K novému Progr. KSČM ▬ Jsme i na Parl. listech

klicMEZI NÁMI, KOMUNISTY    Kontakt na nás: nas-restart@post.cz

Paní moderátorko, je vidět, že dobře plníte zadání ČT

Paní moderátorko,

je vidět, že dobře plníte zadání ČT, pronášíte ostré úsudky vůči vládě, zatímco souhlasně nasloucháte moudrům opozice, která dosud nepřiložila ruku k dílu. Upozornila jste na to, že je paradox, že si veřejnost šije roušky. Nezmínila jste se ale, jak se na této situaci podílí např. Člověk v tísni, či Lékaři bez hranic a také organizace se státními příspěvky. Vzpomínám si, jak jste nedávno "zvala" na demonstraci Miliónu chvilek. Teď jako byste na ně zapomněla.

Co tak pozvat zástupce občanských iniciativ a některých neziskových organizací a zeptat se jich, jak oni pomáhají?? Možná by to občany zajímalo víc, než moudra opozice, spec. p. Fialy, který vše zná, vše ví, jak to udělat lépe, ale je to bohužel jen řečnické cvičení, jsou to jen prázdná slova.

ČT jako veřejnoprávní médium by měla především přispívat k pozitivní atmosféře ve společnosti, nikoliv ji strašit, rozdělovat politickými hrátkami. Není to dlouho, co byla denně na pořadu kritika Číny. Dnes jsme, jako ostatně i všechny postižené státy, právě na ní zcela závislí. Ani se nedivím, že mé okolí je doslova znechuceno úrovní a naprostou nevyvážeností zpravodajství ČT. Zkuste pozvat i jiné hosty, kteří by mohli promluvit jménem veřejnosti. Samozřejmě, pokud Vám to zaměstnavatel dovolí?!?!?!

S pozdravem Miloň Terč