klicNEVEŘEJNÁ DISKUSE     Kontakt na nás: nas-restart@yandex.com

Náš Restart po delší odmlce opět funguje a lze posílat články, dotazy a informace na výše uvedený e-mail. Za provozování webu se musí platit, proto prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

POUČENÍ Z VYHOŠTĚNÍ JULIANA ASSANGE Z EKVÁDORSKÉ AMBASÁDY V LONDÝNĚ

Dotaz
17. 4. 2019 12:12:32 - Kozmo

Vážený pane doktore, lze zobecnit poučení z vyhoštění Juliana Assanga z velvyslanectví Ekvádoru v Londýně? Neplatí již zásady ochrany pronásledovaných v tomto tzv. "demokratickém světě"? Věřím, že pro USA a tajné služby této země uveřejněním množství utajené americké vládní komunikace, došlo k rozbití mýtu o čestném boji Američanů za demokracii a lidská práva. (I když tomu množství občanů ČR dosud nábožně věří!!) A to se neodpouští!?! Skutečně v tom světě není již svéprávné vlády? Stejně podlézavě se naše vláda zachovala s Nikulinem, včetně porušení ústavy a zákona!?! Děkuji.


Odpověď

17.04.2019 22:47:02 - PhDr. Josef Skála, CSc.

Pokud to stihnete, poslechněte si dvouhodinový pořad právě na dané téma na Svobodném vysílači dnes, ve středu od devíti do jedenácti večer. I s posluchači budeme diskutovat spolu se Stanislavem Novotným, předsedou Asociace nezávislých médií.