Dokonce i „facktcheck“ USA Today uznává, že je to fakt a americké nemocnice jsou finančně stimulovány vykazovat kohokoli, kde to jen trochu jde, jako osobu nakaženou Covid19. A také že je enormní finanční stimul komukoli nacpat rouru od ventilátoru do krku:

Zdůraznil bych ještě drsnou část tohoto závěru USA Today – „nebo kdo je považován za osobu nakaženou Covid19 i bez laboratorních testů“… Takže lékaři jsou v USA placeni lépe, pokud kohokoli označí jako osobu, která má (jasně, „může mít“, „možná“, „obáváme se“, to kvůli alibi) Covid19 a rovnou ho napojí na ventilátor. A dostanou za stejného pacienta třikrát větší platbu ─ viz ZDROJ.

►Shrnuto. Víme, že počet nakažených je poměrně nízký.

Počty nakažených plní rovněž titulní strany a hlavní zprávy v mediální masáži. A titulky ve stylu „Další tři tisíce nakažených“ zní přímo hrůzostrašně. Ale podívejme se na ten údaj jednak racionálně a jednak kriticky.

Tak nejprve racionálně. „3 000 nakažených“ zní strašlivě. Tedy – pokud věříte, že jde o novodobý mor, který vyhubí města. Ale kdybych napsal třeba v zimě roku 2017 článek s titulkem „Rýma a kašel – dalších deset tisíc nakažených“, tak by Vás to asi (snad, proboha!) ani zdaleka tolik neděsilo. Proč? Nu, protože kašel a rýma nezní strašlivě. A to přesto, že patří do kategorie, resp. jde o symptomy spojené s různými respiračními onemocněními, které každoročně v naší zemi zabijí téměř 8 000 lidí.

Ale rýma a kašel, to není nová věc. Nezní to cize, tajemně. Z marketingového hlediska mají pro prodej paniky (a zavádění totalitních praktik) také tu nevýhodu, že už nám jejich název nezní cize, neznámě. Neznámé vzbuzuje strach. Někdy oprávněně, někdy ne. (Naproti tomu někdy budí obavy i něco velice dobře známé – třeba muslimští migranti, o kterých je velice dobře známo, co jsou zač a co přináší do zemí, kam přijdou.) Proto je „koronavirus“ lepší strašák a lepší marketingový nástroj prodeje totality voličům než „kašel a rýma“ nebo „chřipka“ nebo „zápal plic“.

„Počet nakažených“, jak o nich reportují média, experti se zájmem o granty a konference a politici se zájmem o moc bez kontroly, to ve skutečnosti vůbec není počet nakažených. I české ministerstvo zdravotnictví se dopouští něčeho, co lze označit minimálně jako klamání veřejnosti, v horším případě pak jako šíření poplašné zprávy. Počet pozitivních testů označuje Ministerstvo zdravotnictví ČR jako „Potvrzené případy“. Ale to nejsou potvrzené případy! To jsou případy, kdy byl osobě ve vzorku nalezen Covid19. A to není totéž – ve Vašem vzorku lze nalézt ledasco i při běžném životě. Zbytky RNA mnoha virů, RNA virů pozabíjených Vaším imunitním systémem, viry a baktérie, které na Vaší kůži nebo sliznici přežívají společně s milióny jiných. Ale nejsou „případem“. Máte na rukou teď právě v tuto chvíli možná zlatého stafylokoka, možná někde máte nějaký angínový virus nebo máte v nose cca 50 z těch 250 virů, které způsobují „rýmu“. A to přesto, že jste zdrávi. Ale v testu byste vyšli „pozitivní“ na kterýkoli z těch asi tak 500 různých virů a bacilů. A hned byste podle Min zdravotnictví byli „případ“. Takže – nejde o „Počet případů“. Jde o počet pozitivních testů na přítomnost RNA viru Covid19, třebas i neaktivní nebo zbytkové poté, co se s Covidem19 vypořádalo Vaše tělo i bez návodu ministerstva zdravotnictví nebo Evropské Unie nebo plukovníka Prymuly. A tento údaj, počet osob s nálezem RNA viru Covid19, třebas i neaktivní, „mrtvé“ RNA ve vzorku je dezinterpretován ministrerstvem zdravotnictví (a všeobecné paniky) jako „Počet případů“ a mediální propagandou hysterie pak rovnou jako počet nakažených. Fejk ňůs.

