Zbožštění EU a její Lékové agentury

Dotaz

21.03.2021 16:36:59 - PetrMih

Dobrý den.

Podle mediální propagandy se zdá, že je EMA božsky bezchybná a náš SUKL je tlupa, co umí jen orazítkovat papír. Já si všiml, že na odkazu, který publikujete, je informace, že EMA udělala chyby u 300 registrací vakcín s tím, ze některé byly vyloženě škodlivé pro pacienty a následně odregistrovány. I té kritiky renomovaných lékařských kruhů na procesy v EMA a urgenci nutnych změn.

Dotaz je následující. Je možné počítat s interpelacemi, kde se připomene zákonná možnost nemít prozatímní schválení EMA, mít jen SUKL, a kdy se bude dotyčný poslanec konkrétně dotazovat, kde je schválení Sputnik V, Sinopharm, na co zemřela např. ona konkrétní paní ze Slovenska ve věku 38 let?

2020 12 22 08ne jen to spláchnout tím, že na základě teorie pravděpodobnosti je Astra Zeneca bezpečná, aniž EU EMA cokoliv zjišťovala? Kolik poslanců KSČM je ochotno i třeba přestat tolerovat vládu, co se bojí být nezávislých na orgánu EU. Můžete v rámci Restartu KSČM vůbec s někým ze současných poslanců KSČM počítat?


Odpověď

25.03.2021 8:50:19 - PhDr. Josef Skála, CSc.

Lehčí otázka by nebyla? SÚKL býval špičkovou institucí. Nakolik ho stačilo skutečně zmrzačit to, čemu je vystaven pod tlakem medicíny na kšeft, posoudit neumím. Viníci škod a ztrát, k nimž tváří v tvář invazi Covid-19 dojít nemuselo, jsou dva. Samoděržaví mafiánů, neváhajících dolovat parazitní rentu i za situace, kdy jde o lidské životy a zdraví - a proměna českého státu v místodržícího cizího kapitálu a moci. Sem vede i stopa ke všemu, co právem rozhořčuje zdaleka nejen Vás.

2021 01 10 13íkám to zoufale nerad, ale mlčet se už nedá. KSČM nemá svou vlastní politiku, skutečně nezávislou a alternativní, ani vůči zdravotním a ekonomickým aspektům dnešní pandemie. Nemá ji ani vůči ekonomické krizi nevídaných rozměrů, která byla na spadnutí už před rouškami, testy a karanténami.

2020 01 26 022020 12 23 12áme před jednáním ústředního výboru, které má zvolit nové vedení strany. Podaří-li se prosadit opravdovou, a ne jenom kosmetickou změnu, bude to jinak v obou těchto směrech. V opačném případě hrozí důsledky, za něž nás proklejí i příští generace.