klicNEVEŘEJNÁ DISKUSE     Kontakt na nás: nas-restart@yandex.com

Náš Restart po delší odmlce opět funguje a lze posílat články, dotazy a informace na výše uvedený e-mail. Za provozování webu se musí platit, proto prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

ANS podporuje do Senátu Josefa Švarcbeka, Cheb – Tachov

2020 09 07 01Ve volebním obvodě č. 3 Cheb – Tachov podporuje Aliance národních sil jako kandidáta do senátu RSDr. Josefa Švarcbeka, hasiče záchranáře. Samo jeho poslání svědčí o tom, že se jedná o člověka, který má odvahu a velkou empatii, a proto je hasič záchranář.

Vždy drží slovo a plní své sliby, což mohou potvrdit nejen lidé v Plané u Mariánských Lázní, kde bydlí. A to jsou dnes velmi vzácné lidské kvality, kterých je nutno si vážit.

Pana Švarcbeka podporujeme proto, že se chce – stejně jako ANS – spolupodílet například na ochraně bezpečnosti občanů, na kvalitní, rychlé a dostupné zdravotní péči, na ochraně zdravotně postižených a seniorů, na podpoře mladých rodin s dětmi, ale především na budování samostatné a suverénní České republiky, což nelze bez vystoupení naší země z Evropské unie a z NATO.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.