Podle řady výzkumů má až 80 % lidí nulové příznaky. Tedy – setkají se s virem a jejich tělo ho zlikviduje, aniž by vůbec onemocnělo. Nebo má jejich onemocnění mírný či dokonce velice mírný průběh. Ale to přeci neznamená, že jde o nákazu. Nákaza je fáze, kdy startuje nemoc. Nákaza není setkání se s virem a jeho likvidace imunitním systémem bez onemocnění. Pokud chcete panikářsky nazývat „nakažený“ nebo „případ Covid19“ každého, kdo se s tímto virem setkal, pak samozřejmě lze budit hrůzu. Ale s tetanem se setkává každé aktivní dítě velice často. Proto máme očkování proti tetanu již od raných let našeho života. A naše tělo si umí s touto baktérií poradit. Ale genetická informace bakterie tetanu se dá nalézt také ve vzorcích z odřeného kolena. Například. Ale to přeci neznamená, že jde o „případ tetanu“. Takže tedy těch 60 000+ „případů“ Covid19 NENÍ 60 000+ případů Covid19 ale výhradně počet lidí, kteří MOŽNÁ měli pozitivní test na přítomnost třebas „mrtvé“ RNA viru.

►Víme, že počet úmrtí je velice nízký

A abych Vás všechny naštval, tak to zopakuji – počet úmrtí na Covid19 je velice nízký. Počet SKUTEČNÝCH úmrtí na Covid19 je ještě nižší, velice, velice nízký. Tak nízký, že musí být tento údaj falšován, aby zapadl do rámce vytváření hysterie a paniky okolo Covid19.

2020 01 26 02Ano, máme (prý) v ČR přes 550 mrtvých „na Covid19“. Ale máme je opravdu? Nedávno jsem mluvil se svým známým, lékařem v jedné nejmenované nemocnici. Došlo i na Covid19. A tento lékař mi vyprávěl historku. Přivezli jim motorkáře, po nehodě ve velice vážném stavu. Udělali mu testy na Covid19 a pak se snažili zachránit nezachránitelně zraněného. Umřel. Příčina smrti povinně zapsaná lékaři do dokumentace? Covid19.

Myslíte si, že to není možné. že lžu buď já nebo ten lékař? Ale kdepak, miláčkové. To je přesně v souladu s metodikou Ministerstva zdravotnictví ČR – kdokoli zemře a byl mu diagnostikován Covid19, třeba i bez průběhu nemoci ba dokonce i bez jakýchkoli příznaků Covid19, je automaticky POVINNĚ označen jako „příčina smrti: Covid19“. Viz ZDE.

Cituji: Celkový počet úmrtí osob s onemocněním COVID 19 zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID 19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí… Takže když někdo bude mít pozitivní test na Covid19 a otráví se houbami, nebo spadne ze střechy při instalaci satelitu nebo zemře při autonehodě, tak jde o úmrtí na Covid19. A basta!

Podobný případ se stal v USA – motorkář se zabil na motorce a byl vykázán v seznamu úmrtí na Covid19 oficiálními úřady. Ustanovení na Floridě, kde se tento případ stal, říkají alespoň to (na rozdíl od ČR), že zemřelé osoby s pozitivním testem na Covid19 nemají být vykazovány s příčinou smrti Covid19, když je zřejmě možné zcela jednoznačně vyloučit Covid19 jako příčinu smrti (sebevražda, vražda, předávkování, dopravní nehoda). Ale je vidět, že ani na Floridě se s tím lékaři a oficiální úřady nemažou a vykážou jako oběť „strašlivé epidemie Covid19“ kohokoli, kdo aspoň umře. Stejně jako ve floridském případu, tak ve Washingtonu se prokázal případ, kdy několik lidí vykázali jako oběti Covidu, ale přitom šlo o vraždu nebo sebevraždu ─ viz ZDROJ.

2020 01 26 02Ale kolik takových případů zůstalo utajeno, neodhaleno, nezveřejněno? Kolik lidí, kteří zemřeli na zcela jiné příčiny, bylo podvodně vykázáno v kolonce „úmrtí na Covid19“??? Každý rok zemře na respirační onemocnění v ČR téměř 4 tisíce mužů a více než tři tisíce žen. Každý rok. Už před Covid19. ► Viz ZDROJ!!! To je 15x více než oficiální zfalšovaný údaj o počtu mrtvých na Covid19. A? Zavřeme snad celou ekonomiku na věky věků kvůli respiračním nemocem? Karanténa až do konce civilizace kvůli respiračním onemocněním?

Kolik z těch 550+ vykázaných v ČR jako „úmrtí na Covid19“ ve skutečnosti umřelo z jíné příčiny? Lze to odhadnout. V USA jejich CDC zveřejnilo údaje – 94 % zemřelých „na Covid19“ mělo vážné jiné zdravotní problémy. Nemoci srdce, diabetes, chronickou bronchitidu nebo jiné chronické respirační nemoci, vysoký věk atd atd atd.

2020 01 26 02Tento fakt je dále podpořen i analýzou skutečného počtu úmrtí v ČR za rok 2020 ve srovnání s předchozími roky ─ viz ZDROJ ČSÚ!!!

Když se podíváme na graf, vidíme výraznou odchylku směrem nahoru v prvních týdnech roku 2017, potom na přelomu února a března v roce 2015, výrazný pohyb nahoru v březnu až dubnu 2018. Rok 2020 je v počtu úmrtí naprosto nudně průměrný, šedivý, zaznamenání nehodný rok. Kde je ta strašlivá smrtící epidemie?

V Indii byla situace podobná – nemocnice prázdné, ale zato noviny plné titulků o statisících „nemocných“. A pamatujete na tu plovoucí nemocnici amerického námořnictva, která připlula do New Yorku, aby pomohla s hospitalizací těch tisíců a tisíců vážně nemocných a umírajících? A která nevyužila lůžko ani jedno a zase odplula… A to během té strašné pandemie v New Yorku, při které byly dokonce povolány náklaďáky s chladírenským přívěsem, prý aby mohly uskladnit „mrtvé“. Kteří se ovšem nekonali… Ale panika a strach se znásobily při pohledu na chladírenské vozy prý na mrtvé z pandemie.

Víme, že Coronavirus se šíří jen za určitých podmínek

Zejména politicky různých podmínek. Například takové Trumpovo předvolební setkání s voliči by způsobilo masové rozšíření infekce Covid19 a mělo za následek statisíce nebo milióny mrtvých. Stejně tak demonstrace proti Covid-fašismu v Německu jsou rozhodně přímo líhní Covid19 smrti a musí být zakázány a rozehnány německou demokratickou policií s humánními obušky. Naproti tomu je jistojistě naprosto imunní proti šíření Covid19 například takové masové mírumilovné rabování a zapalování obchodů v rámci měsíce lásky (jak tento teror nazvala jedna americká demokratická blb.., ehm, politička). Nepřijde Vám to divné? Takový digitální semafor multikulti debility. Nebo taková apka „e-náhubek“, když už máme „e-roušku“.

V hospodách se Covid19 šíří výhradně po 22. hodině. Na základních školách v pátek. V uzavřené místnosti zejména pokud lidé stojí. Naproti tomu sedět na klíně mi holka klidně může i v našem oblíbeném baru, protože na sedící osoby Covid19 neskáče. Tedy, neskáče jen do 21:59, pak skočí klidně i na osoby sedící.

Víme, že se Covid19 fakticky moc nešíří ani při masovém setkávání lidí

2020 01 26 02Německé masové demonstrace proti Covid-fašismu ani přes účast statisíců lidí nepřinesly žádný významný nárůst počtu vážných případů v Německu. Takže když se Vás sejde v baru 11 na sklenku na stojáka, tak dojde k explozi úmrtí. Ale když se v Německu sešlo milión demonstrujících ve stoje, tak se nic nestalo. Tak asi bychom měli zavřít malé bary a místo toho otevřít nějaké opravdu velké bary, protože tam by se mohlo pít i na stojáka. ► Na tuto skutečnost upozornila ve vynikajícím článku autorka Slovanka ZDE.

Stejně tak se zdá, že ani masové řádění extrémistů BLM a Antify nemá žádný vliv na nárůst počtu akutně nemocných, vážně nemocných nebo mrtvých. Myslím mrtvých v důsledku Covid19. Jinak při řádění BLM je nárůst mrtvých omračující.

Shrnuto

2020 01 26 02Počet skutečně nakažených, nemocných (ne těch, kteří se s virem jen setkali a jejich imunitní systém ho zlikvidoval, buď zcela bez příznaků nebo jen s mírnými příznaky nemoci) je zcela marginální a zdá se mírnější než počet nakažených, nemocných při běžných sezónních chřipkách. Počet úmrtí nijak nepřekračuje běžná chřipková období.

Pozn.: Argumentace Borisem Johnsonem, který se posmíval chřipečce a pak skončil na JIPce, není korektní argument, protože Boris Johnson sám připustil, že je mírně obézní a s jeho fyzičkou a fyzickou aktivitou to bylo vždycky špatné. Takže BoJo je riziková skupina.

Média, farmaceutické společnosti a řada na ně napojených expertů šíří společně s politiky paniku uváděním zkreslených, dezinterpretovaných nebo přímo zfalšovaných údajů.

Po zvážení všech informací, které na rozdíl od období startu „pandemie“ Covid19 nyní už máme, jsem došel k názoru, že je to jen mediální masáž a pseudo-pandemie. Takže: Běžte už s Covidem do prdele! Musíme zarazit pandemii Covidalarmismu dříve, než bude pozdě!

Please publish modules in offcanvas position.